Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A ty evidentně větší.....Jaký je důvod měnit systém XP, který má poslední aktualizace a sám MS ho podporuje, navíc hadrwarově jsou tam věci z roku 2009. Mám i W7.....Takže idiott jsi akorát ty.
  • Ále, snažej se zaujmout fanoušky původního MW1 (což samo o sobě nebylo moc podařené, předchozí Underground 2 byl o řád lepší) ale podle toho co jsem četl tam nebude Tuningg vozidel, což asi původní fanoušky titulu dost zklame.
  • Vrook
    Tuhle sérii vážně nesleduju, ale nevyšlo už jedno NFS: Most Wanted někdy před pěti nebo šesti rokama? To je nějakej remake (i když to zní šíleně), nebo se v těch titulech tak ztrácej, že ani nevědí, že už ten název jednou použili?
  • Radioaktivni_surikata
    Pokud se Criterion dokáže odpoutat od Burnout modelu, tak by hratelnost pravě mohla stát za to. Viděl jsem nějaký video, snad z E3, kde ukazovali ingame prezentaci, a od MW se to moc opravdu nelišilo. Tak snad se neukáže, že si vzpomínky člověkk nadměrně přikrášluje, nebo to Criterion nějakým zásadním způsobem nedomrví. Honičky s policajtama v MW vybudovaly veškerou hratelnost, a ta celkem dost ušla.
  • On někdo je ještě na dvanáct let starém systému? Chudák počítač... být počítačem, tak se zapálím a proskočím oknem, protože majitel je evidentně idi*t.
  • Nebude, což není až tak důležitý, důležitější je hratelnost a tam silně pochybuju, že v NFS serii nastane nějaký zlom.
  • Radioaktivni_surikata
    Je to stejný, jak BF3. Však engine je snad taky stejnej, když i v The Run byl. Tak se není moc čemu divit. Otázka spíš zní - bude to taky vypadat tak dobře, jako BF3?
  • s Xboxem tohle řešit nemusím, ale nechápu podle čeho autor článku usuzuje, že to vypadá zábavně. Aby mě arkáda typu NFS zaujala, to by fakt muselo být něco extra, protože arkády jsou zábavné možná tak pro děti bez řidičáku.
  • Mělo tam být "Frostbite 2 enginu", překlep..
  • Mám tucha, že hra pojede na Frostibe 2 enginu, takže na XP smůla. Jedu na XPčkách, takže si to nezahraju, ale moc mě to nepálí, když mě autíčka nebaví. Spíš mě štve, že si nemůžu zahrát BF3.. Ale možná se pletu a FB2 to nejede, jen si myslím, že sem to někde četl.
  • No na WinXP to asi fakt nepôjde - dokonca ak v minimálnych požiadavkách je Direct X 10, tak sa môžme s novým Most Wanted rozlúčiť na XPčkách... *9* *7*
  • Veskoslav
    Tak to bych se hádal. Mám jak W7, tak XP a oboje jede v naprostém pořádku. A dokud mají Xp podporu, což je do roku 2015, tak není důvod je měnit.
  • Mahcake
    To XPčka už dávno taky... *7*
  • Veskoslav
    20 GB? Proboha to tam bude 10 GB videí?....Jinak jde vidět, že je to dělané tak, aby to jelo i na konzolích, tudíž ppožadavky na pc vskutku průměrné. Jenom by mě zajímalo, jestli to pojede na XP, když minimum je Vista (tu má ale jenom opravdu masochista)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit