Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra .. mám ju zdama i v češtině fakt super .. mám Packard Bell EasyNote TE
    a zvládám to na nejvýšší kvlitu
    parametry :
    windows 8
    Nvidia Geforce 710m 2gb
    iNTEL pENTIUM 2020m
  • Tyhle nároky na místo mě štvou. Max Payne 3 má 8 GB videí ve full HD. Na co? Kvůli nahrávacím časům konzolí? Ta videa jsou nahrané přímo v enginu hry, tak proč je na PC normálně nerenderuje? Když to pak člověk stahuje ze Steamu po vydání, tak to jede 8Mb/s jen když se modlí a to je pak stahování na 8 hodin. Pre-load byl pozdě. V horších případech (a hlavně když jsou mega slevové akce) to jede ani ne 2 Mb/s a pak to trvá skoro 1,5 dne *16*
    • Jazz
      Nebreč chlapečku, já to celý stahoval rychlostí 500- kB/s právě díky takovejm čůrákům jako jsi ty.
    • vis proto si stale muzes koupit krabicovou verzi a doufam ze to pujde i v daleke budoucnosti
  • Masa-san
    Stále čekám na nástupce NFS Porshe a pořád se ne a ne dočkat *2*
  • *1*
  • recyklace recyklace recyklace recyklace recyklace recyklace
  • Hanzales
    Buď to "reagovat" občas zahapruje, ale spíše možná hapruju já :) srry za vedlepost.
  • a že těch děcek bez řidičáku tady je podle těch mínusek :)
    • Hanzales
      prve jsem nechtěl reagovat, ale tak když myslíš...
      Možná to bude tím, že jsou tu taky lidi, co mají řidičák 10 let a arkády je baví pořád stejně. Kvalitní arkády se se simulátory nějak nevylučují. Záleží, jakou má člověk zrovna náladu a jestli se mu chce upínat volant na hodku po práci...
      Abych si rýpnul... Dle požadavků hry většina nás PCčkářů taky "řešit" nemusí ;o)
      • Kvalitni arkady zminjes v diskuzi k novemu NFS ? Dobrej bizar.

        Prosim dej mi jeden priklad kvalitni arkady zavodni za posl. napr. 5 let.
        Treba mi neco uplne uslo ????
        + nevim co sem pletes zase nake pcckare konzolisty, tyhle hry jsou proste hodne spatne, pokud ti nevadi mackani 2 tlaciek ktere max u dnesnich NFS potrebujes tak to je dost neobvykly zpusob odreagovani. Taky mam rad zavodni arkady, nebo spis mel jsem, dokud nake vychazely.
        Jedno vim jiste, kupujte to dal a NFS bude rok od roku lepsi :) Neni totiz nic lepsiho jako kazdej rok vymyslet nakou ubohost a jeste si za to nechat zaplatit. Narocnost zdejsich hracu (u amiku mame jasno) je vazne smutna. *16*
        • 6 dalsich se tesi na zbrusu nove NFS *1* *1*

          myslel sem ze tech co tyhle exkrementy hrajou je víc.. *8*

          -6 je spis pizitivni nez negativni *4*
        • Veskoslav
          Tobě ušlo více věcí.
          • :( .) *6*
        • Hanzales
          "Kvalitní" může být u každého něco jiného. A nikde nepíšu "arkáda" a že mám na mysli MW. Pro mně jsou kvalitní, ale hlavně spíše zábavné třeba FlatOut2, Grid, Dirt2, Shift2, Burnouty, Hot Pursuit mně taky nějakou dobu bavil na odreagování a Most Wanted Taky nebyl špatný. Navíc jsem prostě napsal kvalitní arkády v širokém měřítku v kontextu se simulátory a že i nadšence simulátorů můžou bavit i arkády (mimo ty nekvalitní) a nějak se to nevylučuje. Některé díly NFS taky nemusím. Nejvíce mi asi vadil Carbon :)
          PC konzole sem nepletu. To byla jen narážka na narážku níže, osobně mám obojí a užívám obojí se stejným nadšením *3* No to PC možná více kvůli těm simulátorům, nebo např u toho Shift2 mít možnost nahodit overhaul 2.0 mod (prostě více svobody i s těma arkádama) ;o)
          • To beru *5*
  • Jeste do pouzadavku zapomeli pridat, ze IQ potencialniho hrace nesmi presahnout 60 a vek max 12 let.
    Nezapomente predobednat *1*
    • Přesto, že se mě to netýká (minmálně co se věku týče), tak nechapu proč by neměli dělat hry pro 12 lety děcka, co je na tom špatného? Toto je myšlení...
      Navíc ne každej dospělej má čas trávit celej den u her jako ty, takže hry na odreagováni uvítá...
      • myslim ze vsichni ti co se u NFS odreagovavaji to sosnou nekde na torrentu, to je snad jedina vec za kterou jim to chvalim .)


        hawk
      • protoze ani svemu 12letemu brachovi bych tohle neudelal .) chapes? asi me dobre znas a vis ze u her travim kazdy den cely den :D.. .)
        Odreagovani :D, k tomu uz sem se vyjadril vyse.... odreagovani u NFS ???? myslis vazne ? to je pro me ekvivalnet stouchani klackem do velkeho ho*na. Omlouvam se za to mysleni.
  • Ze daj uplne ten samej nazev novy hre, jako meli uz pred lety, za to bych strilel. Co za blbce tohle vymysli? K cemu to je? Jenom problemy...
    • GlaDOS
      Tahle jejich logika mě už taky začíná štvát. CoD má alespoň číslovku.
    • :d..
  • neni tuning neni money... sklamanie ani o to nezakopnem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit