Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra .. mám ju zdama i v češtině fakt super .. mám Packard Bell EasyNote TE
    a zvládám to na nejvýšší kvlitu
    parametry :
    windows 8
    Nvidia Geforce 710m 2gb
    iNTEL pENTIUM 2020m
  • Jazz
    Nebreč chlapečku, já to celý stahoval rychlostí 500- kB/s právě díky takovejm čůrákům jako jsi ty.
  • vis proto si stale muzes koupit krabicovou verzi a doufam ze to pujde i v daleke budoucnosti
  • Tyhle nároky na místo mě štvou. Max Payne 3 má 8 GB videí ve full HD. Na co? Kvůli nahrávacím časům konzolí? Ta videa jsou nahrané přímo v enginu hry, tak proč je na PC normálně nerenderuje? Když to pak člověk stahuje ze Steamu po vydání, tak to jede 8Mb/s jen když se modlí a to je pak stahování na 8 hodin. Pre-load byl pozdě. V horších případech (a hlavně když jsou mega slevové akce) to jede ani ne 2 Mb/s a pak to trvá skoro 1,5 dne *16*
  • Masa-san
    Stále čekám na nástupce NFS Porshe a pořád se ne a ne dočkat *2*
  • GlaDOS
    Tahle jejich logika mě už taky začíná štvát. CoD má alespoň číslovku.
  • smejki
    2
  • 6 dalsich se tesi na zbrusu nove NFS *1* *1*

    myslel sem ze tech co tyhle exkrementy hrajou je víc.. *8*

    -6 je spis pizitivni nez negativni *4*
  • *1*
  • To beru *5*
  • :( .) *6*
  • Radioaktivni_surikata
    Však jde o načasování a postřeh. MW byl kolikrát celkem nervydrásající záležitost, když se na tebe ze všech stran sbíhali policajti jako o život. Ale jestli jsi to hrál 10 minut, tak se není čemu divit. To ses fakt asi moc nezapotil, když jsi skončil ještě před tutorialem. Mimochodem že jsem zvědavej, jestli to bude tak hezký jako BF3 jsem psal proto, že mají obě hry papírově stejný hw požadavky, pokud to náhodou někomu nedošlo.

    Jo, a závidět se nema. Ošklivá vlastnost ;)
  • recyklace recyklace recyklace recyklace recyklace recyklace
  • Hanzales
    Husté je, jak mu tam spoustu lidí děkuje za varování a mezi nimi si to někteří pletou a děkují zároveň s dotazem, kde se to dá stáhnout :D
  • luke.skywalker
    frostbyte engine 1 nebo 2? (bc2 vs bf3)
  • Hanzales
    Buď to "reagovat" občas zahapruje, ale spíše možná hapruju já :) srry za vedlepost.
  • Veskoslav
    Kromě Bf3 jsem prozatím rozjel úplně všechno:)A Těch pár her, co nejelo, tak když jsem je chtěl, tak je mám na notebooku:)
  • podporu zo strany Microsoftu a aktualizacii mozno, ale niektore hry na XP uz nerozbehnes
  • Veskoslav
    Tobě ušlo více věcí.
  • Veskoslav
    Ony jdou dát na Xp i Dx 11:)

    http://www.megaleecher.net/Download_DirectX_11

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit