Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    "Kvalitní" může být u každého něco jiného. A nikde nepíšu "arkáda" a že mám na mysli MW. Pro mně jsou kvalitní, ale hlavně spíše zábavné třeba FlatOut2, Grid, Dirt2, Shift2, Burnouty, Hot Pursuit mně taky nějakou dobu bavil na odreagování a Most Wanted Taky nebyl špatný. Navíc jsem prostě napsal kvalitní arkády v širokém měřítku v kontextu se simulátory a že i nadšence simulátorů můžou bavit i arkády (mimo ty nekvalitní) a nějak se to nevylučuje. Některé díly NFS taky nemusím. Nejvíce mi asi vadil Carbon :)
    PC konzole sem nepletu. To byla jen narážka na narážku níže, osobně mám obojí a užívám obojí se stejným nadšením *3* No to PC možná více kvůli těm simulátorům, nebo např u toho Shift2 mít možnost nahodit overhaul 2.0 mod (prostě více svobody i s těma arkádama) ;o)
  • myslim ze vsichni ti co se u NFS odreagovavaji to sosnou nekde na torrentu, to je snad jedina vec za kterou jim to chvalim .)


    hawk
  • protoze ani svemu 12letemu brachovi bych tohle neudelal .) chapes? asi me dobre znas a vis ze u her travim kazdy den cely den :D.. .)
    Odreagovani :D, k tomu uz sem se vyjadril vyse.... odreagovani u NFS ???? myslis vazne ? to je pro me ekvivalnet stouchani klackem do velkeho ho*na. Omlouvam se za to mysleni.
  • Kvalitni arkady zminjes v diskuzi k novemu NFS ? Dobrej bizar.

    Prosim dej mi jeden priklad kvalitni arkady zavodni za posl. napr. 5 let.
    Treba mi neco uplne uslo ????
    + nevim co sem pletes zase nake pcckare konzolisty, tyhle hry jsou proste hodne spatne, pokud ti nevadi mackani 2 tlaciek ktere max u dnesnich NFS potrebujes tak to je dost neobvykly zpusob odreagovani. Taky mam rad zavodni arkady, nebo spis mel jsem, dokud nake vychazely.
    Jedno vim jiste, kupujte to dal a NFS bude rok od roku lepsi :) Neni totiz nic lepsiho jako kazdej rok vymyslet nakou ubohost a jeste si za to nechat zaplatit. Narocnost zdejsich hracu (u amiku mame jasno) je vazne smutna. *16*
  • Přesto, že se mě to netýká (minmálně co se věku týče), tak nechapu proč by neměli dělat hry pro 12 lety děcka, co je na tom špatného? Toto je myšlení...
    Navíc ne každej dospělej má čas trávit celej den u her jako ty, takže hry na odreagováni uvítá...
  • Jako rikas mackani jednoho tlacitka k PLYNU, obcas abys zatocil prava leva ujde jo ?
    zase ti zavidim.
  • Hanzales
    prve jsem nechtěl reagovat, ale tak když myslíš...
    Možná to bude tím, že jsou tu taky lidi, co mají řidičák 10 let a arkády je baví pořád stejně. Kvalitní arkády se se simulátory nějak nevylučují. Záleží, jakou má člověk zrovna náladu a jestli se mu chce upínat volant na hodku po práci...
    Abych si rýpnul... Dle požadavků hry většina nás PCčkářů taky "řešit" nemusí ;o)
  • tomuhle muze dat minus jen to 12 lety dite co jim tohle hlta nebo totalni uchylak!!!. pardon
    plne stebou souhlasim a pevne verim tomu ze hamburgeromozci uz nikdy zadne dobre NFS neudelaji.
  • a že těch děcek bez řidičáku tady je podle těch mínusek :)
  • Pokud resis u dnesniho NFS pouze vizual, zavidim ti :) Obdivuju vsechny co u posl. ja nevim 4 - 5 dilu (bude jich stopro vic) vydrzeli dyl jak 10 minut ! big respect.
    NFS na me pusobi jak disco, po chvilce se dostavuje nutkani ke zvraceni :)
  • smejki
    jede to na frostbyte enginu, a ten zřejmě pure DX9 verzi pro PC nemá.
  • :d..
  • Jeste do pouzadavku zapomeli pridat, ze IQ potencialniho hrace nesmi presahnout 60 a vek max 12 let.
    Nezapomente predobednat *1*
  • Ze daj uplne ten samej nazev novy hre, jako meli uz pred lety, za to bych strilel. Co za blbce tohle vymysli? K cemu to je? Jenom problemy...
  • neni tuning neni money... sklamanie ani o to nezakopnem...
  • Krtecek-GT
    Musím souhlasit, že na XP není nic špatného. Akorát na XP se hodně věcí musí dělat "ručně", což W7 dělá hodně věcí automaticky, takže už to zvládá větší spektrum lidí a jsou spokojeni, že to funguje. Ale tuším, jsem někde četl že do XP jde dát DX10, ne??
  • Vrook
    Dvojka tam žádná neni a myslim si, že v sérii, který vycházej tituly skoro každej měsíc je to docela nahovno přístup. Je fakt, že z těch několik málo chvil, kdy jsem si pár NFS her zahrál (dýl mě to nikdy neudrželo), jsem cejtil jako kdybych hrál jednu a tu samou hru, ale aspoň názvy by mohli dávat odlišný.
  • jindra.veliky
    A jaky? Ty v minimalnich narocich nebo mas na mysli jinou? *4*
  • Sorry ,nakonec to vynechali
  • Nechci Tě poučovat ,ale všiml jsi si vůbec té 2ky ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit