Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj vsici, tak co me osobne na Skyrim vadi nejvice je asi techto par veci, ale pro me dost zasadnich - hnedka na zacatku ten pitomec co vas doprovadi do prvni vesnice tak ho muzete mlatit jak chcete nijaka extra mu to nevadi (zabit nejde) vylevelovat na nem jdem par lvl... za dalsi ve vesnici to same... nekdo zabit jde a nekdo ne,ale ten co zabit nejde vas pronasleduje po cele vesnici (a ma dost silne reci ze ti ukaze) chyby v AI jsou na rok 2011 dost zalostne, asi beta moc neprobehla... ale je jasny ze takova hra se poradne za cca 2 roky neda udelat neda, skoda
  • http://www.skyrimnexus.com/ *3* *14*
  • Škoda,že při tvorbě postavy se nepíšou staty číselně.Je to sice hezky popsáno,ale to je prd platné když to není naprosto jasné.U Dark Elfa se píše,že je dobrý bojovník s lukem.A nemá + do luku.Má ale +10 Destruction.To mne jako Mága High elfa naštvalo.Je to blbé,že je potřeba se dívat na internet jak to vlastně je :(
    Jestli teda toto souhlasí: http://skyrimguild.com/picking-your-race-in-skyrim/
    Po cestě do magické guildy jsem koukal na nějaká kouzla (nechápu jak někdo na internetu nadával jak se tam má dostat,že je to daleko a neví kudy tam atd :d) já jel normálně povozem za lidovou cenu 50 zlatých :) ).No zatím nevím co si myslet.Berou dost many a číselný damage nic extra.Ten damage se navíc nezvedá level Destruction ale skilly.Tedy záleří hlavně na daném kouzlu.Co mne celkem vadí je to,že každý může požívat kouzlo když na to má manu.Tedy i klasický bojovník si může použít kouzlo vysoké úrovně.Třeba si vyvolat toho ohnivého astronacha.Tedy rozdíl mezi čáryfukem a jiným je v množství many.Vylepšovat věci také zvládne každy.To je promne škoda.Tedy brnění+silná zbraň a navíc ohnivý kámoš za zadkem :) No to je celkem dobrá kombinace.
    • Masa-san
      Trochu mě vadí že už se nezlepšuje destruction samo tím že ho používám, ale tím že tam dam perky. To už mohl byt normální EXP systém.
      Na druhou starnu je dobré to že mám trochu kontrolu nad tím kam se ubírám ve dovednostech.
    • Hairy_Ass
      Tady se prostě na povolání nehraje, jseš dobrej v tom co nejčastěji používáš, no. Alespoň velká spotřeba výdrže a many trochu nutí se v tomhle směru specializovat - jednak investicí do jedné z nich a jednak perky, které snižují jejich spotřebu. *3*
  • Já proti Skyrimu nic nemám a myslím že se povedl. A dejte už prosím pokoj se špatnou grafikou. Ode mě má Skyrim 95%. Dal bych 100 nebýt těch bugů, které časem snad zmizí, konzolových menu a slabé UI. Když navíc porovnám pokrok MW2--->MW3 a Oblivion--->Skyrim je to s smíchu. Povedená práce s povedeným světem, nádherně zpracovaným prostředím, haldou možností a užasné lokace (každá jeskyně je jiná a některé z nich jsou vzkutku působivé). Souboje z draky jsou další perla a myslím ze minimálně já jsem lepší RPG zatím snad nehrál a jak tenhle žánr nemusím, Skyrim sem si zamiloval. *3*
  • kez by nekdo vratil inventar morrowindu
    • MrSanta
      Já nevím, ale inventář mi nějak extra nepřehledný nepřijde. V Morrowindu člověk musel najet na každou věc myší, aby zjistil co je to zač. Všechny flašky vypadaly stejně. Když byl člověk alchymista, tahal s sebou flašky na healing, staminu, sílu a další atributy, night eye a nějaké ty odolnosti, tak ta navigace nebyla zrovna pohodová. To samé, když měl člověk vícero enchantované výbavy.
      Ve Skyrimu sice chybí mřížka, ale na obrazovku se vejde hodně položek, člověk pozná podle názvu co která věc dělá a pohyb klávesama mi přijde hodně rychlý a pohodový.
    • Autoři opět dali velký prostor módům takže to časem někdo určitě udělá. Na Oblivion bylo inventářů plno.
      • To sakra kdyz delaj PC verzi neumej to UI udelat prehledne a hlavne pro mys? To je potreba na to vydat mod?
        • Je treba si uvedomit, ze ta hra je predevsim pro konzole. Morrowind inventar nikdo neudela, protoze tento je soucasti zakladu hry jako takove. Vsechno je reseno pro TV + gamepad (proto taky tab + e apod.). Mys je tam jen aby se to na PC vubec dalo hrat.

          I presto je to na PC pro me jedna z nejlepsich her v historii.
          Spolu s: Fallout 1+2, Jagged Alliance 2, XCOM 1, Diablo 2, Baldurs Gate 2
          • Ahoj,
            reakce na "včera v 19:28":
            pokud chci vyrabet kvalitni veci opravdu nemuzu jen tak neco nekde prsknout jak se mi zamane, ale kdyz uz delam po desate neco o cem vim, ze to muzu udelat lepe a zohlednit tim pozadavky zakazniku (hracu) a to i s ohledem na konkretni platformu (PC) tak to proste udelam. A jdu do toho ve chvili kdy projekt startuju, takze kdyz panove vedeli, ze i inventar v Oblivionu prosel upravami tak z toho muzu usoudit co priste udelat jinak a lepe.
            Pokud MODder vyuziva pouze nastroje, ktere hra nabizi a dosahne tim vysledku, kterych neni schopen nebo lepe receno nechce dosahnout vyrobce take to o leccemz svedci.
            Doufam, ze si taksi jaksi rozumime. A diky za tvuj komentar.
          • Ahoj,
            reakce na:
            "Vsechno je reseno pro TV + gamepad (proto taky tab + e apod.). Mys je tam jen aby se to na PC vubec dalo hrat."
            Ve chvili kdy lze pomoci konf. nastroju, ktere jsou ve hre integrovany provadet zmeny v nastaveni toho ci onoho (MODding) muzu si opravdu jen myslet je jsou vyvojari tak lenivi, ze jim nestoji za to provest upravy v UI pro PC platformu. Zvlaste pak, kdyz se jedna o spolecnost ktera neni v branzi zadnym zacatecnikem a nedostatkem reakci od komunity asi take v netrpi.
            • Jenze vyvoj takovy hry neni psani html pro nejakej web. Samotna realizace spolkne jen zhruba 20-30% realnyho casu. Vsechno se potom musi testovat a analyzovat, neni mozny to tam prsknout jen tak jak to nekdo napise. Neni to tak snadny jak si myslis.
        • No to si pis, ze je treba udelat mod, protoze nikdo z vyvojaru prece netusil a ani nemel zkusenosti z predchozich projektu, aby neco takoveho mohl predvidat. Nejaka uprava UI pro PC to bylo nad ocekavani :-))) Nechapu jaky to muze byt problem nabidnou z vice verzi UI, at si kazdy vybere co je mu libo. To, ze tyhle problemy zalata MOD je hezke, ale v tomto pripade povazuji UI v podobe s jakou byla hra vydana za praci nejakeho "NADIGNORANTA" nebo ryzi amaterismus nekde kde bych to necekal ;-)
        • Hairy_Ass
          Té myši je škoda, ale přehlednost je pro mě například lepší než v Oblivionu (a vlastně i než v Morrowindu, ale tam zase byla výhoda, že jste si ty tabulky mohli všechny dát na jednu obrazovku *3* ).
  • Už hraju, mám to nastavený na hight i když by moje sestava stačila na ultra, jede to plynule, ale stejně čas od času klesne FPS....jen takovej malej sek, ale občas to ruší, nevíte čim to je?
    • zatim to hraju na pomalym pc na medium, a to obcasne seknuti myslim ze to je kdyz pobliz je nejaka lokace a ono se to nacita.
  • No ked som hru zapol prvy krat tak som bol v soku... bol som sklamany, strasne sklamany. No po prvej hodine hrania som si zvykol na menu a nedoladenost ovladania mysi. No a hra ma v skutku zacala bavit. Dokonca natolko, ze som skoro zmeskal do prace a v praci som sa uz tesil domov aby som v tom mohol pokracovat.
    Pribeh to ma slusny, rozmanite prostredie,moje oblubene dialogy, ...

    Hra nema velke naroky. Hram to na Notebooku ATI RADEON HD5730 1GB, 3GB DDR3, AMD TURION Dual Core 2,5GHz
    Vsetko na ultra + 8x Antialiasing 8x Antistropic - (akurat asi ulavim tomu antialisingu trochu, ked som zacal bojovat s kuzelnikmi a bolo ich viac tak FPS zacalo pokulhavat).

    Kazdopadne graficky skvost to nieje, ale krasa prostredia, to je ina vec. Hory su naozaj uzasne.
    • Jo, občas ty scenérie, třeba mamutí kosti v bublajícím jezírku na lávových polích, nebo design některých dungů potěší. Nejvíc mě štvou ty sterilní domky ve městech, něco jim zchází prostě... ale včerejšekj sem se krom oběda, provizorního chleba se salámem, od Skyrimu ani nehnul :D ...btw doporučuju v ini přidat do [Display] iPresentInterval=0 ..zruší vsync a tim pádem to mnohem zlepšuje pohyb myši. Navíc je pěkný bDrawLandShadows=1, bTreesReceiveShadows=1 ...stíny prostředí a stromů, nechápu proč ani na ultra tyhle věci prostě nejsou zaplý *16*
      • Ahoj, diki za radu. Skusim to.
  • BoB.2
    Poradí mě někdo zničeho nic mě klesla LUKOSTŘELBA z 57 na 25 nemam žadnou nemoc ani negativní kouzlo prospaní ani modleni ve svatyních nepomáhá?! *13*
    • zkuspouzivatcarky *1*
  • TES totálně zkonzolovatěl.... Skyrima po hodině hraní mažu z PC
    • Rozežraní zmrdi..., co jiného na to říct?? Asi neste hodni hrát tak skvělou hru. *16*
    • Hairy_Ass
      Že tam menu úplně ve všech případech nepodporuje myš, to je opravdu hrozné! *7* *15*
      • Jde mi o požitek z hraní.... Jestli chci moc, než si užít hru, tak jsem asi divnej. Nevím proč tedy většina pomalu nadává na grafiku, systém, GUI apod. blbosti. Když se stejně všechno motá o hratelnosti. A nepodpora myši (mé pravé ruky), mě jaksi omezuje..
        Čekal jsem daleko, daleko víc... Než jen dementní pře*eb z konzolové formy na PC, alá COPY and PASTE
        • Hairy_Ass
          Že si nedokážeš užít hru s tolika možnostmi jen proto, že musíš místo myši používat v menu klávesnici...inu dobrá, ale asi nebudeš mít originálku, když celou hru kvůli tomu zavrhneš, co? *15*
          • No jo máš xbox co?
            • Hairy_Ass
              Ne, PC - seš blázen, u hry jako je TES, kde je nejlepší moddařská komunita, si přece nebudu kupovat konzolovou verzi - ani bych neměl na co, heh. *15*
          • Tak tak... Možná až s tím komunita něco udělá a vydá fajn módy,tak se k tomu vrátím, ale teď nemám buhožel chuť
        • PS: užívání myši v tom jejich zesloněným "multi-inventáři" je šílenost
    • Cahir
      Pirát si tohle může dovolit, viď?
      • Jako ze musime kupovat zajice v pytli a komu se to nelibi tak ma smulu? *11*
      • Proč hned má být pirát nechápu....
    • Peníze vyhozený oknem, že? *3*
    • zacatek hrani me taky stval, ale prekousl jsem to a bavim se skvele... jasny, rolovani v inventari me netesi, ale co uz... je to TES.
      • Jenže já mám asi tu smůlu, že si fakt vytrpím na tom, aby se mi to hrálo krásně... Vyžaduji od toho, aby se to hrálo krásně a příjemně.... ne na pytel a divně
  • zdravim potreboval by jsem poradit , hraju za maga a jsem v tpaslici hvezdarne nebo co to je, kam jsem vlozil krystal ale za zadnou cenu nemuzu paprsky nasmerovat na ty cocky, pise mi to ze mam pouzit na krystal nejaky kouzla ale at zkousim jak zkousim nic to nedela, vyresil toto uz nekdo prosim , dekuji za odpoved
    • musis mit kouzlo zmrazeni a ohen, smyslem je nastavit paprsky tak, aby se mohly odrazit od tech zelenych "zrcadel" na strope. ja pouzil asi 4x zmrazeni a bylo to ok...
      • pouzivam na to kouzlo omrzliny
        • kouzlo je ok. musis mit ale oboje, netusim jestli je tam skript nebo jestli to ma kazdej jiny. 1) strcis tam tu cocku 2) stojis u toho a strilis do te cocky jednim z tech dvou kouzel a musis videt, ze se ty paprsky pohybuji. 3) pouzijes opakovane jedno nebo druhy, dokud ty paprsky nedopadaji do tech drah tech tri zrcadel na strope.
          • tak to vypada ze mam asi nejakej bug :(, pac to stale nic nedela
      • mno ja do toho siju zmrazenim i ohnem ale zadnej efekt, je mi jasny ze se to ma nastavit ale me to proste nic nedela
        • strilis do te cocky, cos tam vlozil? kdyz do toho strilis a koukas na strop, tak musis videt, ze se ty paprsky posunujou. pak tam samozrejme tema cudlikama posunes ty zrcadla, aby se paprsky odrazely zpet dolu na stred

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit