Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to bug nebo to tak ma byt, hned v te prvni vesnici je nejaky lucistnik, a ten mi behem par minut zvednul level na 7 a lukostrelbu na 40...proste ho najmu jako pomocnika , zaplatim si lekci a pak mi sam nabidne at si vezmu jeho veci, tak si ty penize vezmu zpatky, znova zaplatim, udelam to 5x a povysim uroven...je tohle v poradku ma to tak probihat? protoze jsem ted vlez do toho prvnihu dungu v dejove linii, ( mimochodem moc hezky vymyslenej) ale i kdyz jsem obtiznost zvednul o dva nad defaultni porad se mi to zda hodne jednoduche ...jinak me se to graficky velmi libi...
    • samozřejmě že je to bug...
    • Všetky tes sú dobre známe tým, že sa dajú skilly (a tým pádom aj level) "nagrindovať." Ešte z Daggerfallu si pamätám ako som pri stene vo fighters guilde trénoval deštrukciu, alteráciu a mysticizmus naraz. :) Aj v Skyrime je na to kopec príležitostí.

      Osobne sa mi to nechcelo robiť, pretože hra je dosť ľahká (aspoň to, čo som zatiaľ prechádzal), takže to nemá veľmi zmysel. Ale záleží na tebe.
      • no to si z oblivionu taky pamatuju, jenze tam jsem za dvacet minut povysil level jednou, tady za dvacet minut budu na 20 lvlu :) mozna jeste vys... mozna je to nejaka feature pro zlodeje, ze jako obelsti toho ucitele.. anebo je to bug , v tom pripade by mi to ovsem znicilo hru :(
        • Btw na doplnenie : z toho čo som doteraz hral mi vychádza, že reálne bude možné dosiahnuť minimálne 2x vyšší level ako v Oblivione - takže l20 bude asi ako l10 v Oblivione.

          Teda ak bude postup na vyššiu úroveň relatívne lineárny. *1*
        • Nič ti to nezničí, skrátka sa na neho vykašli a choď plniť questy. Keď sa ti bude zdať, že postava je slabá, vždy sa k nemu môžeš vrátiť na "nagrindovať" pár levelov.

          Nie som si istý, ale v predchádzajúcich tes mali "tréneri" vždy nejaký limit, po ktorý ťa mohli naučiť skill, takže predpokladám, že aj tento maník ťa to nebude schopný naučiť do 100%. Keďže je skoro na začiatku, predpokladám, že max bude 50 - a to nie je až tak veľa.
          • Masa-san
            Ja se učil destruction a restoration na mágské výšce a tam je omezení 5/ level a na lvl je potřeba 10 zlepšení se vněčem ne ?.. takže pokud učí jen lukotřelbu nemělo by se dát naučit více než 5 stupnů za lvl ...
            to omezení výškou skillu je tu myslím take, alespoň učitelé mají hodnosti expert/master atd ..
  • Mne ešte skyrim nedošiel chcel som poúytat na nazory labeo dojmy tak začnem-už viem že grafiku čiže kvalita alebo ostrost textur je skoro na pdobnej urovni ako oblivion čiže je stredna ale ja nemyslim grafiku ale aky svet,čiže popište lokacie,lesy,vyhlady,mesta,interiery,hrady,pustiny,zakutia ,žlaby ,vodopady ,oblohu, čiže umelcke spracovanie či je to naozaj ručne spracovanie ako to robi cd project a pyranha bytes alebo zas generovane bez atmosfery.A ešte ako posobi ta polarna žiara,či je tam dajake miesto s gejsirmy,zvierata a ten nordsky severansky prizvuk.Tieto deatily ma zaujimajy.Lebo v rokoch 2006 a 2007 vyšli ostre grafikce tituly oblivion,gothic 3 a zaklinač ten už nebol prekvapenie z hladiska ostorsti lebo vyšiel o rok neskor ale atmosferou ,umeleckou strankou sveta ma ovela krajši akopredchadzajuce menovane.Ale jedno je iste krajši les ako v zaklinačovi 2 som nevidel tak isto krajšie svetlo, vodu hrady a vyhôady terza nemyslim ostrost grafiku ktoru tiež ma ale deatialnu pracu ,vdaka
    • když člověk přehlédne nehýbající se stromy ve větru, je příroda a prostředí jako takové uděláno opravdu pěkně. Vzdálená krajina je mnohem lepší jak v Oblivionu.
    • Lawliet
      atmosféra je tip top od řek a udolí až po pohorí a vodopády *3*

      PS:borci.. nevíte proč mi nejdou ostatní shouty co mám naučeny ikdyž konzumuji draka za drakem ? *3*
      • Musíš si ho odemčít - v magii a v řevech na ten neodemčenej najedeš a dáš R, sebere ti to jednu dušičku a máš ho
        • Lawliet
          jéé no vidíš možná jsem přeskočil omylem nakej tutorial díky moc *3*
  • Už 2hod.hledám, jak se dostanudo Vyšného Hothgaru.. Plahočím se kolem úpatí hory ale nedaří se mi najít cestu. Poradí někdo??
    • Konecne jsem ji nasel, jdi k ivarovu dvoru (je u jezera s ostrovem) a za mlynem je kamenny most, prejdi ho a uz uvidis vstup :)
  • Nevim jestli uz to tu nekdo nepsal, ale pokud mate Crossfire (samozrejme ve Skyrimu nefunguje) tak RadenPro (http://www.radeonpro.info/en-US/) ho umi, klasickym trikem (Advanced tab -> MVPU mode na Alternate Frame Rendering)
  • vyriesil niekto to padanie?? mne to padne stale po priblizne polhodinke hrania :/
    • me nepada ale co jsem koukal tak se to resi nastavenim zvukove kvality v systemu .. placni do googlu treba Skyrim tweak .. vetsinou je to u tech tweaku .. nebo primo Skyrim game crash ..
    • poziadavky splnam, skyrim si automaticky nastavil high az ultra nastavenia...graficku mam radeon 5770....win 7 64bit.....skusal som ten trik so zvukom (24 bitovy, 44100Hz), no nepomohol....hram to na xbox wireless gamepade....windows aj skyrim originalky :/ az na tuto chybu je to (aspon pre mna) dokonale
  • Hele, hraju to v rozliseni 2650*1440 a jedne casti monitoru mam velka bila pismenka ÚÁ Ň. Je to celkem velky a rusi to. Resil to uz nekdo?
  • Nechapem co su vsetci tak spekticky, zla grafika? Podla mna je super, na ultra mi to fici aj na 2 roky starom zeleze. To ze maju nosy postav na mm stvorcovy o 10 menej pixelov ako napr u Witchera 2, mi pride uplne smiesne a nepodstatne. Na menu sa da zvyknut, po siestich hodinach hrania s nim uz nemam absolutne ziadny problem. Jedine co ma stve je absencia skillov Atlethics a Acrobatics, s tym spojene pomale (!!) kone = utrpenia chodit niekam na prieskum. Ale verim ze do tyzdna tu mame mod ktory to fixne. Hra je presne to co som od nej cakal, mozno trosku jednoduhsia ale inak u mna stale 10/10
    • nevím o tom, že by byl venku construction set, takže mody tak rychle nebudou - hra je v současné chvíli ani nepodporuje.
    • Ono ti to běží na 2 roky starém železe na Ultra protože to má právě horší grafiku a rozdíly mezí Ultra až Low jsou malé :)
      Kdyby se na grafickou stránku pro PC více zaměřily, tak aby využily potenciál dnešních PC,tak by ti to nejspíše na Ultra neběželo.No hlavně na Medium nebo Low by to to vypadalo jako momentálně na Ultra :)Tedy na 2 roky starém PC by si to hrál nejspíše na Medium nebo Low a vypadalo by to nějak takto.A ty co mají výkonné stoje by to hráli na Ultra a vypadalo by to lépe.Tedy každý by byl spokojen.
  • .
  • nevim jak vy, ale ja se kdysi tesil na vydani nejakeho pokracovani oblibeny hry. Dnes uz je bohuzel predem jasny jak to cely dopadne, teda pokud nejste zavislaci na konzoli
    • proto rad hraju multiplayer u her tam nikdy nevis co se ti stane.
  • Hairy_Ass
    Chtěl bych se zeptat, taky vám ta hra padá docela často? Mně hlavně u toho prvního velkýho města Whiterun. Popřípadě, jak jste to padání vyřešili - kdyby to spadlo jen do windowsů, tak prosím, ale bohužel to musím vždycky restartovat, což je docela pruda.
    • zmen si v systeme nastavenia zvuku na 48000 Hz 24bit a malo by ti to prestat padat. Mne to padalo kym som to nezmenil stale, teraz po 6 hodinach to nepadlo ani raz.
    • Mne hra za den hrani nespadla ani jednou. Nechci radit, ale problem bych videl jinde nez ve hre.
    • Zatím mi to asi po 10 hodinách nespadlo ani jednou a dá se v klidu přepínat i na plochu. Teď mi tu taky běží na pozadí :)
    • Za 19 hodin prakticky non-stop hraní mi Skyrim nespadl ani jednou, kromě podělaného steamu s ním nemám žádné problémy. A to jsem se dokonce i několikrát přepínal na plochu a zpět, což hodně her není schopných "vydejchat".
    • Nic moc, za hodinu hrani mi hra spadla hned 3x a to dvakrat na uplne stejnem miste *9*
      Alt-Tab sice nefungoval, ale Ctrl+Alt+Del sel aspon spustit spravce uloh a Skyrim osdtrelit a pustit znova. (Win7 64bit)
      • Hairy_Ass
        Mně zatím spadla jen u brány do Whiterunu, a u jednoho ze statků poblíž města - ale u té brány zatím pokaždé, co se mnou začal mluvit jeden ze strážných. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší