Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar potřbuju poradit v první časti roh vládce větru dostanu se až skoro na konec ale cu tam tři kameny a tři padající vrata možete mi poradit jak se skrz ně dostanu nestíham to dycky se zavřu když od těch kamenu odejdu díky za radu
    • ahoj, projdi kolem všech 3 kamenů směrem k padajícím dveřím a až budeš u posledního, aktivuj řev zběslý úprk
  • *1* *1* *15* *3* *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *9* *8* *8* *6* *6* *6* *14* *3* *15*
  • nezná někdo nějaký video kde je návod na to jak vrátit ten klíč kostlivce ??
  • když jsem ve skyrimu upír můžu proměnit na upíra i své spoečníky např. Lydii
    • Jak ses stal upírem?
  • Vůbe mi nejde otevřít ani jeden nový řev. Kromě těch, který mi dali starší na Vyšším Hrothgaru.
    Mám asi 17x duší a označení a zmáčknutí mi nefunguje sem level 27
    • Najeď na řev a zmáčkni R (u PC) pokud jsis změnil klávesy ovládání, najdeš to v nastavení.
  • Mám problém u těch trpaslíků... Je tam obří koule ze který svítěj asi 4 světélka a já nemůžu přijít na to, jak natočit ty prstence napojený na 3 tlačítka. (není to snad vůbec chyba ve hře ale já jsem noob a nevím jak to udělat). Prosím odpověď.
    • Jestli myslíš rozvaliny Mzulft tak tam to nad tou koulí musíš buď zmrazit nebo zahřát (kouzlem) . Musíš to zkoušet dokud nebudou paprsky od těch zrcátek směřovat každej do středu jednoho z kruhů na stropě , pak můžeš jednotlivejma tlačítkama posunovat vnější , střední a vnitřní kruh dokud se ty paprsky nesetkaj .
  • Nazdar hoši mám menší problémy z grafikou nevidím oheň co plive drak nebo nějaka jasna světla co sem viděl na videiich tak tam jim to tam šlo a mě ne nevím si stím rady prosím nějakou radu
    • Častý problém, není chyba u tebe,ale ve hře jako takové, snad to bethesda do budoucna upraví.Pokud si trvas na tom, ze to potrebujes, nainstaluj si Skyrim znovu, me to pomohlo
  • Poradí mi někdo prosím,jak otevřít mříž ve Slavičí síni?Když na to najedu,zobrazí se hlášení-tuto věc nelze momentálně použít.A Brynjolf už je nervózní.Dík
  • Jsem totálně znechucen rozhraním. Nevím proč opustili klasickou obrazovku zobrazení hrdiny s inventářem, předměty atd. Prosím o radu, jak vlastně obchodovat. To co je v manuálu, vůbec nesouhlasí s tím, co je na obrazovce. Díky za radu na mail mislav@volny.cz
    Hra má nádhernou grafiku i atmosféru, nicméně rozhraní ji dle mého názoru značně degraduje.
  • Ja by som sa chcela spítať, čo mám robiť keď prídem do volákej jaskyne som tam s Delfínom a stím Esbernom a prídem tam a v stene je vyrezaná tvár chlapa a potrebujem sa dostať na druhu stranu lenže ako ? skušala som všeličo. Prosím Pomoc :) ďakujem
    • Nevím o co jde, ale pomocí napsání "tcl" do příkazového řádku se přez zeď zaručeně dostaneš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit