Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tu kinopremieru docela zavidim. Jinak pekny clanek za ktery by se nemusela stydet vetsina filmovych kritiku *4*
    • Tak ono to není těžké, když jsou tito kritici úplný vemínka a často tam píšou hrozný s*ance

      Jinak článek super ! Jednou za čas proti proudu, no proč ne ?
  • Super článek. Díky za něj. Kino premiéru závidím. Pro mě GoT bezkonkurenčně nejlepší seriál co kdy byl natočen. I mimo jiné kvůli novým sériím GoT jsem kupoval HBO a novou TV.
  • TheGGG
    banda zdejších artových hošků si může brečet jak chce, ale GoT je prostě v současné době nejlepší fantasy seriál a na tom se nic nemění, 7. řada bude famózní a já se velice těším... takže kráj more
    • však my víme o co ti jde. Svalovec Jason Momoa v roli khála Droga, tmavovlasý Kit Harington jako levoboček Jon Sníh nebo jednoruký prototyp křiváka k pomilování Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) se v jednom kuse svlékají a nazí ladně vcházejí do jezera či do lázně, nechávají se hladit a laskat a – ach.
      • TheGGG
        pán nevkusu se ozval, ale pls tvé mokré sny mě nezajímají... a jediný kdo v tom seriálu má pořádný sexappeal je night king
        • Femto
          popravdě, nevím, jestli můžeš někoho nazývat pánem nevkusu, když se ti líbí GoT *3*
          • No popravdě, píšeš to jako by se dalo v tomhle žánru nějak extra vybírat a srovnávat.
          • TheGGG
            ano, kohokoliv... běž spát weeaboo
          • Asharak
            *CoD
      • Hoši měli by jste se v létě více ochlazovat, protože tu z toho zase děláte gayms... *7*
  • KrPa
    Já se na to od 4. serie dívám jen tak ze setrvačnosti a čekám, jakou další kravinu vymyslí. Je to stejné, jako s Big Bang Theory, jen pritahnou masu a dolarky, serial jde s puvodnim planem a kvalitou dolu.
    • Asharak
      A ejhle. Bitva o zeď a i kratší zelené peklo stálo za to stejně jako první série *1*
  • michaliuz18
    zial , kazdy serial ktory nevie kedy dost sa stane cim dalej suchším . Vidno to na walking dead ze je to uz umelo natahovane . Kazdemu serialu staci maximalne 5 serii , potom je to uz moc
    • xxxy
      frasier mal 11 serii, friends 10, two and half men 12 (sice len so sheenom stali za nieco, tak 8), takze max 5 serii je blbost...
      to kolko serii bude v GOT je dane tym ze sa chcu dostat niekam kam smeruje kniha, takze nechapem to vyplakavanie, ziadna sezona nebola nudna tym co sa tam stalo, bolo to skor nudne tym ze v X castiach sa nic skoro nedialo a potom 2 casti sa stalo velmi vela, to je chyba ich davkovania a snahu o natahovanie do konca sezony...
      • Jack1947
        Nedělá se to soubžně s knihou ? *7*

        Byli i horší seriály které navíc nijak nedopadli (Lost a jiné hle)
        • xxxy
          prva sezona sa knihy drzala este celkom presne, potom cim dalej tak tym viac sa serial od knih odklana, v knihach je viac postav, ktore v serialy nie su a vela veci je tam inak... a ako uz niekto pisal serial je teraz napred, ale dej je tam velakrat iny a len niektore hlavne dejove body su zhodne
          • Jack1947
            Tedy jasně autor dal najevo že mu to je šumák stejně jako Wiedzmin co se s jeho dílem/značkou bude dál dít smutné.
        • Asharak
          Seriál už je napřed.
          • Jack1947
            Aha tak to jo nechápu jak napřed ale ok. Díky za info.
    • jamar28
      V případě Walking Dead by stačila i jedna série. Jako ta druhá série, která se najednou proměnila v telenovelu a která mě naučila smrtelně nenávidět hlavní rodinku, která pořád řešila city, to byl fakt mazec, jaký jsem v seriálu nikdy nezažil.
    • Jack1947
      Prdlajs, naopak Walking dead se konečně dostává někam...
      • SalemCZ
        Hele díval jsem se na Walking dead, ale u Negana jsem viděl snad jenom nohu. Prostě to je taková Ordinace(Ulice) občas tam někdo umře, vlastně cíl seriálu žádný neni, nesnaží se najít protilátku, nic. Seriál prostě skončí tím že na ně nabehne banda zombie(walkeru) a oni je nepozabíjí, Ricka zabije Judith a Deryla zabije Carl, Carla zabije Carrol, Meggie spáchá sebevraždu. A zbytek zabijí zombiici. Možná že Judith už bude zombie a tak zabije Ricka.
        Je to seriál kde se sice nebojí někoho zabít, ale stejnak hned v dalším díle ho nahradí někdo jiný.

        P.S. nevím jestli ty co jsem jmenoval ještě žijí.
        • Jack1947
          No to je tvůj názor já to mám tak že konečně se to nějak začiná rozjíždět někam to směřuje, společně s spin offem Fear the walking dead supr seriál. Dokonce uvažoval tvůerce na začátku že by zabil Ricka a nahradil ho Shane hlavně jsem přestal číst komiks protože ted se to přiblížilo nejvíce k němu a mě se zase líbí že to ctí předlohu. Negan je konečně záporák tam kde má být *5*
  • Femto
    Ten seriál je naprosto dementní. Arya si klidně skoro mrtvá procestuje celý svět během půl dílu, pak zabije dědka, pak se za něho obleče a nikdo ani neví jak. To nemluvím o teleportech, který využívá Malíček.

    Ten scénář je od druhé řady čím dál více děravější a ten seriál je přitom čím dál populárnější.
    • xxxy
      teleporty je zbytocne riesit, aj v knihach autor vysvetluje (aspon tych anglickych), ze jednotlive chapters sa mozu casovo prelinat, alebo byt aj casovo velmi vzdialene, to ze ti neukaze ze niekto cestuje hore dole neznamena ze sa teleportoval, chces vidiet 1/3 serialu ako sa presuvaju postavy alebo ako sa nieco deje ?
      • Femto
        *15*

        Jasně proto Malíček cestuje po celém světě a vždy se vynoří tam, kde je potřeba.

        Prosím tě neuč dědka chrchlat, četl jsem to x let zpátky, ještě to tady nikdo neznal...
      • Femto logic. On se vždycky musí zoufale chytit nějakýho ho*na, jen aby mohl kritizovat, viz jeho hate na Zaklínače...
        • Femto
          kek jo? Del je zpátky *15*
    • TheGGG
      "Arya si klidně skoro mrtvá procestuje celý svět během půl dílu, pak zabije dědka, pak se za něho obleče a nikdo ani neví jak" ty máš asi trochu problémy s chápáním děje co? No u weeaboa žádné překvapení...
      • Asharak
        Jako GoT fan by sis toho měl všinmout, že se nějak rychle dostala z Bravosu k věžím a ještě k tomu po těžkém zranění *1* dosrali ji tím jak ji tam přizabili no, to je fakt ale *7*
        (jo aha vlastně ona není ona, jako Jakem není Jakem a je nesrtelná *5* ,škoda že to neuměla ta pěkná blonska a teď leží někde *9* )
        • TheGGG
          to je fakt "strašná tragedie" když se postava mezi síznama někam přesune bez hodinového vysvětlování...
          • Asharak
            No fakt je že se nedá na 100% říct že scény navazují stejným časem a může to být i mírný throwback.
            • SalemCZ
              Je zajímaví že u konce 6. série se řešilo teleport Varyse(jak se dostal na tu loď) a prostě tam je časový skok.
            • TheGGG
              očividně je to fantasy duh, aria je OP bezxichťák a bůh ví co má za schopnosti... třeba je autoheal mezi nima. Fantasmagorie je slovo starých důchodců, tak ho nepoužívej na diskuzi plné mladých a progresivních lidí u seriálu, který je v žánru fantasy
            • Asharak
              ano jistě. Jen mě sere ten autohealing a jak to začíná být konečně fantasmagorie v porovnání se začátkem, kdy prostě byly chyby skoro neodpustitelné a měly razantní dopad. Aspoň to tak začíná vypadat, stejně jako Sníh vs. šípy *11*

              //jo omluva Bravos je vlastně nahoře né dole
            • TheGGG
              očividně by asi bylo lepší, kdyby tam všichni reálně cestovali na koni přes kontinent, půl roku, jo to by byla pecka... *7*
      • Femto
        Ano, mám problém s chápáním děje u této TV Show, možná je to tím, že jsem to četl *3*
        • TheGGG
          ty a milion dalších, whats your point... seriál je špatný, protože se jednou za pět dílů někdo někam přesune bez toho aby tam musel pět dílů cestovat...? LoL tragédie...
    • jamar28
      Jo no, to mě taky zmátlo. Pak jsem se někde dočetl, že poslední díl se odehrává během několika týdnů, možná až měsíců, takže skoky jako kr*va.
    • Paulcz
      Ono to má nějakej scénář ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit