Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Já se na to od 4. serie dívám jen tak ze setrvačnosti a čekám, jakou další kravinu vymyslí. Je to stejné, jako s Big Bang Theory, jen pritahnou masu a dolarky, serial jde s puvodnim planem a kvalitou dolu.
    • Asharak
      A ejhle. Bitva o zeď a i kratší zelené peklo stálo za to stejně jako první série *1*
  • Dobrej díl, ale moc nechápu smysl článku, lidi co díl neviděli to čist nebudou kvůli spoilerům a tém co to viděli to nic nedá, protože je to defakto rekapitulace

    PS: Dany nešla první, na začátku je vidět, že před ní jdou týpci s kopím a když pak vleze do hradu, už tam hoří louče, takže to tam před ní někdo vymetl *4*
  • jamar28
    To jste mě jako vážně zabanovali za to, že jsme se jen zeptal "proč tady"? *15*
    • nahlásil jsem te. Doufám že ti to nevadí.
      • deb*ilek vzdy a vsude
    • Cenzor je dobrej materiál (čti:kokot) narodit se o 70 let ďřív, má job u gestapa jistej *1*
  • Přijde mi, že někde vázne sebereflexe. Nejsem jediný kdo napíše, že bych radši recenze na hry, které tu nemají ani kartu hry a nevím proč je ignorujete. Kvůli serialum sem opravdu nechodím, ale smazat a banovat můj původni post?
    • Nevím přijde mi že dělat vědu s jedné recenze na víc, když tě nikdo ani nenutí na ni klika je zbytečný.
      • Nejde jen o jednu recenzi. Štve mě když se mrhá časem na podobné články a pak se úplně ignoruje spousta her, které jsou kolikrát daleko lepší než ty AAA nebo pixelarty. A do toho se tu čas od času objeví článek, jak to dříve bylo lepší. Jenže i ty dobré hry stále vycházejí, jen se jim tu dává strašně málo prostoru. Např. Star Ruler, Hegemony, Planetbase, Graviteam tactics, Combat mission, konec konců ani Planetary Annihilation tu nemá recenzi, ale ok, radši pište o seriálech. Je škoda, že nové a zajímavé hry spíš najdu v doporucenich od Steamu, nebo na YT v ruznych tematických přehledech, ale tady o těch hrách neniani čárka, ani karta hry.
        • Pokud si ještě nepoznal tady se ty recenze rozdělují podle toho koho co baví, občas to někumu vnutí když je to AAA, ale když se o to nikdo nepřihlásí tak tu na to maj kdyžtak čtenářské recenze a třeba i ty můžeš udělat vlastní recenzi na něco co tu nemaji. Seriál trvá 60 minut a člověk může u toho vytuhnout a jenom koukat když je unavenej. U her to chce většinou trochu víc času atd. Myslím si že by se autor článku na ten seriál stejnak koukal i ve svém volnu, což možná i udělal

          Tak prosím ten kdo rozděluje peníze pro pana Pecháčeka nějaký přesčas za recenzi věci na kterou koukal v době volna děkuji.
          • To chápu, ale pak je tu hromada článků např. o battlefieldu 1, battlefrontu, civilizaci (preview národů jednu dobu snad obden), že má člověk pocit, že jiné hry tady snad ani neznají a jen přiživují hype u her, kde to ani není potřeba, protože je snad každý zná. Pak ty dobré hry bez silného marketingu nemají moc šanci uspět, když o nich pak nikdo neví a tady tomu také moc nepomáhají. Nejlepší byl svého času hype na Stronghold 3, pak ze studu ani recenze nebyla...
            • SalemCZ
              Víš kolik her vychází? Kolik lidí je v redakci? Nezapomen napsat tu uživatelskou recenzi. Kdyžtak koukni na Steama tam jsou taky recenze.
            • Třeba alespoň tu recenzi a pár dalších lidí si ji najde.
            • Protože ty firmy dělaj PR a třeba ty menší ne. Tak co psát k firma(hře) která zas tak neni vidět
  • Magister_Peditum
    Jako jo, na blbosti, které autoři vymysleli v minulé sérii snad jen tak nenavážou, ale prostě od okamžiku, kdy se knihy a seriál rozešly, mi seriálový děj připadá v úpadku. Buď se dějové linie uzavírají naprosto idiotským způsobem (viz Dorne) nebo se tvůrci uchylují k fan servisu (Jon nejen Targaryenem ale i králem Severu, Benjen je Studenoruký). Zkrátka žádné zvraty ala Krvavá svatba se už nekonají, protože teď to mají v tlapách D&D.
    Pořád je to supr seriál, ale zachraňuje to spíš supr vizuál než děj.
    • ještě jim dej šanci se ukázat, potenciál by tam byl
  • Mimochodem, tuší vůbec někdo za zdi, jak dobře ti ledoví zombíci hrabou? Podle ryclosti jakou se na konci minulé řady prohrabávali do svatyně tak maj tunel Blanka za odpoledne, nebo by je mohli přes zeď střilet katapultem, vzhledem k tomu, že jsou nesmrtelní, tak se na druhé straně za chvíli posbíraj, pokoušou pár lidí, oteřvou bránu a hotovo *1*
  • Hm, já taky čtu Shaymuse a Boba, ale nechodím s tím otravovat tím, že bych psal články na games. Tohle opravdu moc originality nepobralo.
  • Takový článek sem nepatří.
  • michaliuz18
    zial , kazdy serial ktory nevie kedy dost sa stane cim dalej suchším . Vidno to na walking dead ze je to uz umelo natahovane . Kazdemu serialu staci maximalne 5 serii , potom je to uz moc
    • xxxy
      frasier mal 11 serii, friends 10, two and half men 12 (sice len so sheenom stali za nieco, tak 8), takze max 5 serii je blbost...
      to kolko serii bude v GOT je dane tym ze sa chcu dostat niekam kam smeruje kniha, takze nechapem to vyplakavanie, ziadna sezona nebola nudna tym co sa tam stalo, bolo to skor nudne tym ze v X castiach sa nic skoro nedialo a potom 2 casti sa stalo velmi vela, to je chyba ich davkovania a snahu o natahovanie do konca sezony...
      • Jack1947
        Nedělá se to soubžně s knihou ? *7*

        Byli i horší seriály které navíc nijak nedopadli (Lost a jiné hle)
        • xxxy
          prva sezona sa knihy drzala este celkom presne, potom cim dalej tak tym viac sa serial od knih odklana, v knihach je viac postav, ktore v serialy nie su a vela veci je tam inak... a ako uz niekto pisal serial je teraz napred, ale dej je tam velakrat iny a len niektore hlavne dejove body su zhodne
          • Jack1947
            Tedy jasně autor dal najevo že mu to je šumák stejně jako Wiedzmin co se s jeho dílem/značkou bude dál dít smutné.
        • Asharak
          Seriál už je napřed.
          • Jack1947
            Aha tak to jo nechápu jak napřed ale ok. Díky za info.
    • jamar28
      V případě Walking Dead by stačila i jedna série. Jako ta druhá série, která se najednou proměnila v telenovelu a která mě naučila smrtelně nenávidět hlavní rodinku, která pořád řešila city, to byl fakt mazec, jaký jsem v seriálu nikdy nezažil.
    • Jack1947
      Prdlajs, naopak Walking dead se konečně dostává někam...
      • SalemCZ
        Hele díval jsem se na Walking dead, ale u Negana jsem viděl snad jenom nohu. Prostě to je taková Ordinace(Ulice) občas tam někdo umře, vlastně cíl seriálu žádný neni, nesnaží se najít protilátku, nic. Seriál prostě skončí tím že na ně nabehne banda zombie(walkeru) a oni je nepozabíjí, Ricka zabije Judith a Deryla zabije Carl, Carla zabije Carrol, Meggie spáchá sebevraždu. A zbytek zabijí zombiici. Možná že Judith už bude zombie a tak zabije Ricka.
        Je to seriál kde se sice nebojí někoho zabít, ale stejnak hned v dalším díle ho nahradí někdo jiný.

        P.S. nevím jestli ty co jsem jmenoval ještě žijí.
        • Jack1947
          No to je tvůj názor já to mám tak že konečně se to nějak začiná rozjíždět někam to směřuje, společně s spin offem Fear the walking dead supr seriál. Dokonce uvažoval tvůerce na začátku že by zabil Ricka a nahradil ho Shane hlavně jsem přestal číst komiks protože ted se to přiblížilo nejvíce k němu a mě se zase líbí že to ctí předlohu. Negan je konečně záporák tam kde má být *5*
  • DwaR
    úprimne závidím všetkým, ktorých GoT baví. produkčné kvality sa seriálu uprieť nedajú. na moju škodu mne nesedí príbeh, čo u mňa celý seriál pochováva. po prvej sérii som to vzdal (knihy som zvládol dve, ale druhá doslova "bolela").
    nič to, užívajte si ľudia, kvalitnej fantasy je menej ako šafránu (vlastne fantasy je všeobecne minimum, hoc aj tej brakovej)

    P.S.: pekný článoček. niketo tu chce fušovať do remesla chlapcom z MZ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit