Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Hodně pokrytců se tu sešlo :-D Opravdu je vidět, jak moc vás to nezajímá :-D
  • Četl jsem knihy, co dosud G.R:R. Martin napsal, viděl pár dílů seriálu, nicméně dělat popkulturu z něčeho, co je postaveno pouze na pár brutálních scénách a poskakujících ceckách, to mi hlava nebere. *1* Odmyslete si násilí a ten sex a co zbude? Torzo něčeho jako Ordinace v růžové zahradě s drakem. Navíc, proč je článek tady?
    • No pokud si na tom žádné kvality neshledal ani po všech těch přečtěných bichlích, tak si to buď četl po zpátku, nebo máš krátkodobou pamět takže po přečtení jednoho dílu si už nevěděl co bylo v předchozím :D

      Ale každopádně hype is real, když se najde něco, co spojuje tolik lidí napříč všemi spektry, tak ztoho zákonitě vznikne kult.
    • Zbydou naprostej majstrstyk co se tyce rozhovoru a v nich hereckejch vykonu, kvuli cemu na to i koukame ze ano.
  • Dobrej díl, ale moc nechápu smysl článku, lidi co díl neviděli to čist nebudou kvůli spoilerům a tém co to viděli to nic nedá, protože je to defakto rekapitulace

    PS: Dany nešla první, na začátku je vidět, že před ní jdou týpci s kopím a když pak vleze do hradu, už tam hoří louče, takže to tam před ní někdo vymetl *4*
  • nechcem moralizovat ale toto fakt niej seria pre decka.. a sem chodia "aj" decka.
    • v tom případě konec recenzí na GTA,Witchera a dalších her 18+
    • Jack1947
      Ne dokud tam není ukázán nějaký násilný obrázek já si řáíkám ked chtěj hrát tak musej bejt předpřipravený. Začít by se malo co najdříve ;)
  • Magister_Peditum
    Jako jo, na blbosti, které autoři vymysleli v minulé sérii snad jen tak nenavážou, ale prostě od okamžiku, kdy se knihy a seriál rozešly, mi seriálový děj připadá v úpadku. Buď se dějové linie uzavírají naprosto idiotským způsobem (viz Dorne) nebo se tvůrci uchylují k fan servisu (Jon nejen Targaryenem ale i králem Severu, Benjen je Studenoruký). Zkrátka žádné zvraty ala Krvavá svatba se už nekonají, protože teď to mají v tlapách D&D.
    Pořád je to supr seriál, ale zachraňuje to spíš supr vizuál než děj.
    • ještě jim dej šanci se ukázat, potenciál by tam byl
  • Hm, já taky čtu Shaymuse a Boba, ale nechodím s tím otravovat tím, že bych psal články na games. Tohle opravdu moc originality nepobralo.
  • jedine plus novej serie je, ze uz je uplne mimo kniznej predlohy. este minula sezona palila napisane stranky, tato uz nieje nicim zvazovana a zrejme Martin uplne rezignoval na jej dopisanie. Inak tu bude super podivana. som zvedavi kolko drakov a ci vobec to nejaky prezije.
  • Coffin.Corner
    Václav je asi první člověk z redakce Games co tenhle seriál sleduje, ne?
  • Bohuzel uz prvni scena s vyvrazdenim Freyu ukazala ze tlustyho dedka zadnej scenarista nenahradi. Takovych spisovatelu se narodi jenom par za stoleti a kuciii zatim jen proskrtavali co se nehodi. Neverim ze to GRRM nekdy dokonci, a neverim ani ze to zvladnou dokoncit se cti scenariste HBO...
    • je to uz desat rokov co vysla posledna kniha, Martin miesto toho pise ine pribehy. treba sa zmierit s tym ze mu to prerastlo cez hlavu a uz nedokaze tento pribeh dopisat. co je skoda.
      • Asharak
        Se štěstím by se to jen opakovalo podobně jak ze začátku a zvraty by byly stejně chladnokrevné, ale už by nikoho moc nepřekvapily. Prostě pro mě není moc co zabít tak, abych se s tím už nesmířil. Ať už vypálí celý King's Landing, všichni draci chcípnou (což se nestane nejpp), rozboří Zeď nebo oživí a znovu popraví Eddarda. *12*
  • DwaR
    úprimne závidím všetkým, ktorých GoT baví. produkčné kvality sa seriálu uprieť nedajú. na moju škodu mne nesedí príbeh, čo u mňa celý seriál pochováva. po prvej sérii som to vzdal (knihy som zvládol dve, ale druhá doslova "bolela").
    nič to, užívajte si ľudia, kvalitnej fantasy je menej ako šafránu (vlastne fantasy je všeobecne minimum, hoc aj tej brakovej)

    P.S.: pekný článoček. niketo tu chce fušovať do remesla chlapcom z MZ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit