Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem samou nedočkavostí sepsala všechny destinace, kde se Game of Thrones natáčely https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2017/07/17/procestuj-mista-kde-se-nataci-game-of-thrones/, budu ráda, když na to mrknete :) třeba získáte inspiraci na letošní dovolenou. Oli
  • Zhodnotte epizódu sami:
    http://download.hellshare.sk/game-of-trones/goft-s07e01-720p-cz-titulky-zip/59723282/
  • Já jsem se u článku bavil. Václav ho napsal vážně dobře. ( Lehkou ironii bych dokonce uvítal i u recenzí her, ale tyhle časy jsou pryč ). Určitě si budu chtít přečíst i další. Že je to článek k seriálu a né hře přeci nevadí. Kolik jich tu je takových? Polovina? Třetina? ne, asi tak jeden za týden, což je sotva důvod k nějakým stížnostem. Číst to nikdo nemusí. Novinek a jiných článků je tady sto za den...no tak.
    PS: Skřivana jsem nepoznal ani podle hlasu, ani podle vizáže. Doufám ve větší roli.
    • Lehká ironie jako je tady (nebo v Drdových recenzích) je super, jenom se to nesmí zvrhnout v to, co předváděli tak 10 let zpět v časopisu Score.
  • jamar28
    To jste mě jako vážně zabanovali za to, že jsme se jen zeptal "proč tady"? *15*
    • nahlásil jsem te. Doufám že ti to nevadí.
      • deb*ilek vzdy a vsude
    • Cenzor je dobrej materiál (čti:kokot) narodit se o 70 let ďřív, má job u gestapa jistej *1*
  • Přijde mi, že někde vázne sebereflexe. Nejsem jediný kdo napíše, že bych radši recenze na hry, které tu nemají ani kartu hry a nevím proč je ignorujete. Kvůli serialum sem opravdu nechodím, ale smazat a banovat můj původni post?
    • Nevím přijde mi že dělat vědu s jedné recenze na víc, když tě nikdo ani nenutí na ni klika je zbytečný.
      • Nejde jen o jednu recenzi. Štve mě když se mrhá časem na podobné články a pak se úplně ignoruje spousta her, které jsou kolikrát daleko lepší než ty AAA nebo pixelarty. A do toho se tu čas od času objeví článek, jak to dříve bylo lepší. Jenže i ty dobré hry stále vycházejí, jen se jim tu dává strašně málo prostoru. Např. Star Ruler, Hegemony, Planetbase, Graviteam tactics, Combat mission, konec konců ani Planetary Annihilation tu nemá recenzi, ale ok, radši pište o seriálech. Je škoda, že nové a zajímavé hry spíš najdu v doporucenich od Steamu, nebo na YT v ruznych tematických přehledech, ale tady o těch hrách neniani čárka, ani karta hry.
        • Pokud si ještě nepoznal tady se ty recenze rozdělují podle toho koho co baví, občas to někumu vnutí když je to AAA, ale když se o to nikdo nepřihlásí tak tu na to maj kdyžtak čtenářské recenze a třeba i ty můžeš udělat vlastní recenzi na něco co tu nemaji. Seriál trvá 60 minut a člověk může u toho vytuhnout a jenom koukat když je unavenej. U her to chce většinou trochu víc času atd. Myslím si že by se autor článku na ten seriál stejnak koukal i ve svém volnu, což možná i udělal

          Tak prosím ten kdo rozděluje peníze pro pana Pecháčeka nějaký přesčas za recenzi věci na kterou koukal v době volna děkuji.
          • To chápu, ale pak je tu hromada článků např. o battlefieldu 1, battlefrontu, civilizaci (preview národů jednu dobu snad obden), že má člověk pocit, že jiné hry tady snad ani neznají a jen přiživují hype u her, kde to ani není potřeba, protože je snad každý zná. Pak ty dobré hry bez silného marketingu nemají moc šanci uspět, když o nich pak nikdo neví a tady tomu také moc nepomáhají. Nejlepší byl svého času hype na Stronghold 3, pak ze studu ani recenze nebyla...
            • SalemCZ
              Víš kolik her vychází? Kolik lidí je v redakci? Nezapomen napsat tu uživatelskou recenzi. Kdyžtak koukni na Steama tam jsou taky recenze.
            • Třeba alespoň tu recenzi a pár dalších lidí si ji najde.
            • Protože ty firmy dělaj PR a třeba ty menší ne. Tak co psát k firma(hře) která zas tak neni vidět
  • Blue.Shark
    Ani Games TV se neváže pouze na hry, ale sem tam zmíní i seriály, filmy, hudbu. Se tu zblázněte, že si to prubli i tady. Já jsem rád.
  • Femto
    Witcher 3 článek - check
    GoT článek - check


    Tak nám už chybí od Pecháčka jenom článek o uprchlících, tím by mohl dovršit nesmyslnou trilogii...
    • Femtův náklik - check
    • Femtův mindrák z W3 - check
  • Takový článek sem nepatří.
  • Mimochodem, tuší vůbec někdo za zdi, jak dobře ti ledoví zombíci hrabou? Podle ryclosti jakou se na konci minulé řady prohrabávali do svatyně tak maj tunel Blanka za odpoledne, nebo by je mohli přes zeď střilet katapultem, vzhledem k tomu, že jsou nesmrtelní, tak se na druhé straně za chvíli posbíraj, pokoušou pár lidí, oteřvou bránu a hotovo *1*
  • Nerdoviny patří i na herní web. Get off haters.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit