Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takova blbost a to ani nemluvim o tom videu stim unboxovanim takovou blbost muzou natocit jedině magoři..
    • Tak co tady do rite jeste delas?!
  • me ta hra nebavi
  • Díky ro*esranymu přehrávači se na video nedá koukat, takže se aspoň dá flamovat tady. Jsem važně smutný, že se opět potvrdilo, že PC hráči jsou jen banda warézáků, která dokáže ocenit jen porty z velkých konzolí a hodnocení 10/10 si hýčká jen pro každoroční KODKO...
    • Vrat se na alika prase
  • jiři grygara
  • Mato1987
    nech sa na mňa nikto nehnevá ale TOMUTO niekto dal absolutórium a urobil celkom decentnú videorecenziu kde ju vychvaloval do nebies ... ale trebárs z najnovšieho medal of honor si spravil fackovacieho panáčika? Mám dojem, že pán recenzent má asi radšej didžinu a vypreté obtiahnuté latexové kaťata.
    • Tusim proc ale samozrejme na to muzes mit jinej nazor to je prece jenom na tobe.
    • Tak jestli to spíš nebude proto, že tohle je super hra, zatímco nový Medal je totální průšvih.
      • Mato1987
        o tom sa dá pregnatne a hlboko diskutovať, každopádne moh warfighter bol "prúšvih" snáď len u recenzentov, u hráčov zožala hra nemalý úspech.
      • Totální průšvih asi ne, ale průměrná hra ano.
  • Ze zvedavosti jsem si zahral a po 10minutach to slo pryc. Nevim,co je ted na tomhle retro stylu tak moderni..ale z diskuze je mi jasny,ze muj nazor je minoritni
    • Je mi lito lidi, co v sobe nemaji kousek predstavivosti a vsechny hry jim musi vypadat jako mass effect
  • filias
    Nevím proč musí být v každé druhé indie hře nějaký šílený boss-fight. Celá hra má nastavenou nějakou laťku obtížnosti a pakv se tam hodí boss-fight, který obtížnost vystřelí do nebeských výšin. Musíte být na pixel a milisekundu přesný abyste to dali - a to i v případech že víte co máte přesně dělat.
    Mě už to celkem přestává bavit - v takovéto frustraci opravdu zábavnost neshledávám. Celkem uvažuji, že se na indie scénu vykašlu úplně.
    Hra je jinak celkem fajn, ale za mě tak 6.
    • Tak to musis bejt velkej zoufalec...me ten boss fight zabral tak 5 minut
  • Videorecenze je lepsi nez ta hra.
  • No tedy 10/10 mi přijde trochu moc. Mám sice videorecenze rád, ale nemyslím, že by bylo nutné recenzovat hry, které vypadají jako z herního pravěku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit