Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to fajn fajn fajn je to fajn fajnova videorecenze!
  • Ta hudba je boží!
    • Amylee.Anderson
      Je to fajn fajn fajn, je to fajn fajnový :D
      • Magister_Peditum
        Arnoštek je boží!
        • Arnostek je hlavne bozi jezdec co do kroku sviti :D
      • Vozim s sebou hity tutovy :D
  • bude někdy recenze na jiřiho grygara ?? :D
  • Vegen
    Ten DJ Arnoštek na konci je pecka :D
    • a jak se ten panák hezky plazí do rytmu *1*
  • Whoossain
    Co to máte sakra za přehrávač? Šestiminutový video se mi načítá 15 minut. Fakt paráda...
    • sem na tom stejne muzu sledovat pet 720p streamu najednou a to sou nektere z ameriky a jeden z koreje, a tady to video se ne a ne nacist. takze problem neni na tvem konci, jak se tu chytraci snazi narazet, ale spis maj problem nekde v praze
    • skor by som sa opytal, co za internet mas ty :) pretoze ja som spustil, maximalizoval a pozrel bez zastavenia, bez seknutia.....
      • Menttor
        Já mám to samý...

        edit.: Sakra, měla to bejt reakce na Whoossaina
  • Veskoslav
    Přesto, že jsem si hru zakoupil a s chutí zahrál. 8/10 je mé hodnocení:) 10/10 mi přijde naprosto ustřelené. Sice jsem ten, kdo většinou říká, že každý má jiné číslo, ale v tomto případě si myslím, že redakce s hodnocením přestřelila. Takový Mark of Ninja je mnohem lepší, za peníze, co stojí nabídne mnohem více a tomu osobně bych dal 9/10. Uvidím, jak se s tím popere redakce, ale budu trvat na to, že 10 z 10 je silně nadhodnocené a přestřelené. Za rok si na takovou hru vzpomene pár fajnšmekrů, ale desítkové hry vstupují do legend, což toto nikoliv:)

    P.S: Ale i tak děkuji za to, že se redakce věnuje takovým hrám a i za tuto videorecenzi:)
    • Tak já bych úplně desítku taky nedal, mě se osobně Mark of the Ninja taky líbil víc. Ale zas bych řekl, že Hotline Miami je hra, která má šanci vstoupit mezi legendy, protože kdo tuhle akční horečnatou jízdu zkusí, tak jen těžko zapomene.
    • heh o penezich bych se tady vubec nezminoval, pred par dny na steamu Deus Ex za 4, Portal 2 za 3, CS:GO za 5, za tech ubohych 10 ecek se da poridit docela dost zabavy na mnohem delsi dobu....
      • No a nový Star Wars jdou hrát zadarmo. A co? Nechápu, proč porovnáváš cenu her, které jsou v obrovské slevě s vykopávací cenou indie her. Promiň, přijde mi to fakt zcestné. Ty hry,asi kromě CS:GO (což je ale v podstatě remake), začínali na úplně jiných částkách a že ceny her s jejich věkem klesají, to víme.
        • Veskoslav
          CS: GO Remake není. To spíše byl Sourse;)
          • Jasně, proto tam taky bylo to spojení "v podsatě remake". Přeci jen úplně nová hra to taky není.
            • Jasně, každý CoD je v podstatě remake, ale to by bylo na delší diskuzi. Ale důležitý je, že se chápem :-)
            • Veskoslav
              No to třeba u mě i takový Assasin není:-D Ale máš pravdu, je to takový "remake", ale ne v kalsickém pojetí a smyslu:)
  • kubi-wan
    Výborná videorecenze na výbornou hru.
  • Preed
    Recenzia dobra,celkom z nej na mna dychlo to co na nej vsetci vychvaluju a to,ze ste tomu dali absolutne hodnotenie,no zily mi to netrha,kazdy normalny clovek si musi uvedomit,ze nie je 10 ako 10 :)
    • Desitka neni a nikdy nebude racionalni hodnoceni, vzdy do toho promlouvaji emoce a vkus recenzenta, ale s tim by meli byt hraci smireni. Kdyz mi ty sam vyjmenujes hry, ktere si podle tebe zaslouzi takove hodnoceni, ja ti zase reknu, pokud ty hry budu znat, proc si takove hodnoceni nezaslouzi.
      • Beztak si stezuji jen ti, co se ridi jen recenzema na tiscali
  • To je nuda, já chci kod s 50x antilízingem a nesmrtelností.
  • Rano koupeno, pred chvili dohrano. Zajimavy zazitek, dam si to urcite znova (asi ciste melee) a doplnim si vsechny masky a zbrane. Je teda fakt ze to strhne jak cyp, mel jsem chvilema uplne neskutecnou radost kdyz se povedlo nejake pekne kombo, treba 3 s puskou jednou ranou katanou :) 10/10 bych tomu asi nedal, tech 8/10 by bylo tak akorat, ale uz se tesim na pokracovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit