Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Articless
    Vážně příliš nechápu vás hatery. Nikdo vám tady nic nevnucuje, už od pohledu na obrázky je jasné, že se jedná o indie titul, a pokud k těmto nostalgicky stylizovaným hrám máte negativní postoj, tak tu recenzi prostě nečtěte. Vysokému hodnocení se také trochu divím, přece jen jsem zvyklý na dřívější časy, kdy 10/10 dostávaly jen ty největší pecky a autoři recenzí si je opravdu šetřili, ale nemám s tím problém - z vlastní zkušenosti vím, že pokud některé hry mají devítky, mě kolikrát baví méně než některé šestkové. Je to totiž celé strašně subjektivní, záleží na osobním vkusu a žánrových preferencích, případně i psychickém rozpoložení apod. Občas je mi až líto pročítat si zdejší diskuze, jelikož se jen neustále slovně napadáte a prosazujete SVŮJ názor, čímž se sice nikterak neodlišujete od ostatních přispěvatelů diskuzních fór, ale o to mi to přijde horší. Z ucelené hráčské komunity se stala banda puberťáků, schovávajících se za anonymitu zpoza svého monitoru, popřípadě zapšklých hejtrů, kteří okamžitě podrážděně reagují na cokoliv, co neodpovídá jejich názorovému spektru. Je to fakt nutné? Nedá se diskutovat i jinak, k věci, bez urážení? Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle, najdou se zde i světlé výjimky, ale ti tady tvoří naprostou minoritu. Abych to nějak hezky ukončil, chtěl bych pochválit Lukáše za výbornou videorecenzi, která mně přesvědčila o tom, že tuhle hru minimálně vyzkouším.
  • Ani slovo o příběhu? To myslíte vážně?
  • No tedy 10/10 mi přijde trochu moc. Mám sice videorecenze rád, ale nemyslím, že by bylo nutné recenzovat hry, které vypadají jako z herního pravěku...
  • Díky ro*esranymu přehrávači se na video nedá koukat, takže se aspoň dá flamovat tady. Jsem važně smutný, že se opět potvrdilo, že PC hráči jsou jen banda warézáků, která dokáže ocenit jen porty z velkých konzolí a hodnocení 10/10 si hýčká jen pro každoroční KODKO...
    • Vrat se na alika prase
  • filias
    Nevím proč musí být v každé druhé indie hře nějaký šílený boss-fight. Celá hra má nastavenou nějakou laťku obtížnosti a pakv se tam hodí boss-fight, který obtížnost vystřelí do nebeských výšin. Musíte být na pixel a milisekundu přesný abyste to dali - a to i v případech že víte co máte přesně dělat.
    Mě už to celkem přestává bavit - v takovéto frustraci opravdu zábavnost neshledávám. Celkem uvažuji, že se na indie scénu vykašlu úplně.
    Hra je jinak celkem fajn, ale za mě tak 6.
    • Tak to musis bejt velkej zoufalec...me ten boss fight zabral tak 5 minut
  • Rano koupeno, pred chvili dohrano. Zajimavy zazitek, dam si to urcite znova (asi ciste melee) a doplnim si vsechny masky a zbrane. Je teda fakt ze to strhne jak cyp, mel jsem chvilema uplne neskutecnou radost kdyz se povedlo nejake pekne kombo, treba 3 s puskou jednou ranou katanou :) 10/10 bych tomu asi nedal, tech 8/10 by bylo tak akorat, ale uz se tesim na pokracovani.
  • Ze zvedavosti jsem si zahral a po 10minutach to slo pryc. Nevim,co je ted na tomhle retro stylu tak moderni..ale z diskuze je mi jasny,ze muj nazor je minoritni
    • Je mi lito lidi, co v sobe nemaji kousek predstavivosti a vsechny hry jim musi vypadat jako mass effect
  • když už jsme u těch videí, kde je Fightclub 106 ? to audio napravo na hlavní stránce nechci
  • je jasný, že Cactus je teď hodně in, takže proto ta desítka...

    nicméně jsem zvědavej, koupím a vyzkouším, jestli je vážně taková zábava hledat napodesátý tu pravou "choreografii", kterou se člověk protančí až na úspěšnej konec...
    • 13_11
      Cactus byl in už před dvěma lety.
      • takže teď už není, nebo proč to píšeš?
        • 13_11
          Aby se předešlo omylu, že se teď náhodou zjevil a nic za sebou nemá. Že desítka není jenom chvilkovým poblouzněním, ale zaslouženým štemplem.
          • tak tohle je snad teď už po tom oslavným článku všem jasný...
  • Veskoslav
    Přesto, že jsem si hru zakoupil a s chutí zahrál. 8/10 je mé hodnocení:) 10/10 mi přijde naprosto ustřelené. Sice jsem ten, kdo většinou říká, že každý má jiné číslo, ale v tomto případě si myslím, že redakce s hodnocením přestřelila. Takový Mark of Ninja je mnohem lepší, za peníze, co stojí nabídne mnohem více a tomu osobně bych dal 9/10. Uvidím, jak se s tím popere redakce, ale budu trvat na to, že 10 z 10 je silně nadhodnocené a přestřelené. Za rok si na takovou hru vzpomene pár fajnšmekrů, ale desítkové hry vstupují do legend, což toto nikoliv:)

    P.S: Ale i tak děkuji za to, že se redakce věnuje takovým hrám a i za tuto videorecenzi:)
    • Tak já bych úplně desítku taky nedal, mě se osobně Mark of the Ninja taky líbil víc. Ale zas bych řekl, že Hotline Miami je hra, která má šanci vstoupit mezi legendy, protože kdo tuhle akční horečnatou jízdu zkusí, tak jen těžko zapomene.
    • heh o penezich bych se tady vubec nezminoval, pred par dny na steamu Deus Ex za 4, Portal 2 za 3, CS:GO za 5, za tech ubohych 10 ecek se da poridit docela dost zabavy na mnohem delsi dobu....
      • No a nový Star Wars jdou hrát zadarmo. A co? Nechápu, proč porovnáváš cenu her, které jsou v obrovské slevě s vykopávací cenou indie her. Promiň, přijde mi to fakt zcestné. Ty hry,asi kromě CS:GO (což je ale v podstatě remake), začínali na úplně jiných částkách a že ceny her s jejich věkem klesají, to víme.
        • Veskoslav
          CS: GO Remake není. To spíše byl Sourse;)
          • Jasně, proto tam taky bylo to spojení "v podsatě remake". Přeci jen úplně nová hra to taky není.
            • Jasně, každý CoD je v podstatě remake, ale to by bylo na delší diskuzi. Ale důležitý je, že se chápem :-)
            • Veskoslav
              No to třeba u mě i takový Assasin není:-D Ale máš pravdu, je to takový "remake", ale ne v kalsickém pojetí a smyslu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit