Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kto tomuto dal 10/10 musí byť na hlavu....
    • Taky trochu nechápu. Ale jak bylo řečeno v recenzi - po vyčištění levelu na 50. pokus je člověk z adrenalinu v takovým transu.... až tomu dá desítku.
      • 50ty pokus?? to by som musel byť lavý...keby reagovalo ovládanie ako má a nie ako sa mu chce, tak s maskou sovy to je brnkačka. Takisto sú niekedy nepriatelia ako zamrznutí inokedy rýchlejší ako flash....

        Vadí mi ak má hra 2 hodiny a i napriek tomu je stereotypná, bez príbehu a zabugovaná

        PS: tá hudba je fajn prvých 10 minút, potom som to musel vypnúť
        • Vrook
          "Vadí mi ak má hra 2 hodiny a i napriek tomu je stereotypná, bez príbehu a zabugovaná."

          No.. Jenže je to hipster indie hra a přestože by u komerečního titulu tyhle věci srazili hodnocení na 5/10, tak tady se musí dát plnej počet.
          Tyhle hry nemám rád. Mám rád originální a zábavný hry kde jdou ale zároveň vidět prachy do toho investovaný. Retro hrama pohrdám skoro stejně jako lidma, který se voblíkaj do retro hadrů po dědovi.
        • 13_11
          Doporučuji... uleví se ti.
    • hral si to?
  • Articless
    Vážně příliš nechápu vás hatery. Nikdo vám tady nic nevnucuje, už od pohledu na obrázky je jasné, že se jedná o indie titul, a pokud k těmto nostalgicky stylizovaným hrám máte negativní postoj, tak tu recenzi prostě nečtěte. Vysokému hodnocení se také trochu divím, přece jen jsem zvyklý na dřívější časy, kdy 10/10 dostávaly jen ty největší pecky a autoři recenzí si je opravdu šetřili, ale nemám s tím problém - z vlastní zkušenosti vím, že pokud některé hry mají devítky, mě kolikrát baví méně než některé šestkové. Je to totiž celé strašně subjektivní, záleží na osobním vkusu a žánrových preferencích, případně i psychickém rozpoložení apod. Občas je mi až líto pročítat si zdejší diskuze, jelikož se jen neustále slovně napadáte a prosazujete SVŮJ názor, čímž se sice nikterak neodlišujete od ostatních přispěvatelů diskuzních fór, ale o to mi to přijde horší. Z ucelené hráčské komunity se stala banda puberťáků, schovávajících se za anonymitu zpoza svého monitoru, popřípadě zapšklých hejtrů, kteří okamžitě podrážděně reagují na cokoliv, co neodpovídá jejich názorovému spektru. Je to fakt nutné? Nedá se diskutovat i jinak, k věci, bez urážení? Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle, najdou se zde i světlé výjimky, ale ti tady tvoří naprostou minoritu. Abych to nějak hezky ukončil, chtěl bych pochválit Lukáše za výbornou videorecenzi, která mně přesvědčila o tom, že tuhle hru minimálně vyzkouším.
  • super recenze, jen ty barvy asi nejsou pro me, nedokazu si predstavit, ze bych to hral hodiny
  • Nová encyklopedie o fikčních světech, včetně těch herních. Přispívat může každý. Noví editoři vítáni. http://cs.kanon.wikia.com
  • Hra me bavila vic nez nejaky crysisy nebo cody, jen mohla mit 2x tolik levelu.
  • Whoossain
    Nevim, jestli je zrovna tohle hra, která má mít absolutní hodnocení. Že někdo po letech vytvoří něco, co bylo už dávno zapomenutý a překonaný a svojí retro stylizací vyvolá u některých hráčů nostalgické vzpomínky a sentimentální "opičku" ještě neznamená, že to je adeptem na hru roku. Ale proti gustu...
    • Tady vubec nejde o nostalgii nebo sentimentalitu, tady jde o hratelnost trubko
      • Whoossain
        Kecy kecy kecy...
        • Neztrapňuj se. Nevidím to u tebe poprvé, jebáčku.
  • grygar je totalni magor
    • Amylee.Anderson
      Pane, vy jste maaaa.... maaaa.... vy jste MAAA-GOOOOOR. - Já jsem ma-goor? - Naprostý a dokonalý!
      • Magor... *15* *15* To jsi mi úplně oživila vzpomínky z tohohle videa: http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rSbS8
        • Mato1987
          to video je božie :D:D:D dík
      • Magister_Peditum
        Ty dneska válíš! *15*
    • suhlasim
  • Ani z recenze ani z videorecenze jsem nepochopil, co se redakci na hře tak líbí. Hodnocení 10/10 považuji za projev znuděnosti recenzentů, kteří po létech recenzování AAA+ titulů oslavují cokoliv, co alespoň vypadá trochu originálně. Přimlouvám se za možnost nějak na games tyhle indie nesmysly odfiltrovat.
    • Jj..souhlas s Chumbabou , za chvili nejakej jeliman udela textovku a pri loadingu to bude zvukove emulovat nahravani z kazetaku a recenzenti se podelaji blahem..
      osobne bych se taky primlouval za to odstavit indie scenu nejak kultivovane bokem , pokud vim tak driv to bylo zcela bezne.
    • GlaDOS
      Dám ti dobrou radu. Mě nebaví série CoD, takže o ní články ignoruji, nečtu je a v diskuzích si tam nestěžuji. Pokud začneš dělat to samé, možná se ti život trochu ulehčí. Co ty na to?
      • To bych být tebou netvrdil. Vzhledem k tomu že se tvé přízpěvky objevují v diskuzi o Black ops 2 kde urážíš slušné a skromné fanoušky.
        http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/call-of-duty-black-ops-2-recenze-61321/?page=7

        Ono lhát umí každý, ale pokud máš zase potřebu trollovat jako jiní exoti pak si posluž, slušní lidé tady na diskuzi se od vás trollu nenechají rozhodit.
        • GlaDOS
          Ten příSpěvek byl adresován přímo blbům, jako jsi ty a ne hře. A není to urážení, ale konstatování faktu.
          • A to je ono, vrchol hulváctví nic jiného jsem nečekal. Když napadáš fanoušky nějaké hry, jako bys napadal i danou hru. To je ovšem u lidí na této diskuzi kde se to hemží fanboy valve a bližžardu něco zcela očekávatelného. Bezpáteřní firmy mají stejně popletené fandy.
            Jinak slušní diskutující vědí že o nich nemluvím a tak se nemají čeho bát.
            • pro down
              Čeho by se měli bát? To přece tebe slušného diskutujícího nemusí vůůůbec zajímat.

              pro GlaDOS aka čtyřicetiletýho spocenýho chlapa v tílku co se vydává za ženu
              Dobře že souhlasíš, takoví fandové Valve zřejmě mají tak málo obratlů že by mohli podlízat pod dveřmama.

              a wellectěného walltara uzemním trochu intelektuálně a gentlemansky:
              http://www.youtube.com/watch?v=nc_LIR5ExIU
            • walltar
              Ano GGG se zase jednou ukazuje jako totální hvado ... napřed na něco nadává a potom to samé napíše o pár řádků dál. Ale už se začínám bát .... protože na neslušné diskutující jako já čeká trest. Asi v podobě delší diskuze s GGG to je trest sám o sobě ... proč já na něho vůbec raguju?
            • GlaDOS
              "Bezpáteřní firmy mají stejně popletené fandy." To souhlasím. Někteří jsou tu toho důkazem. Ale jinak díky za tento komentář. Pobavila mě ta dobrá parafráze na Žita *4*
            • 4GGG: Dovolil bych si tě parafrázovat:

              A to je ono, vrchol hulvátství, nic jiného jsem ani nečekal. Když napadáš nějakou firmu, která dělá kvalitní hry (Valve, Blizzard), jako by jsi napadal i dané fanoušky(muhehe). To je ovšem u lidí v této diskuzi, kde se to hemží fanboy Black Ops něco zcela očekávatelného. Hloupé hry mají stejně hloupé fandy. Slušní diskutující vědí, že o nich nemluvím a tak se nemají čeho bát.

              P.S.: Čeho by se měli bát tebou určení neslušní diskutující? Máš pro ně nějaky speciální trest?
        • walltar
          A GGG opět vyhrává cenu pro největšího vola.
          • A co vyhral?
            • waltar mi příjde zeškrabat žvýkačku z podrážky.
    • hral si to?
      • Nehrál, jen plká. A ještě by chtěl podle jeho slov filtrovat indie nesmysly aniž by mu docházelo, že tyhle indie nesmysly mají blíže k počítačové hře, než spousta dnešních AAA+...
  • inak čo to má konkrétne spoločné s Drive, či Twin Peaks?? Obe som videl viackrát, dohral som hru za tri hodky....a nevidím tam žiadnu podobnosť.

    Tých pár hnusných pixelov a stále rovnaká schéma, či nulový príbeh? Aký je iný postup, než všetko vystrielať v miestnosti?? Akosi som nezaznamenal tú variabilitu, rôzne zbrane nepočítam, to je i v Call of Duty. A prirovnať toto k Dark Souls, tak to už je iná káva *9*
  • conflig
    http://www.youtube.com/watch?v=Q4RALGAOqDs
    • http://www.youtube.com/watch?v=J2HBdRCroks
      • kostejnesmrtelny
        http://www.youtube.com/watch?v=sTmZEd7alHo
      • http://www.youtube.com/watch?v=8X_Ot0k4XJc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit