Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BUde to pecka! ale neverim tomu, že to je nejakým sposobom konkurencia pre GTA. GTA je len jedno:)
  • Aaaach, ten nádherný butthurt PC hráčů z toho, že GTA5 možná nebude na PC. Jak zábavné.

    Sám mám jen PC a PSP, ale GTA5 mě nechává chladným.

    Vždycky je sranda sledovat jak idioti bučí, že všechni není na jejich fanboyované platformě. Takovej kokoro teda má dost. Asi by měl víc hrát SWtOR a jiný extra super PC exkluzivky.
  • Mart9
    Watch Dogs vypadá jako hra velice zajímavě, paradoxně mi to ale trochu kazí právě ten "nadčasový" mobil, na kterém by to mělo být z velké části založené. Protože to asi bude kazit takový ten dojem, že hraji realistickou hru, což jsem si například na obou Mafiích užíval.
    • maru
      Souhlasím s tím, že zatím Watch Dogs vypadá zajímavě. Doufám, že to budu moci říci i po vydání.
      Dovolte mi malé odklonění od tématu diskuze. Rád bych rozporoval slovní spojení „realistická hra“. Dle mého názoru se jedná téměř o protimluv, protože v reálném světě je smrt permanentní, neboli trvalá. Pokud by byla permanentní smrt ve hře, znamenalo by to, že pokud ve hře zemřete, tak se Vám odinstaluje a již nikdy ji nebude možno znovu nainstalovat. Nevím, zda by se hráčům líbilo dát 10$-60$ za hru, kde Vás může přejet auto nebo někdo zastřelit, což by znamenalo opravdový konec hraní. Byla by to ještě hra nebo jen adrenalinový zážitek?
      Prosím neberte jako kritiku Vašeho názoru, který naprosto chápu.
      • Mart9
        Samozřejmě ani hra zasazená do 50. let minulého století nemůže být považována za "realistickou", ale zkrátka oba víme, jak jsem to myslel, i když váš názor je zajímavý.
  • Paulcz
    jsou to rozdílný hry a tohle mi přijde jako Assassin's Creed, cool trapnej paňdulák s vychytávkama v trapným světě :)
  • To asi jo. Ale třeba u trilogie Mass Effect to vůbec nebylo cítit. Vím že to bylo asi rozmanitostí vesmíru ale i tak se to podle mě dá zvladnout i v městským prostředí.
  • zdeeneek
    InFamous, Sleeping Dogs, Saints Row jsou vsechno dobry hry. GTA pro me ale NEMA konkurenci, je to srdcovka.
  • Corvus
    Předobjednána Dedsec_Edition :) Nemůžu se dočkat listopadu.
    • Co počkat až suktečně uvidíš jaká hra je, ne jenom sliby a dvě krátký extra předpřipravený videa?

      Rozumné nakupování se u hráčů nenosí?
      • Whoossain
        Dedsec_Edition nabízí spoustu sběratelských propriet, který jiný edice nebudou obsahovat. Nezkoumal jsem, jestli půjde sehnat i po vydání hry nebo je to jenom předobjednávková záležitost, ale každoápádně - o tomhle je fanouškovství a sběratelství. A o to horší pak je, když vydavatel zklame důvěru, kterou v něj fanoušek vloží a ještě před vydáním si objendá nabízenej produkt.
        • No jo no, přesně toto fanouškovství a sběratelství vede ke zklamání. Chce to nadhled.
        • Som zberateĺ a fanúšik, ale máš úpe zprehádzaný rebríček hodnôt: http://www.youtube.com/watch?v=LGZ5PbWP1sY Svet ti zatiaľ tlieska, ale onedlho! *3*
          • Whoossain
            To, že někdo nakupuje originální hry ve slevách GMG nebo Steamu z něho fanouška nebo sběratele určitě ještě nedělá. Ať se ti to líbí nebo ne, tak v určitých kruzích takový edice mají svoji hodnotu a ta se časem zvyšuje. Proč aleš svůj nesouhlas adresuješ mě mi neni jasný. Já jen popsal realitu. Nikde nepíšu, že bych si já sám hromadně předobjednával sběratelský edice všeho, co se kde objeví...
            • Whoossain
              sxg: Do svejch cca 16 jsem sbíral komiksy a časopisy zabývající se filmovou tvorbou. To bylo v době, kdy ještě většina místních neměla ani tušení, kdo je Dr. Octopus, Rhino nebo Green Goblin a kdy bylo Česko a Slovensko jednou republikou. Tak mě tady nepoučuj o sběratelství... Sbírat se dá kde co, pochopitelně. Tady jsme na serveru, kterej se zabývá videohrama. Ty jsou součástí popkultury a jestli se ti to nelíbí, tak choď na stránky věnovaný něčemu, co s popkulturou nesouvisí, ale neotravuj mě svojí rádoby nekonzumní rétorikou...
            • Vieš čo je vlastne zberateľ? Viem, že nie, tak si nechaj tie popkultúrne drísty.
  • RazorProduction
    Adam Homola....good joke *15* porovnavat GTA5 z timhle,....a jeste ktomu ani nevijela jedna hra mi pride moc "profesionalne" *7*
  • GTA koupi kazdej, protoze to je GTA, je to znacka ktera se prodava sama. a Watch Dogs zatim dle videi se zda byt hodne zajimava hra, nakolik to je next gen (i kdyz podle meho tohle nextgen neni a takovej v uvozovkach vykon mela mit ps3) muze konkurovat GTA5 jenom tehdy, pokud by gta5 bylo i na ps4 v hezci grafice, lepsima texturama a tak dale. Watch Dogs je nekolik nasobne hezci nez gta5, ale uplne jina hra. rozhodne koupim obe hry. sorry za zlou cestinu jsem slovak
  • Whoossain
    Nemám rád sandboxový hry, svoboda pohybu mně ubíjí. Mám strach z otevřených prostor, potřebuju jasně vymezenou oblast, ve který se nemůžu v žádnym případě ztratit...
    • vzpominam si, ze v CoD 5 ma prekvapilo ked v tych lesoch bolo mozne si vybrat medzi dvoma cestami. Tak mi napada, ze v tom labyrinte sa mohol stratit docela slusny pocet CoD hracov. To by asi aj vysvetlovalo tie hodnotenia v recenziach.
    • no a co takovejch polodementnich lidi je plno ostatne proty je tu serie cod
      • calwin
        witcher ktorý je uzavretý je tiež pre dementných? *facepalm*
      • Proc polodementni, kazdemu vyhovuje a libise neco jineho. Dementni je spis predstava, ze by se vsem melo libit to same. Takovyhle blby reci asi mohou mit jen asocialove bez kamaradu, protoze kdo ma par kamaradu, tak musi vedet, ze kazdemu se libi neco jineho a to i ve hrach a pochybuji, ze by sve kamarady kvuli tomu osocoval z dementnosti.
        • "potřebuju jasně vymezenou oblast, ve který se nemůžu v žádnym případě ztratit..." To zní polodementně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit