Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako konkurenta GTA bych to neviděl, přece jen GTA je už značka a kdo nový pátý díl očekává, ten si ho asi stejně koupí. Watch Dogs si zatím může jen udělat dobrou reklamu a po vydání dobré jméno, pokud vývojáři udělají opravdu dobrou hru. Rozjetou značku nový projekt asi těžko ohrozí, maximálně si člověk pořídí obě hry.

    Osobně více očekávám GTA V, ale na Watch Dogs jsem docela zvědavý, jestli vývojáři splní všechny své sliby a dokážou je do hry dobře zakomponovat.

    btw: A souhlasím i s tvrzením Viktora, že jsou to trochu odlišné žánry
  • Watch Dogs s Remember me beru jako horké kandidáty na hru roku. Normálně bych bral v potaz i Gtáčko, ale jako pc hráče mě hra zatím nějak nezajímá....
    • Remember Me? Tvle to vypadá jak Assassin's Creed ale ještě víc pro tupý.
    • No pokud tě jako PC hráče pátý díl zatím nezajímá, protože není oznámený na PC, tak u čtyřky tomu bylo stejně. Sice takový Red Dead Redemption na PC vůbec nevyšel, ale myslím, že u GTA je to trochu jiná situace, a že pětka na PC nakonec taky vyjde. Otázka je kdy.
      • mne taky nezajima V si urcite nekoupim GTA IV jsem si koupil ale V rozhodne ne. R* nezajimam ja jako PC hrac mne zas nezajimajima R* a gta V jestli bude na PC tak si ho leda stahnu, ale rozhodne nekoupim!
  • Mne se gta nelibi, protoze nechci hrat za padoucha, tohle by se mi libit mohlo.

    Mimochodem, jeste jste jako konkurenci mohli zminit Sleeping Dogs nebo mozna i Yakuzu, tu neznam, ale zda see mi, ze je to take otevrena mestska akce. A taky je tu Mafie.
  • ma to peknou grafiku ale gta 5 tam zase pujdou delat mody a myslim ze to bude vic otevrenejsi, ve watch dogs tam pochibuji ze tam pujdou delat mody
    • ja vim po ch "y" ale jak sem to mel pak opravit uz sem to poslal
    • Kein
      https://sites.google.com/site/zkusimeto/Home/vyuka/cesky-jazyk-i/souhlasky-ukolpresvanocnisvatky
  • Boze kdo vymyslel to strasne "sandbox"
    • mas pravdu zni to hrozne, proč se nepouziva treba open world
      • Protože to znamená něco jiného.
        • ne
          • Jak oduševnělé. Jako vždy od tebe. Co že je tedy na OFP a ARMA sandboxového?
    • Chces aby radsi psali: Hra na pískovišti Watch Dogs je konkurentem pískoviště v GTA?
      • No to by lidi museli klesnout pod IQ 20, aby se ve hrách porovnávalo pískoviště *15* ! Nevím co lidem vadí na slově "Sandbox". Mě se to náhodou líbí *3*
    • smejki
      hráči, protože pískoviště je gayné
      • Viktor_H
        Píseček!
    • Nejspis ajtaci a pouzivaji ho uz dlouho, a pravdepodobne i oni ho prenesli do her.
  • Ať jsou ti ilumináti do háje! Svými pěnezi nebudu takovou slovoč podporovat, takže hru si rozhodně nekoupím! Však se koukněte jaký "hezký" tetování má ta holka na hrudi! Ahá, vševidoucí oko...
    • kickasl
      davej si bacha.. az u dveri zazvoni chlapek v obleku s cernyma brejlema tak radsi zdrhej, radsi smaz vsechny soubory, odpoj se od internetu a vyckavej na dalsi rozkazy
    • Kozy
      http://www.youtube.com/watch?v=J-2tQNjGFbY
    • TheGGG
      parch*nti illuminátský jsou všude
      http://25.media.tumblr.com/251a1c400111f452fb41626c71f7a3a6/tumblr_mifyjrpAw91qecogio1_400.png
    • Tak hlavne ze mas vymluvu proc to ukrast
      • Výmluva to není, hry jsi od tý doby co chodím do práce zásadně kupuju. Je to o dost pohodlnější něž někde něco sosat a pak to složitě crackovat!

        Mimochodem Watch Dogs je pěkná iluminátina. Koukněte se na ten nový obrázek s tou potetovanou holkou. Má na hrudi vševidoucí oko a ten symbol Watch Dogs nápadně připomíná pentagram! V novém gamplayi můžete vidět i narážku na zrušení hovosti a zavedení čipu RFIF čipu po kůži každého člověka.
        • Fuck you
        • čo to preboha meleš za ho*na? si sfetovaný?
          • Zjisti si to na google, ty symboly jsou úplně všude, ve filmech, ve videoklipech, ve hrách, reklamách, v budovách. Zadej si to do google a nestačíš zírat. *5*
            • Sa vám divím, že tu týchto trolov živíte *7*
            • A neni náhodou google hlavním nástrojem iluminátů?
            • Ja porad nechapu proc by mi to melo vadit? Nicim se nenecham ovlivnit, jsem dospelej jedinec co uz si sam sestavil moralni zebricek a nejaka pyramida mě nevyleka ani nezmení. A ze nas jako nekdo ovládá? A co jako? To si myslis ze zijes v pohadce z 60. let? Celej zivot nas nekdo ovlada
        • Samozřejmě tu hru vyvíjí démoni na zakázku pro samotného Satana. Úkolem té hry nepochybně je zmanipulovat podprahovými metodami celé lidstvo k temným rituálům a k poslušnosti Jeho nejvyšším uctívačům.
        • Ale vždyť je to jedno, i kdyby to byla skrytá zpráva od komunistů tak si to stejně koupim a budu to ignorovat. Hra samotná vypadá zajímavě, tak ať si tam maj na tričku napsáno třeba že Miserius smrdí
        • ted uz to chce jen studene obklady na hlavu a bude lip :D
  • Tahle hra bude prostě pecka ....
  • calwin
    vyzerá to zaujímavo ale celkové uchopenie herných prvkov ma privádza k podozreniu že to bude hrozne repetívne... koniec koncov vychádza to z koncepcie assasins creed čo je dobrá hra ale tiež trpí týmto "syndrómom?"...
    • Tak ona každá hra, která má délku hraní delší jak 10 hodin, trpí tímto "syndromem". I v RPG hrách, u kterých trávíš desítky hodin, se spousta věcí opakuje zj. questy (což je ale vedle příběhu to gró celé hry) ve stylu přines, podej, zabij, udělej. Je pak na vývojářích, aby tyto věci udělali pokud možno v nějakém zábavném provedení.
  • Tyyyy jo, to by mě fakt nikdy nenapadlo srovnávat tyhle dva tituly a vůbec by moje hlava nedokázala vyplodit tak úžasnou myšlenku, že Watch Dogs bude/mohlo by být konkurentem GTA V...

    Záleží jakej obsah každá z obou her nabídne a jestli ho nabídne v kvalitním provedení bez technických potíží. Srovnávat dvě nevydané hry a ještě k tomu co se GTA týče, bez ukázky nějakého gameplaye mi tak trochu příjde jako věštění z křišťálové koule.
  • Tak by me zajimalo kde si ten telefon bude dobijet :D ,ale jak uz se tu nekdo zminil..nemuze se to srovnavat ze serii gta ani Saits Row.Urcite je to promakana hra...tedy az na rizeni aut..to je nehorazne nechutne.Urcite by mi to potvrdil i pan Vávra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit