Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky toto nemám rád, ale když se podívám co za idioty hraje na konzolích viz. TheGGG ( 10letej, adoptovanej, zakomplexovanej chudák co mu jeho nevlastní rodiče cpou vrchem spodem ). Radši si za vydělaný peníze koupím PC. *4*
  • To asi jo. Ale třeba u trilogie Mass Effect to vůbec nebylo cítit. Vím že to bylo asi rozmanitostí vesmíru ale i tak se to podle mě dá zvladnout i v městským prostředí.
  • Mart9
    Samozřejmě ani hra zasazená do 50. let minulého století nemůže být považována za "realistickou", ale zkrátka oba víme, jak jsem to myslel, i když váš názor je zajímavý.
  • strc si ho treba do p.dele na tvoje kecy tu nikdo neni zvedavej
  • Tak ona každá hra, která má délku hraní delší jak 10 hodin, trpí tímto "syndromem". I v RPG hrách, u kterých trávíš desítky hodin, se spousta věcí opakuje zj. questy (což je ale vedle příběhu to gró celé hry) ve stylu přines, podej, zabij, udělej. Je pak na vývojářích, aby tyto věci udělali pokud možno v nějakém zábavném provedení.
  • calwin
    witcher ktorý je uzavretý je tiež pre dementných? *facepalm*
  • calwin
    vyzerá to zaujímavo ale celkové uchopenie herných prvkov ma privádza k podozreniu že to bude hrozne repetívne... koniec koncov vychádza to z koncepcie assasins creed čo je dobrá hra ale tiež trpí týmto "syndrómom?"...
  • kickasl
    davej si bacha.. az u dveri zazvoni chlapek v obleku s cernyma brejlema tak radsi zdrhej, radsi smaz vsechny soubory, odpoj se od internetu a vyckavej na dalsi rozkazy
  • vlastik.plaminek
    A já bych řekl, že takhle generalizujou pí*usové, kteří se k tomu, na co kydají ho*na nějakým způsobem nedostali a tak si tu aspoň ventilujou mindráčky. A je jedno, jestli jde o konzole x PC, Android x iOS nebo cokoliv jiného x cokoliv jiného.
  • ja vim po ch "y" ale jak sem to mel pak opravit uz sem to poslal
  • Kein
    https://sites.google.com/site/zkusimeto/Home/vyuka/cesky-jazyk-i/souhlasky-ukolpresvanocnisvatky
  • ma to peknou grafiku ale gta 5 tam zase pujdou delat mody a myslim ze to bude vic otevrenejsi, ve watch dogs tam pochibuji ze tam pujdou delat mody
  • maru
    Souhlasím s tím, že zatím Watch Dogs vypadá zajímavě. Doufám, že to budu moci říci i po vydání.
    Dovolte mi malé odklonění od tématu diskuze. Rád bych rozporoval slovní spojení „realistická hra“. Dle mého názoru se jedná téměř o protimluv, protože v reálném světě je smrt permanentní, neboli trvalá. Pokud by byla permanentní smrt ve hře, znamenalo by to, že pokud ve hře zemřete, tak se Vám odinstaluje a již nikdy ji nebude možno znovu nainstalovat. Nevím, zda by se hráčům líbilo dát 10$-60$ za hru, kde Vás může přejet auto nebo někdo zastřelit, což by znamenalo opravdový konec hraní. Byla by to ještě hra nebo jen adrenalinový zážitek?
    Prosím neberte jako kritiku Vašeho názoru, který naprosto chápu.
  • Jak oduševnělé. Jako vždy od tebe. Co že je tedy na OFP a ARMA sandboxového?
  • ne
  • Protože to znamená něco jiného.
  • "potřebuju jasně vymezenou oblast, ve který se nemůžu v žádnym případě ztratit..." To zní polodementně...
  • mas pravdu zni to hrozne, proč se nepouziva treba open world
  • RazorProduction
    Adam Homola....good joke *15* porovnavat GTA5 z timhle,....a jeste ktomu ani nevijela jedna hra mi pride moc "profesionalne" *7*
  • Aaaach, ten nádherný butthurt PC hráčů z toho, že GTA5 možná nebude na PC. Jak zábavné.

    Sám mám jen PC a PSP, ale GTA5 mě nechává chladným.

    Vždycky je sranda sledovat jak idioti bučí, že všechni není na jejich fanboyované platformě. Takovej kokoro teda má dost. Asi by měl víc hrát SWtOR a jiný extra super PC exkluzivky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit