Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně jak píše Krutonek. Nehaň výborný a kvalitní vývojářské studio jen kvůli tomu, že jednou vydali na PC špatně optimalizovanou hru. Takovýhle hanění pochopím u studií jako je Ubisoft, ale ne u Rockstarů.
  • Erien
    Hodně her fakt nevydal. Za poslední dobu co vydal, bylo GTA u ktereho mi i dneska doskakuji textury. Potom L.A. noire, ktere bylo ještě horší než GTA s optimalizaci. Pravda dneska už jede dobře, ale ta doba. Nakonec Max Payne který dopadl nejlíp, ale vzor optimalizace to taky nebyl. Navic je to úplně jiný typ hry než GTA s obrovským světem.
  • Hele, nech te demagogie. Rockstar vydal fakt hodně her a vyloženě špatně optimalizované bylo prakticky jen GTA IV na PC, u kterého to po čase vyřešil patch.
  • Erien
    Komedie tahle diskuse *1* . Hlavně se mi líbí ta naivita lidí, jak si v lednu zahrajou pc verzi. Halo tohle je R* od nich nikdy nevyšla optimalizována hra. Polovina lidí to ani nespustí, te druhe to stejně nepojede víc než těch slavných 30 fps. Půl roku se to bude patchovat a kdo ví jak to dopadne. Online měl problémy při startu ps3 verze. Při startu ps4 to mělo ty same problémy. Pc verze bude to same v onlinu.
  • ZDarec. Chci se zeptat jak to je s tou next gen verzí na PS 4 ? Příští týden si hodlám koupit PS 4ku s hrou GTA V . Zajímá mě jestli jako vyjde new GTA V a já utřu nebo prostě vyjde patch na konzole? :D
  • ucho
    Tak si po sobě ty svý příspěvky nečti.
  • Konečně nějaký vtipný příspěvek :-))
  • Přečetl jsem tři odstavce a šel jsem zvracet. Se nedá číst tohleto. Na úrovni žáka základní školy, co se týče obsahu, nikoliv pravopisu.
  • To aliG: Dej si chvíli od Games pauzu a načerpej síly, to co předvádíš poslední dobou je čirá zoufalost a nikoliv povedený trolling, trocha odpočinku by ti prospěla...
  • Ty seš opravdu GGG *2*
  • maxi pls *3*
  • Mato1987
    tak nech sa premenujú na indiegames.cz a bude to potom v pohode :)
  • A to jako když to vydaj pozdě, tak to automaticky znamená, že si to lidi stahovat nebudou? Tvůj důvod je úplně mimo.
  • GTA V je sandbox a dá sa tam vyblbnúť ako v Skyrime (napr. vedľajšie aktivity, že môžem vykrádať banky, plniť questy a kupovať nehnuteľnosti, zariadenie do domu a pod.)? Alebo je to zamerané na príbeh a ak neplníte hlavnú linku tak sa tam dokopy nedá nič robiť?
    Žiadne GTA som ešte nehral tak preto sa pýtam. V podobných hrách si zvyknem hrať po svojom a príbeh ma väčšinou nezaujíma.
  • Ne, důvod proč to mate na PC tak pozdě je, že to stahujete ;) ... a porad ohrana a stara pisnicka trvajici cca 10 let, pochopte už, že to kazdy vi ze pc bude vzdy lepsi(hw) jak konzole tak to nemusite v kazde diskuzi rikat jak trolove ;) *16*
  • Draken69CZ
    Tak to já beru Tatrovku (http://www.atsservis.cz/obr/tatra1.jpg) když dá Ferrari na zadek a nechá ho v dýmu za sebou rozumná volba. Jinak pokračuj zábavný čtení.

    P.S. kdyby si někdy v nějakém Ferrari jel tak by jsi o pohodlí nemluvil.
  • ja by som to prirovnal ako Ferrari (PS4) vs Tatrovka (PC)...áno Tatrovka má omnoho viac koní (tak ako PC má vyšší výkon) ale s čím si radšej zajazdíš, čo je pohodlnejšie, luxusnejšie ? a áno na výrobu hier potrebuješ PC, tak ako na to aby ti priviezli to Ferrari potrebuješ kamión :D a môžme pokračovať, áno z kamióna máč širší dohlad (tak ako na PC) ale trápi ťa to keď si vo Ferrari, že ten čo ide vedľa teba v tatrovke ďalej dovidí ? (no teba asi áno) :D a takto by sa dalo pokračovať do nekonečna :D
  • Trapas *1*
  • species
    Konzolové hry se vyvíjí na počítačích a kód se nenaťukává pomocí páček, křížků, koleček apod.
    ^
    hahaha :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit