Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Předčasná recenze. Když bylo jasné, že tam bude vylepšená grafika a nový volitelný pohled.

    To pak bude ještě třetí recenze na PC? To se rovnou mohlo počkat na PC kde se mohl zhodnotit port samotný a jestli tam je něco extra atd.
    • walltar
      Určitě si nemyslím, že je předčasná ... Dost lidí si to pořídí i na konzole si myslím. A článku pro PC verzi přece nic nebrání.
      • Keyz
        Tak předem bylo jasné co tam bude.

        To stačilo dopsat na konec minule recenze, že to má lepší grafiku. Zde nemáš problémy s portem další nepříjemnosti jako byly u GTA IV.
  • Tato recenze mě docela zklamala. Vždyť tvrdili, že next-gen verze nebude jen o vylepšené grafice a pohledu z první osoby. V recenzi mi chybí vyjádření ke změně jízdního modelu, poškození atd., jak prezentovali vývojáři.
    • Keyz
      Ten je podle všeho stejný *11*

      Výkon navíc dali do grafiky a i tak to někdy doskakuje. Tedy poškození i při menším drcnutí jako v GTA IV není *10*
      https://www.youtube.com/watch?v=HcojHOX70kE

      Na PC to snad dořeší modifikace jestli bude možné hru modifikovat. Tedy opět to někdo udělá lépe zdarma
  • Kozy
    Já jsem nadšenej, po IV zase dobrý GTA. Akorát ten first person mě moc neoslovil i když je to hezkej bonus. Teď jsem zvědavej jak dopadne pc verze.
  • Veskoslav
    Po zkušenostech s IV. dílem si pc verzi koupím až po recenzích a reakcích hráčů:)
    • walltar
      No nápodobně ... Moje PC už pomalu začíná stárnout, takže chci vědět, jak zvládnou optimalizaci. Posledně to nebylo nic moc.
  • Mato1987
    Opäť úplne nezmyselné strhnutie tentokrát však len jedného bodu z finálneho číselného ohodnotenia, kvôli čomu sa pýtam?
    Je to podobná situácia ako pri The Last Of Us Remastered kde Olejník strhol remastrovanej verzii úplne bedôvodne rovno dva body oproti originálnej recenzii pôvodnej hry, ktorú zhodou okolností recenzoval tak isto ako pôvodné GTA V na staré konzole Václav Rybář....
    Čo ma za tým človek hľadať, je to nejaké spiknutie hrdzavých eunuchov na games, alebo ako to mám chápať alebo nebodaj priam nenávidíte kvalitné hry? Či sa len snažíte vyhľadávať umelo pozornosť týmito šokujúcimi hodnoteniami, niečo ako transgamespot.
    • Dogkiller
      Kvalitním velkým hrám se body ubírají a malým nezávislým blbostem se naopak přidávají. Čím větší hra, tím víc je kritizovaná. Holt tak to tady funguje. *9*
      • Mato1987
        tak nech sa premenujú na indiegames.cz a bude to potom v pohode :)
      • Zayl
        Kdo by to čekal? Hra, kterou udělají dva lidi ve volném čase při práci, za drobáky co najdou po kapsách, nedostane stejný kartáč jako AAA od 300 lidí s rozpočtem ve stamiliónech.



        *7*
        • Dogkiller
          A co je mi po tom? Recenze má přece hodnotit hru a ne počet vývojářů. Skutečná kvalita hry, to je to co mě jako hráče zajímá.
          • Coffin.Corner
            Vývoj se snad promítne do výsledného produktu, ne?
          • Skutečně? A já hlupec myslel, že tě zajímá jen zabíjení psů.
            • V takovém případě ti doporučuji jít do peřin a spát.
            • Dogkiller
              Tak to jsi vážně hlupec. Jdi se pomodlit a neobtěžuj, tady se baví dospělí.
  • DoktorKozel
    Není to jedno grafika není všechno mně to je docela jedno jestli mam GTA na PS3 nebo PS4 ČI PC hlavně že to funguje u všech platformách je stejný příběh grafika na PS3 je boží a určitě kvůli grafice si nebudu kupovat GTA na PS4 stejně to má lepší grafiku jen o 20% a kvůli pár malých uprav si to nekoupím.
    • Ristoro
      PC vs konzole bych u téhle hry nesrovnával. Už teď se těším, co v tom modeři zase vymyslí. Tohle konzolisti nikdy nepochopí.
      • Ne nepochopi,ja hraji jen dilo od samotnych autoru hry,je to jejich hra,a panum moderum bych vzkazal, byt jsou vsichni sikovni,udelejte si svoji hru,svoji grafiku,svoje prac nastroje,a nemotejte se do dila jinych lidi,neni to vase dilo.!
        • Draken69CZ
          Ano to já taky, ale já mám tu možnost vyzkoušet i něco jiného jde o to, že tu možnost máš.
        • Ristoro
          Ne všichni na to mají miliardové prostředky jako Rockstar, tak si vytvoří sami co v té hře chtěli, ale není, popřípadě co v tom chce veřejnost. To cos napsal je blbost.
    • Draken69CZ
      To asi ne, ale kdo to nehrál může jásat.
  • Grand Theft Auto V - recenze next-gen verze???? Vzdyt na PC to vyjde az v lednu! *1* tak jakej nextgen...
    • Next gen si zaslouzi ti co kupovali a kupuji a rock star moc dobre vy,kdo si to zaslouzi,a taky moc dobre vyme vsichni proc je pc u rock staru na 3 koleji.A ze tyto lidi zas dostanou vic nez si zaslouzi,stim se musi neco delat!A je mi putna jestli maj grafarnu za 10000kc,ty efekty na vic nekdo musi zaplatit!Ale kdo?Kdyz pc prodeje her opoti ten konzolovim,se nemohou absolutne rovnat!Trebaz to gta5 !
    • Draken69CZ
      To bude teprve ten True Next Gen, protože bez osmijádra, 32 giga ram a minimálně dvou GK to nerozjedeš.
      • zalezi na optimalizaci, jinak na te hre není nic co by dnes nemel normalni herni pocitac nezvládat.
        • To sice jo, ale rockstar snad nevydali zatim jedinou hru, co by na pc nejak lepe fungovala. Vzdy to trvalo tak pul roku nez to bylo hratelne. Kdyz si navic vemu, ze tam nejspis bude zase social club, tak to rozhodne predobednavat nebudu.
          • max payne 3 ty tupče !!
            • TheGGG
              MP3 je jedna z nejlíp optimalizovanejch her co jsem hrál. Na max detaily se stabilními 60fps bez problému
            • Ani ten max payne nesel nijak extra. Coz da celkem smysl, kdyz to bezi na stejnem enginu. Navic je tam take ten social club.
        • Draken69CZ
          Ano na tu právě, podle předchozí verze, také narážím.
      • mne se jenom libi jak se konzole tak dlouho vyvyjeli, az je z nich dnes, uz podprumerna X86 platforma *1*
        • Vono az zas tak to neni pravda,ve vyvoji ano,ale v Hw urcite ne,ze by pc melo pamet ram typu Gddr5,to slysim poprve.
          • Draken69CZ
            Tohle je velmi často zmiňovaná věc, každý kdo ví jaký vliv má ram paměť na fps ví své. Stačí se kouknout na rozdíl ddr3 a ddr4, pokud nerozbalujěš zip tak ti to je jedno.
          • a k cemu to konzolim je? pro filmovejsi zazitek max.25 fps?*1* PC ma zase DDR5 pro grafiku a zvladne Ultra HD 60fps *3*
        • Draken69CZ
          Jo v tom máš asi pravdu, na to že jsou rok starý začínají se už dělat ústupky, já to myslel spíš narážku na předchozí díl. Jinka doufám že se port na PC povede, ale předobjednávku si ještě rozmyslím zvlášť teď po AC:U.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit