Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Na PC doufám alespoň 120FPS, jinak to zas bude nehratelný šit. Už je pomalu načase se posunout na 240 a 8K. Z těch rozmazaných 4K pořádně bolej oči.
    BTW: víte co má společnýho antisemitismus a antialiasing?
    .
    .
    .
    Vyhlazování *1* *1* *1* *1*
    • Ten vtípek fakt pobavil. Dobrá práce. *1*
    • Jen blb se brání pokroku

      - Platón
      • TheGGG
        PC MASTERD RACE je banda vy*ízanců, kteří se ženou jen za grafikou a trochu zapoměli na to co tvoří dobrou hru.

        - Bíbrus Justinus 230 B.C.
        • Draken69CZ
          A v čem je konzolová verze lepším v "tom co tvoří hru"?
          • TheGGG
            LoL, tys to zase úplně nepochopil. No jen si jak ofečka nacpy prachy do HW za statisíce. Já si užiju úplně stejně a bez problémů konzolovou verzi a nějaké sledování FPS mám ukradené. Pokud si nákupem super drahé grafárny chceš dokazovat, že jdeš s trendy a utvrzovat si to nějakým funky citátem z doby, kdy největší pokrok byly sandály co se po třech krocích nerozpadly, tak pěkně do toho.
            Jen ale PCčkáři před každým spuštěním nezapomeňte poděkovat majitelům konzolí, bez nás byste si NEZAHRÁLI.
            • Draken69CZ
              Asi umíš číst, ale význam těch slov ti absolutně uniká teď už nemá cenu nic psát stejně to nepobereš takže už jen *1* *15* *2*
            • TheGGG
              30FPS je absolutně dostačující. Hodně majitelů PC hraje s +-30fps, stačí se podívat na steam fórum. Tvrdit že 30fps je nehratelné může jen PC troll a hlupák.
              PS: na ps4 je FC4 krásná a dokonale hratelná hra.
              PS2: ACU běží blbě i na většině PC *3* *3*
            • TheGGG
              lol, já nemluvím o GTA, ale o konzolových exklusivitách obecně. Ty si asi těžko zahraješ na PC gumo. Fakt už mě zdejší PC MASTERD RACE připadaj čím dál vydlabanější. MS majitele xboxu nechutně zradil, když vydal exklusivity na PC, sony ale podobnou chybu neudělá.
              • Reakce na příspěvek:

                hej ty frajere, ono prave tady ps4 master race a ono ti zbyva hrat jenom ty exklusivity protoze ty novy napr. far cry 4, assassins creed unity jsou u nehratelnych 30 fps maximalne.
            • Draken69CZ
              Meleš dokola ty sami trapný kecy, jak jsem psal já si můžu vybrat na čem si to zahraju takže na mě si s nějakou exkluzivitou nepříjdeš *3*
            • TheGGG
              LoL, žádný argument od tebe jen kecy, běž si hrát klidně na mobil. Když se ti chce utrácet za super drahý pc, kvůli nepoznatelným rozdílům budiž. Já si na PS4 dám mraky luxusních exklusivit a modlím se, aby nikdy nevyšly na PC.
            • Draken69CZ
              Tak já si můžu vybrat na čem si to zahraju a když ta hra je na všem stejná a liší se jen grafikou nevidím důvod proč hrát tu "ošklivější" verzi takže o pochopení to není. Hlášky typu o večkách jsou opravdu trendy ale úplně mimo, to můžu otočit že ovečky kupujou low-end konzole protože je to zrovna cool - což si já nemyslím. Je vidět že za každou cenu musíš konzole obhajovat a rád přehlídneš nedostatky, ale nějaký smysluplné argumenty se ti nějak nedaří poskládat. Jinak nejvíc trendy není kupovat grafárny, ale hrát na founech ty trupko *1* *1* *1*
    • Muzu videt co ma spolecnyho antisemitismus s vyhlazovanim? Tady se nekdo snazi byt vtipne za kazdou cenu, ale je spis trapne a dela ze sebe akorat hlupaka.
      • Jinými slovy, chcete tedy říct, že jste antisemita a vtípek pana GGG vás urazil?
      • TheGGG
        Ještě že mě pan Lukáš upozornil, díky bohu za lidi jako on. Všestranné čecháčky, radílky, co vždy mají pytel plný mouder. Muhehe, klasický pcčkář.
        • To si pleteš, my PCčkáři máme maximálně tak plnej pytel modů.
        • Ja nejsu zadne cechacek, ja su moravan ty pyco!!!
          • TheGGG
            LoL, tak sry, sem měl napsat moraváček *5*
      • Draken69CZ
        Takovejch jako TheGGG tu máme víc si zvykneš *3*
    • Draken69CZ
      Tak nebejt konzolí tak tohle už máme dva roky všichni doma, ale jsou tu blbci jako ty....

      P.S. pro ty pomalejší neberte mě doslova :)
      • TheGGG
        LoL, OMG, kdyby nebylo konzolí, tak si budete tak leda hrát miny a ty barevný p2w slátaniny pro ofečky.
        • Draken69CZ
          Nebýt sálových počítačů žádné konzole ani nevzniknou *7*
  • Se docela bojím, že už nebudou vycházet žádný nový hry, ale jen "next-gen" remastery starších her. *6*
    • Draken69CZ
      Ale dyk každou chvíli někdo vzdychá že hry už nejsou jako dřív a dřív byly mnohem lepší, tak se asi máme na co těšit ne?
  • Já s Lukášem Grygarem rád souhlasím, je to výborná rychlo recenze na upravenou verzi hry, stejně jako minule podal vše jednoduše a rychle. Příběh se mi taky nelíbí po IV a EFLC bych čekal něco promakaného a nějaký thriller, osobní život rodiny Michaela, boj o život Franklina a cesta do psychopatovy duše u toho posledního freaka. Jenže nic takového tady nenajdete, prostě klasický shoot here shoot there mainstream story. Což je ale škoda jelikož postavy jsou útulné asi jako ště*ka od záchodu, hlášky kde nic tu nic, a celkově se mi zdá že to ani nemohli napsat ti samí co IV. Je to hrozná škoda, jinak kté business praktice FR* eh no skvělý tah, a můžou děkovat bohu že se najdou ubožáci a jiní potrati co jim ty peníze dají, nebo nedej bohu si rovnou koupí celý PS4+gta 5 bundle. Pro mě čekání skončí až v herně velmi nabytém lednu. Tak jako tak je hra parádní, a stromy statické :D. 9/10 je i mé oznámkování.
  • Jasne, chapu, modderi, o neco lepsi grafika, vyhody pc. A kdyz se Vam hra zrovna podari spustit, tak si ji muzete uzit. Ale sleduju tady ty diskuze uz celej ten rok a ctvrt a vyvoj komentaru Vas, PC hracu, je velmi usmevny :). Nejdriv hate proto, protoze hra vysla na PS3 a PC verze byla v nedohlednu, pak nazory, ze tu hru vlastne zadny pc hrac hrat nechce a ted hate proto, protoze vysla uz druha verze hry a vy stale cekate. Tohle opravdu nevypada, ze Vas konzole nezajimaji. Ja myslel, ze jste na tom tak moc dobre, ze se konzolema vubec nemusite zabyvat, nebo ne? :D. To je preci jako kdyby se Barcelova zajmala o to, co se deje na Baniku.Nevim, proc je u recenze konzolove verze vzdycky 90% komentaru (s provokativni temtaikou proti konzolim). Asi musite mit nejaky problem, protoze kdyz kouknu na clanky napr. o This War of Mine, tak tam se resi aspon ta hra. Kdyz kouknu na konnzlovou hru, tak se neresi hra, ale konzole. A konzolovi hraci nemaji potrebu u konzolove hry resit jejich konzoli, takze konzole resi pc hraci. Asi vas se*e ten rok a pul zpozdeni, kdybych mel jen pc a ne konzoli, tak me to bude s*at taky, ale aspon u clanku s nazvem recenze hry reste hru samotnou a ne konzole, na kterou ta hra zrovna vysla. Jaj to je fakt jak v postihove. Nemuze se diskutovat normalne. Az vyjde clanek porovnani verzi hry xxx, tak si piste co chcete, mate-li tu potrebu
    • Si myslíš, že když napíšeš extra dlouhý koment o ničem tak jsi borec? :D
    • Jen ať si s tou PC verzí Rockstar pohraje. PC verze Max Payne 3 také vyšla o něco později a optimalizace pro PC byla na velmi vysoké úrovni.
    • No asi takhle, ja hru nikdy nehejtoval, naopak se tesim az si na PC zahraju. Ale ze bych zavidel to zas ne, na PC mam moznost ten rok a pul cekani na GTA zahrat tolik her at uz F2P nebo dalsi her jen pro PC ze me to cekani utece dost rychle. A nezlob se ale hrani v 30FPS nepovazuju za zazitek hra se v tolika snimcich proste trha.
      Ja nevidim jedinou vyhodu kozoli oproti PC, vyvalit se na gauc, zrat branburky a umastenema prackama hrat FPS na gamepadu fakt nepovazuju za vyhodu :-)
      • Prestante furt vseci remcat. Ano 30FPS na PC je na ho*no. Sam velmi trpim, musim-li hrat neco, co nedrzi stabilnich 60. Ale na te konzoli u velke TV z gauce je tech 30 FPS naprosto v pohode, nejen u GTA, ale i u takoveho Driveclubu. Nevim proc, ale je to tak. Rekl bych, ze vetsina mistnich stezovacu PS4 a jeho 30FPS hry nevidela ani z rychliku.
        Neco jineho jsou samozrejme propady pod 30... a to se stava i onoho GTA 5.. bohuzel.
        • Rekl jsi to sam - 30 FPS na PC je na ho*no. Paklize nekdo udela multiplatformni hru, ktera jede z nejakych duvodu pouze v 30 FPS na PC, a chce za to na PC penize, pak nevidim duvod, proc tu hru kupovat a zavirat oci, ze to jede v 30 FPS, protoze konzole. Jina platforma, jiny standardy. Pokud vyvojar vyda hru, ktera nedosahuje standardu PC her, muze si remcat o piratstvi jak chce, ale pravdou je, ze jeho vyrobek je bullsh1t.
          • On uz nekdo potvrdil, ze v PC verzi bude 30FPS lock?
      • Lukas: Pokud tohle pisu, tak reaguji jen na ty, kteri potrebuji psat vsude to same. Nemyslim tim pc hrace jako obecne. Ale i tak, ja tady neobhajuju konzole, neprosazuji je, jen me unavuje vsude cist ty same narazky. Kdyby to bylo u jednoho, dvou clanku, ale je to vsude. Kdyz se chci dozvedet nazor diskutujicich na hru, tak se nejdriv musim prokousat timhle a pak se teprv mozna neco dozvim. Neresim, co je lepsi, resim, co se stale dokola objevuje v diskuzich.
        • a nenapadlo tě třeba, že když se stále v diskusích dokola objevuje např. názor "nelíbí se nám že Rockstar kašle na PC hráče a odsunuje PC verze na úkor konzolových" , objevuje se tam proto, že to ty hráče třeba fakt štve?
          • Ja to chapu, je tady velkej duvod se na vyvojare zlobit. Ale rekni mi jednu vec. Proc je v kazdy diskuzi nejmin x prispevku s tematikou Konzole spatne, PC dobre. Jen tohle mi pls vysvetli, proc je tohle vsude a vzdycky. Ja ten argument prijmu a a dam pokoj. Jen tomu nerozumim, proc se tohle musi furt opakovat
            • no neni, je to jenom hra, a lidi prostě v 99% trollujou, stejně má většina těch pravověrných konzolistů doma i PC, pochybuju že sem do diskusí ťukaj příspěvky na gamepadech
            • Draken69CZ
              A to opačné nadávání nevidíš? Zlodějská platforma, předraženej zbytečnej krám atd.
    • ajaj, tady má někdo problém, koplexík konzoláčku? *4*
  • Nevite nekdo nahodou jestli bude mit PC verze podporu volantu?
    Myslim ze Los Santos je pro honicky s policajtama super. Zatim jsem hru vyzkousel pouze s gamepadem na starem Xboxu a jizdni model je sice hodne arkadovy, ale i na tom gamepadu mi prisel mozna lepsi nez u vetsiny arkadovych zavodnich her.
    • dont be crazy bro
  • Rockstar ví, jak se vydělávají prachy. Nalákají na hru, kde na poslední chvíli očešou grafiku a za rok ji vydají znovu s tou původní lepší grafikou, ovšem říkají tomu "next gen verze". Lidi jsou naštěstí tak tupí, že to kupují znovu.
    • Vegen
      Kdybys neměl tu "očesanou" grafiku, tak to na starých konzolích pojede možná tak 10 fps v nejsvětlejší chvilce :D
      • To právě vůbec není jisté. Každopádně kdyby to v "next gen" podobě jelo už na starých konzolích, tak by půlka lidí neměla důvod kupovat nové. Výrobci konzolí sypou vývojářům dost peněz na to, aby si diktovali, v jaké podobě to má vyjít. Všechno je to velmi promyšlené. Nevyčítám jim to, jen se směju těm, kteří jim ty kecy žerou.
        • je to jisté. vždyť se to při průjezdech městem na PS3 a X360 sekalo i v té oldgen grafice
          • RodneY55
            To je ale blabol, hru jsem dohral na X360 a hra se nijak nesekala. Zase vymysly PCckaru, kteri akorat hledaji spinu na konzole. Je vazne pravda, ze v kazde diskuzi na games.cz je akorat hate na konzole. Porad dokola: PC MASTER RACE, CONSOLE PEASANTS, hateri se naucili par vet a opakujou to do zblbnuti. Do PC rejpe minimum lidi, ale kdekoli je nekde recenze na konzolovou hru, hned tam je v diskuzi hate. Hraju hry na PC, hraju hry na konzoli a nemam potrebu neustale urazet ani jednu skupinu. GTA V vyslo vic nez pred rokem a nekteri jedinci to proste neunesli, ze to na konzole vyslo driv, a tak hned zacali srazet konzole. Kolik prispevku jsem precetl typu: "Ja na to Rockstaru seru, GTA V hrat nebudu, nebudou ze me delat ******" atd. A nakonec se vsadim, ze si vsichni radi zahrajou GTA V. Nekdo na televizi s 30FPS, nekdo se 150FPS na 144Hz monitoru s modama...
            • TheGGG
              zdejší takzvaní pcčkáři jen dělají ostudu.
          • TheGGG
            já to hrál na PS3 a hra se mě nesekala, ale člověk co ani nikdy žádnou konzoli neviděl, to určitě ví líp *3*
            • TheGGG
              naštěstí nic postřehnutelného. Jak řekl jeden slavný myslitel:
              Framerate sledují jen hlupáčci co dali 50 000,- za PC a potřebují se nějak realizovat
            • Draken69CZ
              Dropy tam jsou jak sviň, ale většinou se to drží těsně pod 30 fps.

              https://www.youtube.com/watch?v=y_XREfxf4ds

              https://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU
            • TheGGG
              LoL, prý známý fakt? Na jakých stránkách?
              www.9yearsoldfaggotswithrichparentsand500000dolarsPCfluckyounigga.com
              hrál jsem GTA V a žádný problém s plynulostí, stejně tak i ostatní co to hráli. Možná to chce hru vyzkoušet a nehodnotit jen podle nějakých rádoby testů?
            • tohle ovšem není jen můj argument, ale obecně známý a zdokumentovaný fakt, dohledatelný na stovkách příkladů, že se GTA V na oldgen konzolích sekalo.. sorry, ale tuhle debatu jsi prohrál ještě než začala
            • TheGGG
              LoL, další PC MASTERD RACE frajírek, který za největší zážitek při hraní považuje sledování frapsu. Jsem rád že nemám tvoje reflexy rytíře jedi, pak si alespon nevšimnu, když mě hra spadne z 30-29fps.
              BTW: dnes sem při obědě zavadil o lžíci a zhodil ji přes okraj stolu, ale chytil jsem ji dřív než spadla nazem. Takže všechny tvé budoucí i minulé argumenty jsou špatné. *3*
            • já to hrál na PS3 a hra se při průjezdem centrem Los Santos výrazně sekala, ale možná más jen míň citlivé, konzolovým hraním otupělé, oči... a nebo jsi to prostě nechtěl vidět *4*
          • Ono se to seka i na PS4:) Vsiml jsem si v recenzich, ze vychvaluji uzasnou plynulost oproti oldgen. S tim nelze nez souhlasit. Ale stabilnich 30fps to nedrzi ani na PS4.
    • a napálit cenu na konzole do stratosféry, Grand Theft Auto V PS4 1799 Kč *1*
      • To je ale na novych konzolich zcela standardni cena, takze tady bych nekritizoval vylozene Rockstar.
        Krom toho je to cena opravnena, kdo to nehral na starych konzolich, tezko najde na PS4/XBONE lepsi hru.
  • Takhle mi to přijde víc jako Far Cry :D
  • Takhle by pc verze pred rokem urcite nevypadala,neco mezi ps4 a ps3.Hw naroky jeste nebyli vyrceny,tak laskave pc verzi nevyzdvihujte do nebes.Ponevadz za to kolik to pc stoji se to o moc nelisi,ponevadz je to furt kresleny a je mi jedno jestli je to trozku zubaty,nebo ne,jestli je to v 720p,nebo 1080p.Dokud jsou hry furt takovy kresleny tak to vubec resit nebudu,kazda verze ma neco do sebe.A pro me, pro pc verzi palec dolu,pc scena samej pirat,lepsi efekty,pocesteni,za co si to jako pc ckari zaslouzej?/?Zas nejmensi prodeje,no fuj to je politika to to!!!!
    • Ty ses dobre komediant! Nevim co nam PC hracum zavidis, ale evidentne neco jo. Prej je me jedno hrat to zubaty nebo v 720p, typicka konzolova ovecka, ja vim 25FPS je filmovejsi zazitek, rikali to prece vyvojari :-D
      • Tak na konzole už to vyšlo a PC hracum R* vzkazuje čekejte*10* : http://www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
    • GTA V výde až keď bude na PC. Ktorý blb by to chcel hrať na gamepade. Buď naozajstný blb, alebo potom vygumovaný konzolák "hráč" *1*

      "Hral" som to na PS4 a bol to otras, ovládanie katastrofa a aj to lagovalo, hlavne pri pohľade na silnicu
  • Co si viděl na youtube tak na ps4 vypadá dost dobře, na pc to bude tak na počítač s NASA stejně jako každý gta co kdy na pc vyšlo ale rád se nechám překvapit, btw jestli bude rockstar klub na pc nutností, což asi bude, tak můžou zapomenout abych si to koupil
  • Keyz
    Navíc je vidět, že nový pohled tam je navíc hlavně pro srandu. Značně to snižuje rozhled atd. A mise byly tvořeny pro pohled s třetí osoby.. Vůbec vše bylo pro to tvořeno.

    Ale hezký, že je možné si to zapnou a klidu se třeba projít...
    • FOV si muzes nastavit
    • ringmancz
      mě baví, jak dokážeš psát o hrách, který si ani nehrál
      • Keyz
        Zrovna GTA V jsem hrál ale verzi na staré konzole. Navíc když si přečteš to co jsem napsal, tak i průměrně chytrému člověku dojde, že ten argument je možné napsat i bez toho aby to někdo prakticky hrál. Protože hry se logicky dělají pro určitou kameru a lze se podívat jak to vypadá když to někdo natočí z jiné kamery *3* Příklad když určuješ kdy hráč uvidí protivníky a podle toho se něco má dít. To je zcela jiné u kamery za postavou a z pohledu očí atd.. Tedy ano je možné napsat názor založen na ostatních hrách a dokonce si představ, že se lidí baví běžně i bez faktů. To je hrůza co?! *15*

        Podle této klasicky špatné logiky by nikdo nemohl nic napsal a musel vše o čem píše prakticky vyzkoušet i když by během toho nezjistil nic nového. Aneb nebylo by možné říci, že když skočíš z 11 patra po hlavě na beton tak se zabiješ. Musel by jsi to prvně vyzkoušet... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit