Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • normálně jsem se k recenzím nikdy nevyjádřil, neměl jsem důvod, ale teď jsem donucen se zeptat: co tohle sakra bylo?? co to je za recenzi?? mě je jedno jestli hra dostane 6 nebo 10, pokud je hra špatná tak ať ji někdo sejme, ale tady se nedá o recenzi ani mluvit, recenzent rozebírá kraviny, které nikoho nezajímají a základní mechanismy jako grafika, hratelnost, jak dlouho hra vydrží bavit atd. tady nerozebírá skoro vůbec, radši to smažte a ať to někdo napíše znovu
    • Ako sp repacenim ale "chod mi ty do riti" chalan..toto co si napisal je uplna ukazka tvojej demencie.
      Najprv si tu recenziu precitaj a potom kecaj.
      Mne ta recenzia este pripada este aj prilis dobra.
      Ako AI je pre teba nedolezita zalezitost?To je ako prkotina?
      Este tam nenapisal veci typu "priehladne textury (vidno cez blatnik uplne cez kapotu a na trat)" alebo v"kokpite radi pilot neexistujuciu riadiacou pakou" akoze toto na atmosfere hry neubera ?
      Ako mne to fakt prekaza..robili to 6 rokov preboha...mnse sa to zda ze na tom robili 1 rok a potom to len umelo natahovali!
    • Všechno, co jste vypsal, v recenzi je. Nebo vám vysloveně chybí dávno známá čísílka typu rozlišení 1280x1080 roztažené do full HD, k intru hry se dostanete za 74,52 hodin a podobně?
      • To je uplne jedno, po precteni "diskuze" jsem nabyl dojmu, ze kdyby recenze byla uplne stejna, ale dala 10/10, hemzilo by se to tu superlativy a spokojenym vrnenim uspokojenych fanboys.
        • i tak sa to tu hemzi fanboyemi :D
          Su proste zaslepeny a myslia si ze kupili super hru tak im neberme iluzie.
      • Chybka, patřilo "k outru se dostanete".
  • http://www.youtube.com/watch?v=r_HJSJLL8_I TADY JE CELÉ VIDEO O TOM, JAKA JE AI MEZI GT5 A FORZA 3. Takže ať Tiscali pomlčí, že GT5 má horší ai než FORZA 3. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mozno ma chyby ale nie tohto typu.
    A podobne argumenty typu kedy vysla forza a podobne su zcela scestne...
    Bavime sa o GT5 ktorej vyvoj trval 6 rokov a nie nejake 2 roky ala Forza 3.
    Tak to sem netahaj...
  • No tak teď snad už počkám jak dopadne NFS Unleashed 2 *7*
    • Ak to bude ako SHIFT s realism modom tak budem spokojny :D
  • By me zajimalo ze ktere zeme autor clanku je, kdyz pise, ze jeho znamy vlastni Hondu Civic Type-R EK9, protoze tohle auto se prodavalo vyhradne na japonskem trhu s rizenim napravo.
  • to Jenda - nemam tolik casu takze jsem teprve na level16 a nascar auta muzes ridit az od level21(neni to na dva tydny ta hra no),na ty daytone online jsem s nima zavodil s mercedesem C63 AMG v max.uprave.nejsi rychlejsi ale da se s nima drzet krok,kdyz si pohrajes se zadnim kridlem da se zlepsit skoro o celou vterinu ale pod 44 sec jsem se nedostal,ale lidi chybuji a na to jsem cekal protoze ja drzel docela dobre lajnu a jel s nima v zavesu.bohuzel na racing soft takze po par kolech do boxu,ale jizda masazni fatk ze jo :-).v tom singlu je special event na nascar a ja tam mam zatim pristupny jen ty dva kde mas jen par ukolu.ten posledni jeste nemam odemknuty a doufam ze tam budou zavody,ale rekl bych ze tam vic jak 16 aut nebude,tolik k otazce pane :-)
    tady je ten medour,jiny video jsem nenasel,zrovna drift a bez kridla ale cara je to slusna
    http://www.youtube.com/watch?v=O_q-0icOGt4 a s timhle starousem se jezdi taky pekne,aspon me to bavilo http://www.youtube.com/watch?v=-hlwbPVvSNE&feature=related taky se nemuzu dockat az budu moc jet monte carlo s f1 2010 ferrari a le mans s vozy LMP1,ale chce to cas a sedet u toho :-)
    • Diky, pane. ;) Nj, ja zapomnel, ze v GT5 je vsechno za zasluhy a driv nez po par tydnech ti hra nic neukaze. Kdo se chce projet s opravdovym poskozenim, solidni AI a treba hned zkusit WRC nebo NASCAR, ma smolika. :/
      Kazdopadne jen s 16 auty bych se na ovalu i bal, to musi byt dost puste a prazdne zavodeni. Kdyz teda pripustime, ze v singlu jich vic nebude (ale ciste teoreticky by mohlo? oval ma jiste mensi naroky na systemove prostredky, nez tradicni trat?) a AI by se mela chovat dle NASCAR zavodu. To jsou nejake 2-3 skupinky aut jedouci v baliku a zbytek trate volny.
      • tak to jdu zapnout at uz jsem dal,ja jsem taky nadsenec na nascar a jsem rad ze to v gt je.oprava,to demo bylo nascar09 ale ted jsem patral a na konzole ma v unoru vyjit nascar2011 od activision,doufam ze to bude hratelny http://www.youtube.com/watch?v=kf-SkccyUvk
  • Jedniná otázka a to spíš pro autora recenze jesli diskuzi cte. Forza 3 nebo Grand Turismo 5? Moc diky ;)
    • Záleží na tom, zda chcete hardcore simulaci (ani jedno), nebo zábavu a netrváte na absolutně realistickém chování. Pokud to druhé, pak je to skoro jedno. GT5 i F3 mají obě svá pozitiva a negativa. F3 je oproti GT5 více arkádová, ale je odlazenější, s výrazně kvalitnějším multiplayerem a má lepší výber vozidel pro evropské oko. Na současnou generaci konzolí existuje zatím jen jedna hra, kterou lze s přimhouřením očí označit za simulaci - RacePro od SimBin (nutno hrát s volantem!) na Xbox360.
  • Mám z té hry pocit, jako kdybych hrál GT4 v trochu lepším hávu. AI je tragedie. B-Spec je tragedie. Chybějící úpravy brzd (až na rozdělování brzdní síly mezi nápravy) je nepochopitelné. Absolutně nechápu, co dělali pět let..
  • Jak je to tedy s tím poškozením?
    Někde jsem četl, že je ve hře zakomponovaný propracovaný model poškození, které se projevuje nejen vizuálně, ale i na fyzice auta. Jenže háček je v tom, že se začne odemykat postupně při procházení hry a získávání zkušeností. Pokud je to pravda, tak je to slušná past na rychlokvaškové recenzenty, kteří po dvou hodinách hraní píšou hustokruté recenze.
    • Ten model je plně odemčen hnedka od začátku hry, ale pořádně propracovaný je jen u těch hodně drahých závodních aut (WRC a další), ke kterým se hráč dostane až hodně později ve hře. A proto vznikla legenda o tom, že se odemyká až na 40. úrovni. Zbytek jsem řekl v recenzi.
  • Sam Yamauchi napisal po vydani ze model poskodeniea sa odomyka postupne podla levelu aby sa hraci zoznamili najprv s ovladanim vozidla a potom sa odomkyna vizualny a myslim ze pisal ze od aj vsetko poskodenie bude mat vplyvna jazdne vlastnosti. A to je podla mna velmy dobre.
    • A přímo Sony vydalo před pár dny tiskovku, kde toto popřelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit