Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcel som tam napisat od levelu 40 a neslo mi to, a tak isto to je aj so stupajucou AI.
  • Trochu jsem si zaexperimentoval s GT5Prologue Kiosk Secret mode a objevoval pro mě netušené možnosti této hry: tu delší verzi Daytony jsem vůbec neznal a konečně jsem poprvé vyzkoušel F1. Ale co mne překvapilo více je: 16 premium aut na trati a přitom jsou docela pěkné stíny (výrazně lepší, než v GT5) a minimum trhání obrazu (v GT5 velmi časté). A na tratích je tráva jako sprity, v "plné" GT5 jen textura. Proč GT5 vypadá hůř než GT5Prologue a ještě se škube i když má na trati méně aut (v arcade jen 12, v GT5P jsem měl 16)? A občas mi přijde, že se Stardard modely to škube ještě více než s premium.
    • me nic neskube,kde to berete.mam druhy patch,treba je to tim
      • Ne, je to tim, ze blbe vidis.
        • ne,ja vidim dobre a hra bezi plynule
          • Jasne, a ti co to testovali(a delali analyzu enginu, kde to na SS7 padalo pod 30fps a tearovalo jako blazen meli asi nejakou zamerne poskozenou full verzi GT5. LOL.
          • Zkoušel jsem hru na už třech různých PS3 a na všech trhá obraz. Krásně je to vidět třeba na Le Masn.
            • nevim co se nam snazis vnutit,na le mans jsem ziskal trofej 111 Meters a Second (400km/h) a rozhodne me nic necukalo,hra bezi plynule a rychle.mas nainstalovano?
  • oin.odin
    nemusíte to komentovať len som to chcel ukázať http://bit.ly/hN8C1B (keby sa "zmorfovali" bola by to dokonala hra)
  • Další recenzent, který GT5 viděl jen z rychlíku (hrál to jen chvilku). Jinak by zjistil, že poškození se odemyká na 20 levelu (základní) a 40 levelu (pokročilé včetně odpadávání částí kareoserie, dveří, kufru, atd.).
    • Sony to popřelo v tiskovce před pár dny. Model poškození je odemčen od začátku hry.
    • zato ty určitě jsi a víš jak se řídí takové Lambo za deště protože ho máš doma v garáži.
      proto víš že je GT naprosto realistické facepalm
    • další sonypako kterýmu se nelíbí hodnocení tak radši napadá recenzenta
      thumbs up
      po celém světě to dostává vesměs stejné hodnocení tak na tom asi něco bude
      • Tady nejde o hodnocení, ale o uvádění nesmyslů v textu recenze.
      • Nejde o hodnocení, ale o to, že v recenzi jsou mírně řečeno nepřesné informace: "Zde musím zkritizovat model poškození. Nevadí mi, že nelítají kusy plechu a kol. Odpustím i to, že ani po docela solidní havárii se to neprojeví na fyzice vozu."
        • Tak či onak, stejně se jedná o nejlepší hru v dané kategorii, takže není co řešit :)
          • je naprosto užasny jak tohle někdo může říct přitom si dokážu představit že v životě nehrál jedinou hru od konkurence
            je jasné že když si celej život hrál na konzolích nějaké přiblblé GT 1-5 tak nemáš z čím srovnávat
            • Proboha to jsou kecy!!!!
            • Sak ty budes taky odbornik na auta, kdyz rikas serii GT priblbla *3*
  • Poškodenie sa neodomiká po leveloch. Včera to Yamasan niekde na nete písal. Poškodenie ja výraznejšie na prémiových autách a na vybraných typoh podla všetkého rallly autá ešte viac. To je oficiálne vyhlásenie. A na kamarátov sa do online kludne môžeš napojit aj bez kódu. Nato slúži položka comunity a tam máš kamaratov vypísaných ktorý sú online majú zelené kolečko a ked hra hru oline v nejakej miestnosti sa ti zobrazí dole u takého šálku orange ikonka a ked nanu klikneš ti ukáže miestnost kde hrá a kdo je v nej jednoduché len treba sa pohrat s menu a mat nato chut lebo niektore veci su tam malo vidielne.
    • Díky za tip s tím community. To rozhraní je docela nepřehledné.
    • Odemiká se to podle toho v jakém jsi levelu, je jedno co kdo řek oficiálně, takto to prostě je :-) http://www.gamersmint.com/gran-turismo-5-level-40-advanced-damage-modelling-video-will-shock-you
      • To video som videl ale asi najrozumnejšie by bolo kúpit to auto v nižšom leveli a skusit či ide tak rozbyt. Tušim nan našetrim a potom budem vediet viac.
      • Sorry, odemyká *5*
    • Tys to asi taky nehrál, co? Protože jinak bys takovou blbost ohledně poškození nenapsal. Odemyká se po levelech. Konkrétně první fáze na 20. a druhá fáze na 40. levelu.
      • Hrajem to každý den. Zatial nejsom na leveli 20. Hrávam hlavne online. Tu maš link na to vyhlásenie možeš sa nato pozriet. http://ps3.ign.com/articles/113/1137446p1.html
  • Zvuky aut porad velky krok za konkurenci...V tomto kontextu reklamni slogan GT5: "We love cars" zni skutecne trapne:

    http://www.youtube.com/watch?v=xD9kNk1OULw
    • Standard cars v GT5. Porovnání k ničemu.
      • Prober se, GTR by v GT nikdy nemohl byt jako seredny standard. Pokud serii a jejiho tvruce znas, vis proc. Pokud neznas, tak mlc a soupej dal nohama.
  • Ešte som zabudol. Tento mesiac má vyjst mový patch ktorý pridá do hry mechanické poškodenie áut. Pre mna osobne je toto dôležitejšie ako vizuálne poškodenie. Podla mna to je velmi dobrá hra ktorá rozhodne stojí zato. Vie do seba vtiahnut a nutí Vás zlepšovat sa.
    • Ponekud nepresne... Melo by to byt tak, ze mechanicke poskozeni bude zpristupneno kazdemu jako moznost nastaveni v menu. Kdo si ho nezvoli hned od zacatku, pro nej se bude zpristupnovat v kariere jako doposud.
  • Recenzia mi pripada az prilis negativna... to naozaj niekomu vadia male popisky na ikonami az tak, ze to musi napisat do recenzie?
    A to ucelove video o porovnani AI ma dostalo asi najviac... Na youtube sa povaluje vela bordelu, napriklad aj takehoto http://www.youtube.com/watch?v=HZQtLAHNs3I .
    Ja viem, ze AI v GT5 ma svoje chyby (a niekedy ma fakt SE*RE), ale treba vediet kde su medze :-)
    Inak s hodnotenim suhlasim (8 bodov je velmi pekne cislo) akurat autor nenapisal preco tych 8 bodov vlastne dostala :-)

    99% recenzie je kritizovanie sice pritomnych, ale pre hru nepodstantych chyb.

    Peace!
    • Přiznejme si, že AI je v GT5 slabá. Video asi šlo vybrat jiné, ale posloužilo dobře.
      S popiskama ikon je na menších televizorech vážně problém je přečíst. Kolega s brýlemi obvykle na řízení aut ve hrách brýle nepotřebuje, ale ty ikony pak nepřečte.
      Co se důvodu, proč 8 - přes víkend se u článku objevil závěr, takže už jde trochu lépe odhadnout, co tím autor chtěl říci. Ale opět si upřímně řekněme, co to číslo vlastně znamená? Je to trofej na tahání trička, která nemá žádný jiný význam. Navíc průměr je 7/10. A GT5 je nadprůměrné...
    • recenze je dobrá jen pro majitele PSX jinak ostatni nemaji co do toho kecat....za sebe jako Pcčkáře a bejvalého PSxkáře mě se GT5 nelíbi svojí studeností.
  • Moc pozityvni recenze na Gt5 to moc nebyla no nemuzu soudi kdyz jsem nehral kazdej ma svuj nazor tak uvydim az koupim a nehadej te st tady furt *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit