Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted jsi me dostal slunicko, nejsem jediny, kdo si vsiml Te tvoji drobne iracionalni obsese.
    Staci si projit par stranek diskuze zpetne.
  • Díky, že jsi nám ukázal svůj vnitřní svět. Budu o to vděčnější, že ten můj je mnohem lepší místo pro život.

    Mimochodem, to, že dal Vávra práci tolika lidem, je super. Nemyslel jsem, že budu muset něco takového psát, protože mi to přijde jako samozřejmost, ale protože to někteří evidentně potřebují, tak to budu psát explicitně. Kudos.
  • Hele kouzelne slunicko,
    nechces odjet pomahat nejakym uprchlikum?
    Vavra neco dokazal, dal desitky lidem praci na nekolik let, ma za sebou Mafii a snazi se povznest herni prumysl v Cechach tim, ze tady vytvori neco, co tady v Cechach predtim nikdo nedokazal. To je hodne respektu. A i kdyby se mu to nepovedlo, tak se o to aspon pokusil.
    Trolove na netu, kteri pouze hatujou, v zivote nic takoveho co Vavra nedokazali, za me muzou natahnout brka. Za par dni se jich na netu vyroji zase spousty.
    Jak rikam, kdyz budou kritizovat Vavrovu hru na zaklade rozumnych faktu, tak nic proti nim nemam. Ale tvrdit, ze je takova nebo makova pred jejim vydanim je na palici. A ty jestli chces kritizovat KC, kvuli tomu, ze tam nejsou draci, magie, deti atd. presto, ze to Vavra na zacatku rikal, tak jses moula a ja kvuli Tve pripadne sebevrazde truchlit nebudu. A pokud to udelas stejne kvalitne jako nekteri jini Tveho druhu v Darwinovych cenach, tak tim lip. Smich ostatnim lidem prodlouzi zivot.
  • Asi sám cítíš, že jedinej, kdo tímhle příspěvkem něco ztratil, jsi ty sám. Svoji důstojnost.
  • Dik Pepe, dle urovne Tvych komentu se to da brat vyznamenani.
  • Uz chapu, proc tam Dworkin tak nutne potrebuje deti *5*
    Asi je chtel rozsekat sekyrou a napichnout kopim, jinak se ta jeho posedlost detmi vysvetlit neda.
  • Ta konzistence ti nějak hapruje, v příspěvku výše jsi napsal "průměrná".
  • já pořád konzistentně tvrdím, že ta hra je na 85%. To jest je nadprůměrná, ale myslím že rychle zapadne.
  • Hlavne aby se tam nedali zabijet kotata, to by nektery lidi neunesli.
    A hlavne aby tam nesli zabijet kravy, mohli by si stezovat hinduisti.
    A taky pandy musej bejt nesmrtelny, pak by si mohli stezovat cinani.
    Hlavne aby se tam nedal zapalit les, zeleni se Stropnickym by okamzite bili na poplach.
    A vesnicani tam nesmi jist veprovi a pit pivo, protoze pak by to nekupovali muslimove.
    Ve hre musi bejt 50% zen, jinak feministky udelaj petici na bojkot KCD
  • kdyby Vavra pred lety nepsal clanky, ze ve hrach nejsou deti, pac developeri se toho proste boji, dnes by to nikdo neresil :-P
  • Já lidem, co hejtujou jakoukoliv hru, smrt nepřeju. Ty sis to hezky vymezil, aby se ti líp argumentovalo - najednou to nejsou jen lidi, co jim vadí sníh, ale zároveň jsou to paraziti a nic v životě nedokázali... ještě dodej, že určitě někoho zapíchli, aby jó bylo vidět, že jich nikomu nemusí být líto. Ach jo. Ten původní příspěvek je jasnej, tak se z něj aspoň nesnaž dělat něco jinýho.
  • Cili dworkin mel pravdu, jses uchy
  • nejenom že jsou děti ve hrách hrozně otravné, ale řekl bych, že Vávra se chce vyhnout něčemu takovémuto
    https://www.youtube.com/watch?v=9TUCmEI4jME
  • Pane Vavro dejte na KS stretch goal deti. Ocividne s tim ma mnoho lidi problem
  • Je zajimave, jak rychle menis nazor. V jedne diskuzi jsi psal, ze je nadprumerna, ale neni to genialni hra. V jine diskuzi jsi psal, ze je to podprumerna hra (tam jsi obhajoval DS). Tady pises, ze W3 je prumerna hra. Co kdybys ses rozmyslel, a potom az zacal psat do diskuze.
  • Drahy Dworkine,

    pokud mas problem s chapanim psaneho textu, tak Ti to jeste jednou vysvetlim. Pokud se jedna o cloveka, ktery ma jiny nazor na Vavrovu hru, ktery je podlozeny relevantnimi argumenty, tak proc ne. V zadnem pripade mu smrt nepreji.
    Pokud se jedna o idi*ta, ktery jenom hatuje, v zivote nic sam neudelal, nic nedokazal, jenom parazituje na spolecnosti - tech je v ceske populaci pozehnane. A o jednoho takoveho cloveka mene nebo vice, to je mi proste u zadnice. Takovy prostacek, by ve stredoveku vysel ven za hradby, tam by mu bylo lito vlka, ze nema co zrat a ten by se o nej postaral. Ber to tak, lide se premnozili a nemaji zadneho prirozeneho nepritele a tak se v populaci vyskytuji lide, kteri by normalne neprezili.
    Na Darwinovych cenach nevidim nic spatneho. Ostatne uz jsme se skoro nominovali, kdyz jisti obcane rozkradali zeleznou konstrukci a zacali tak inteligentne odspoda tak, ze na spadla a par jich zabila. Je mi jich lito? Neni.
  • Tak na tuhle úroveň za tebou fakt nesklouznu.
  • Jsi posledních pár let spal někde v díře? Samozřejmě, že to má být hra zobrazující realistický život ve středověku. Investovali do toho neskutečně hodně času, energie a peněz.

    Já anonymy (nezaregistrované) nerozlišuju, je vás moc, nestíhám si vás zapamatovat.
  • Tvoje posedlost detmi muze znamenat sexualni uchylku. A to je v CR trestne. Tak si radsi dej pozor. V USA uz by se na tebe povesili urady (CIA, NSA aFBI)
  • on nekde vavra rikal že to ma byt hra zobrazjici realisticky život ve stredoveku?
    puvodne jsem si myslel že jsi jeden z tech rozumnych a inteligentnich lidi tady, ale asi jsem se mylil, bohužel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit