Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udělej si svoje vlastní děti a pokud i po tom budeš prahnout po hře, kde lze zabíjet děti, tak navštiv psychiatrickou léčebnu v Bohnicíh. Hry jsou od toho, aby bavili!!! A pokud tě tvé volnočasové aktivity bez zabíjení dětí nedokážou zabavit, tak máš k*rva problém...
  • Pár tahů štětcem na správná místa a vybarvil ses dokonale, Samueli.
  • Tilwaen
    Absence dětí mi co do reálnosti světa přijde divná, ale co by atmosféru na zničilo mnohem víc by byla hlavní postava nereagující na moje pokyny. Cutscény mi nevadí, ale tohle by byla pitomost.
  • Tak třeba takové Banished, tam když se ti rozjede hladomor tak to bere všechny mladý i starý, přemejšlim jestli šlo zabít děti v The Sims, sice se tam objevila baba ze sociálky ale tu šlo taky zazdít
  • No tak, tady mame psychoanalytika Pepeho, ktery hatuje Vavru, protoze ma obsesi na snih. Viz. jeho post nize:
    "Ve stredoveku v zime byl sníh. 0/10 to bude nejhorší rpg a vavra je namyšlenej egoista protože sníh mel i Skyrim."
    Potom tady mame slunicko Dworkina, ktery hatuje Vavru, protoze ve hre nebudou deti. Viz. jeho posty nize.
    Co tak si trochu zahrat na Freuda, jestli u Pepeho, tam neni nejaky sexualni podtext v jeho potrebe snehu, nizkych teplot a lasce ke Skyrimu. Treba hral datadisk za upira, jen tak si poletoval krajinou a preferuval studene, hodne studene, ledove studene az smrtelne studene zeny, aby ho to sexualne bralo. Takovy tajny nekrofil. No a Dworkinova obsese detmi, a ze si hru nedokaze uzit, kdyz tam nebudou? Hm, ze by opet Freud odhalil tajneho pedaka?
    Takze kluci, ja muzu byt latentni psychopat diagnostikovany amaterskym psychoanalytikem, ale KC si chci zahrat a doufam, ze si ho uziju jako super RPG, ale pro Vas je ho skoda, Vas a Vase choutky totiz neuspokoji, protoze jste dvojka k pohledani - nekrous a pedak. Jen doufam, ze se nebude potulovat pobliz mych deti, aby to nespustilo, jak Pepe tvrdi to společensky nebezpečne chovani.
  • Jen ti dávám přátelskou radu. Sám se ti tím prošel...
  • Fallout...
  • Priznavam, jsem totalne neumelecka sragora bez napadu a umu, ktere trha zily, ze je za sprostaka a hlupaka :-D Jdu klecet do kouta, pac jsem ze vzteku nakopl televizi a rozmmlatil okno. Ale ty hlasy! Boze ty hlasy!!!
  • ps: jeste ti to vysvetlim po lopate (kdyz nepomuze tohle, jeste si presednout, pac si na necem sedis). Ikdyz mas team tri lidi, nikdy tu hru nevymysli jeden clovek. Programator prijde s technickym resenim, ktere dela hru tim cim je (napr. tech reseni cover systemu, AI, strelbu, melee). Level designer prijde s levelem a placeholdery (cimz ti definuje svet jak jej vnimas prostorove a scripty ktere delaji hratelnost). Grafik ti prijde s unikatnim stylem, ktery lahodi oku (v lepsim pripade) a zanecha v tobe dojem super visualniho zazitku. Animator ti nabidne pohyb a nemusi se jednat jen o pohyb postav ci predmetu. Atd... Rict, ze ti lide do hry nic neprinesli je nejenze egoisticke, ale i stup*dni. At mas sebelepsi predstavu, lide kteri s tebou delaji ti pomahaji napad realizovat a nikdy ta hra neni jakou si ji predstavujes, vetsinou je takova, jakou ji ti lide udelaji a jejich usili ji dela z ni dela unikum, ktere je. Cim vic mas zkusenosti, tim vic si tech lidi popravde vazis.

    Lidi, kteri v cechach delaji hry, nebo se podileji aktivne na vyvoji cizich znacek nemalou mirou, neni malo, jak on tvrdi ;-) Jen si lidi nepotrebuji machat ego v mediich, kamaradickovat se nejvyhlasenejsi hlasnou troubou v cechach, nesnazi se byt co nejvic videt v ceskych mediich a vetsina ma NDA (smlouva o mlcenlivosti), coz je standard.
  • Poraďte mi prosím nějaké hry, kde lze zabíjet dětská NPC.
    Rád bych si je koupil a podpořil tvůrce, kteří se nesvazují dnešním hyperkorektním humanismem.

    Pokud je ve hře zabíjení a nejsou tam děti, tak je to špatně. Pokud tam děti jsou a nejdou zabít, tak je to taky špatně. Ani jedno není reálné.
  • pro Jfffjjh:
    když urážíte lidi, tak se podepište statečný kritiku, jinak jste za hlupáka a sprosťáka.
    Můžete se pochlubit nějakým svým výtvorem? Rád bych ho zkritizoval...
    Radek Snopek
    radek.snopek@seznam.cz
  • jednička - nejlepší příběh a atmosféra
    dvojka - nejlepší kombat a znovuhratelnost (obsahuje 2 různé linie)
    trojka - je open-world
    ---
    možná ze mě mluví nostalgie, ale mě i ten kombat v jedničce bavil víc než ten ve trojce. Ano, mačkal jsi tlačítka na myši v určitých okamžicích, ale jak jsi investoval skilly, tak jsi měl nová a nová komba. Ve trojce jsi dělal kotouly, uhýbal. Dark Souls má 100x lepší kombat. Už jsem porazil Ornsteina a Smauga solo a melee (s uchigatanou bez buffů)
  • Nemyslim, ale asi to tak bude, no *1*
  • pro samuela:
    ty budeš asi latentni psychopat soude podle tvych prispevku a muže se stát že nejaký spošteč (udalost v tvem živote) spustí společensky nebezpečne chovani. treba ze začneš vraždit cikany nebo tak neco. pozor na to
  • iSpirit
    všechny díly mají strašný combat. Tuhle hru nikdo nikdy nehrál kvůli combatu. Vždy to bylo o atmosféře a příběhu. Jednička má tu atmosféru nejlepší a obyčejný revenge story v jedničce taky funguje lépe než hledačka ve trojce.
  • Je pro tebe důležité vědět, do jaké škatulky mě strčit? Přináší ti to duševní úlevu? Tohle je moje tlupa, tohle je tvoje tlupa? Strčíme do škatulky a nemusíme dál řešit? Přijde ti to jako poctivý způsob, jak přistupovat k životu?
  • Hele slunicko,

    nevim jakou psychoanalyzu zkousis, ale ja jsem pomerne stastny. Mam 2 zdrave deti, hodnou zenu, dum, temer splacenou hypoteku a dobrou praci. Takze co vic si prat? Snad jen, aby idiotu v nasi vlasti ubylo.

    Takze dobrou noc a netrap se.
  • Hele Drizzte,

    trochu off-topic, ale ted si davam v ramci cekani datadisku POE Witchera 1 znova. A rekl bych Tvoje preference nad W3 jsou z vetsi casti dane sentimentem. Souboje jsou fakt dost hrozne a to i s modem na jejich vylepseni. Vlastne klikas a cekas na vhodnou chvili az se objevi cerveny mecik. O nejakem uhybani nebo taktice pri vice protivnicich nelze vubec mluvit. O vyhybani se uderum protivnika uz vubec ne, protoze jejich hit je dan na zacatek animace. Navic kdyz se pokusis o uskok, tak se jedna o ruletu, jestli to postava provede, nebo se vyda uplne nekam jinam. Nejlepsi ovsem je, kdyz par protivniku omracim a kliknu na jednoho z nich a pak s hruzou sleduji, jak se postava rozbehne za jinym, ktery omraceny neni. Mezitim omraceni zmizi a tim se dostanes do klubka protivniku, kteri Te okamzite na tezkou obtiznost sejmou. Nasleduje samozrejme load.
    Takove drobnosti jako recyklace postav a prostredi se vubec neresi. Nemoznost preskakovat nejmensi plutek, neustale pobihani sem a zase zpet, hlavni pribeh, jen recyklat z knizky. Z W1 je proste videt, ze Polaci meli neskutecne maly budget. Ale i tak z toho se jim podarilo vykouzlit dobrou hru, ktera ale na W3 nema. W3 ma samozrejme spatnou alchymii a dost jinych chyb, ale minimalne souboje uz davaji smysl a kdyz si stahnes mod Better Combat Evolved 2.0,
    tak je tam sila znameni vyznamne omezena.
  • Je mi líto, že nejsi v životě doopravdy šťastný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit