Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě, a proto kupuju každej měsíc LEVEL, kde jeho článek patří vždy mezi ty nejlepší. *7* Pro tvoji informaci, pokud Kingdom Come vyjde a nebude rozbitá, tak si ji koupím. Teď si lámej hlavu, jak je to možný, když se mnou cloumá zášť vůči Vávrovi, trumbero.
  • Pro mě je ú*hyl člověk, který druhému přeje smrt kvůli jinému názoru na počítačovou hru. A ještě navíc "zábavnou" smrt. Ale třeba jsi to nemyslel vážně a byl to jen hodně blbej vtip.

    Pokud v Kingdom Come nebudou děti, nebude to hra, která realisticky zobrazuje život ve středověku. Prostě nebude. Ani kdybyste se postavili na hlavu. Podotýkám, že to nic nevypovídá o tom, jestli to bude dobrá nebo špatná hra.

    EDIT: Jestli mě to totiž na té hře něco zajímá, tak je to právě historická věrnost. Virtuální skanzen vypiplanej do posledního detailu. Mrzí mě už to, že budou nerealistické lesy, ale dobře, čert to vem. Ale nedat tam děti, to je epickej fail, pokud se snažíš o realističnost. To je jak kdybys tam nedal křesťanství. Nebo kdyby tam měli parlamentní demokracii. Prostě to nejde. Chápu, že někomu je to jedno. Já mu to neberu.
  • aha takže nula co do her modeluje modely a dela na hrach co nikdo nezna a nehraje
  • popravde zadnou. Vetsinou ji delal cely team. Ale shipnutych jich mam sedm :-D

    Toz teda drzim palce. Jemu, vam, i Santa Clausovi, no... :-P
  • To jsem potřeboval vědět, díky
  • je ti jasny že prispevek se snehem byla parodie na mistni kritiky?
  • když se tak koukám na herní nabídku, tak myslím že vetšina her nereší ani tyhle základní veci. kolikrát čtu v recenzi že kamera blbne pri dialozích...
    A že tech vetvenejch dialogu v Zaklínači bylo co...
    Sry ale mluví z tebe jen negativita a zašť vuči vavrovi
  • "Z nějakého, pro mě ne zcela pochopitelného důvodu, dnes drtivá většina mladých herců (a teď se vážně nechci nikoho dotknout) má elasťáky a jsou strašně emo. Což se projevuje tak, že když mají říct větu „Našel jsem klíče“ tak se u toho rozbrečí. A když jim řeknete aby to zahráli vesele, tak se rozbrečí znova. A to nepřeháním, tou větou skutečně začíná naše testovací scéna a skutečně se u ní drtivá většina tváří z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jako že je nález klíčů ta největší tragédie. Já tedy nevidím problém v tom, že někdo nosí elasťáky a je emo, problém vidím v tom, že VŠICHNI nosí elasťáky a jsou emo. Což se projevuje tak a můžete si toho všimnout, že drsňáky v českých seriálech takřka výhradně hrají buď cizinci, nebo neherci a jsou strašně trapní. Mám pocit, že na filmových školách začali dělat něco hodně špatně (a to nejen v Čechách). V osmdesátých letech tam studovali i lidi jako Landa, nebo Matásek, protože i takoví herci jsou potřeba. Dnes je výhodnější zajít do posilovny a naučit kulturistu hrát, než se snažit najít chlapa mezi herci. Stejně tak mě fascinuje kolik herců má vadu řeči. Je to asi tak 10× víc než v normální populaci."
  • to musí počkat až po vydání hry. Ale kdyby sis to čekání chtěl ukrátit, tak ti můžu napsat 10 důvodů, proč Witcher 3 průměrná hra *4*
  • a jakou hru jsi udelal ty?
  • Pokud ty duvody budou relevantni, tak proc ne. Pokud se ozve moula, ktery napise, ze Kingdom come je srac*a, protoze:
    a) tam nejsou draci
    b) tam neni magie
    c) tam nejsou deti
    d) tam neni snih
    .. a pod.
    tak je to uchyl, a bylo by vhodne, aby odstranil svuj genofond z lidske populace, nejlepe nejakym zabavnym zpusobem, tak abysme se my ostatni mohli pobavit v Darwinovych cenach.
  • No, projekt management u takoveto hry a se specifickymi lidmi, kteri na tom delaji musi byt peklo. Osobne bych Vavru jako projektaka nechtel, protoze mam pocit, ze ztraci nadhled a resi veci, ktere by se mely prioritne resit pozdeji - viz. vymakane michani lektvaru. Ale jestli na tom Bakala nevydela, tak ja slzy ronit nebudu. Kazdopadne Vavra dal praci cele rade lidi na peknych par let a kdyby to nedopadlo - tak je to takova redistribuce bohatsvi ve spolecnosti.
    Za me jako hrace je dulezite, aby hra vubec vysla a byla v pouzitelnem stavu. A pokud vyvinou 90% mechanik hry, ktere budou moci vyuzit v dalsich actech, jen dobre.
  • Těším se, až někdo sepíše "60 důvodů, proč nenávidím Kingdom Come" :D
  • Nech ho, asi mu ten herak vyzral mozek.
  • No, a ja bych rekl, ze kecy. Reseni, ktere nabizi jakykoliv titul ve vetvenych dialozich ve 3d za posledni par let, stoji vetsinou za houby. Jediny titul z RPG, ktere jsem hral, a mel jak takz poresene dialogy, ale ve velmi omezene forme byl Z2. Trojka byla dost na ustupu, protoze ji rozfrcali na obrovske mapy. Bethesda se Skyrimem nebo F4 je o nicem.
  • Vyresene? Ty jo, jestli pocitas, ze reseni je to, co nam Bethesda serviruje pravidelne v novem kabate co cca 3 roky, tak potes panbuh. Uvidime, co se z Kingdome Come vyklube, ale ja osobne se dost tesim. A i kdyz act1 nebude uplne vymazleny, tak tim, ze budou mit 90% nastroju vyvinuto, tak se budou moci soustredit na samotny act2 a dodat tam veci, ktere v actu 1 chybet budou - napr. ty deti.
  • delat hru 6 let, dat do toho desitky milionu korun,
    vedet jakej je skutecnej stav hry, oproti PR prezentaci
    to chce koule

    jedna vec je plnit si svy detsky herni sny a druha vec, je na tom vydelat, protoze delat hry je porad obchod. Lidi jako Rosa, Rabas to pochopili, Vavra se snad probere casem.
  • si precti jeho reakce, jak propira toho slovaka, kterej mu zkritizoval KC
  • A on snad kecal? Mafii "vymyslel" někdo jiný? Další hry také?
    Když pominu to, že na tom makalo hodně lidí tak nositel myšlenky je obvykle jeden člověk. Zde Vávra, jinde někdo jiný....Tak to je.

    A popřít úspěch a kvalitu her o kterých psal, snad nechceš. I jejich dopad na ČR. Bez těch her by zde byly menší hry a zdaleka by se ČR tak neprosadila.

    Jestli jsi gamedeveloper, tak máš šanci to změnit a lidi rádi počkají na tvojí celosvětově známou hru. Přeji hodně, zdaru.
    Nebo jestli když někdo se přihlásí k úspěchu tak je snad arogantní? Ten co dělal BlackHole se také přihlásil a dokonce našel nějakou chybu v gamemakeru a k tomu se také přihlásil. Normální.
  • Pak by asi nemohl mluvit o ničem, protože většinu někdo již vyřešil *15*
    Pro lidi na gds to je zajímavý. Lepší jak aby šli někam do USA poslouchali jak tohle někde řešil...Navíc pro jiné podmínky!


    Do toho to, že "tohle" někdo vyřeši,l tak to se nerovná, že to pustil ven. Proto to každý řeší vždy znova a proto se tak hledají lidé, kteří makali ve firmě, kde to řešili a platí je královsky. Kdyby to bylo jak píšeš, tak dnes jak dělají soukromé firmy rakety, tak to udělají ihned dobře, protože se prostě zeptají nasa *15*

    Já, nevím co by tam podle tebe měl říkat? Popisuje jak to je ve WH. Narazil na problém a řešili to. To měl jako říci. Narazili jsme na problém a neřešili to? Nebo jak? Však ostatní studia tohle nesdílí anebo jejich řešení není vhodné pro WH. Však to bylo u Mafie stejné, jen se to tak nepsalo když to dělali v utajení a ne skoro veřejně.

    K tomu, že to zkoušení a problém... Jak se zde již psalo. Řadu věcí dělají nově a proto pokus omyl. Nedělají druhou hru stejného typu. Třeba to nové FC. Tam vidíš jak to je stejné vs FC3. Tam věřím, že to řeší minimum. I když řekneš, že systém oblékání měl morrowind, tak je to pořád jiný. Aby to bylo jak píšeš, tak by někdo musel řešit oblékání, realisticky v CryEnginu a ještě stylem jak to mají....Vidíš to moc jednoduše. I menší rozdíl = v programování problém a musíš to řešit klidně pokus omyl. A znovu říkám, dělají to hodně odlišně. Ani zaklínač to tak nemá. Mrkni na první přednášku od Vávry. Tam to říká co tam má být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší