Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluji k perfektnímu videu. Nechcete příště dát games play Kingdom come s Vlastimilem Vondruškou?
  • perfektny napad. velmi dakujem!
  • vyborne, mate pochvalu
  • Jo, děkuju, tohle se vám vážně povedlo *15* *palec nahoru* *3*
    • Video jsem zachytil pozdě, ale kdo umí trochu anglicky a chtěl by si o Fermiho paradoxu přečíst víc, tak třeba tady je skvěle rozpracován (stylem "for dummies" *4* ):
      http://waitbutwhy.com/2014/05/fermi-paradox.html

      ...popř. samozřejmě Wikipedie.
  • Ta surrealisticka fotomontaz nema chybu (: vazne povedeny!
  • jabbo126
    tak tohle je ovšem něco geniálního - pokud se vám podaří, a já vám to přeju, dotáhnout ke gamesplay různýho druhu her profesionály, budete na vrcholu, pokuste se o to
    • Magister_Peditum
      Tak Grygar má štěstí v tom, že to je jeho tatík, takže to zas tak těžký asi nebylo. Pokud mají v redakci další odborníky za rodiče, tak jo. *3*
  • Dobrý nápad, určitě zkouknu i když Elite nehraju.
  • parada diky
  • Vegen
    Klobouk dolu. Hry miluji, games mám velmi rád, ale toto porovnání s realitou bylo neuvěřitelně zajímavé, provedeno poutavě a určitě bych se podíval na pokračování. Pan Grygar má hodně co říci a umí podat informace velmi zajímavě. Nedivil bych se, kdyby pár mladších diváků našlo svůj směr do budoucnosti.
  • Výborný gamesplay. Otitulkovat prosím. Tohle video by bylo na youtube naprosto unikátní a bylo by super, kdyby se k němu dostala širší část diváků (+ aspoň malá reklama pro vás).

    Elite z toho nevyšla moc dobře. Jak je to možné? Copak nemohli aspoň sluneční soustavu udělat přesně? Nebo za to může způsob vytváření všech soustav v této hře? Rozumí tomu někdo a mohl by vysvětlit, proč byly tak výrazné nepřesnosti?

    Já v Elite Dangerou ve slunečním systému ještě nebyl, takže jsem ho sám neviděl a toto mě dost překvapilo.

    Lukáši, kloubouk dolu, že si to dokázal. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit