Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim Vas nastudujte si najprv nieco z hry (napr. precitajte si popis Marsu) aby ste vedeli o co ide. Throttle v modrej oblasti znamena ze neprestrelite ciel. Dalej by som odporucala pouzivat zdravy rozum - ked chcem ist prec od Venuse tak nepojdem po tangente ale natocim to von, kolmo k povrchu.

    Dalej odporucam panovi Jirimu aby nestrielal premrstene cisla. Mars sa da dnes teraformovat a to nasledovne: v priebehu dvoch troch dekad od vybudovania supertovarni na sklennikove plyny sa zdvyhne teplota dostatocne na uvolnovanie dalsich plynov do atmosfery, coskoro sa roztopia lady, rieky budu tiect. Do jedneho storocia sa da dosiahnut dostatocna zmena na rast najjednoduchsich organizmov, ktore sa v priebehu par tisicok rokov postaraju o zlepsenie atmosfery. Niekolko tisicok rokov - nie sto tisicok.

    Cheers,
    CMDR Rhea
    • Tomas65SVK
      A ako hodla veda vytvorit na marse magneticke pole ktore ochrani vsetok zivot??Znovu nastartujes mrtve jadro planety??Ako?Vytvoris umele magneticke pole s nejakymi zariadeniamy?Ale akymi?O ziadnych v takom obrovskom meritku dnes nemame ani sajnu.......
    • Vidlec
      Je vidět, že o tom víš naprostou tužku.
    • Tilwaen
      Throttle v modrej oblasti znamena ze neprestrelite ciel.

      Takto to sice ideálně má fungovat, ale kolikrát se mi stalo, že jsem throttle měla v modré oblasti celou dobu letu k cíli a nedobrzdilo to.
      • janchor
        Přesně. Navíc modrá = pomalejší, než když to tam člověk střihne s brzdou "o planetu". Na každej pád včera jsem lítal logicky s ohledem na probíhající vyprávění, tzn. někde jsem pospíchal, jinde se modrejch držel.
        • Řiďte se spíš tím časem. Dáte plný plyn a jakmile vám bude zbývat 6 sekund do cíle, tak zpomalte a držte to na těch 6 sekundách, ono i 5 se dá, ale je to na hraně. Jakmile tam jsou 4 sekundy, tak to přestřelíte.
    • Dobrej pokus o trolling
    • C-BEAM
      odhady se pohybují od tisíců po 100 tis. let v závislosti na stupni teraformace, nestačí vytvořit atmosféru vhodnou pro rostliny, to se dá dosáhnout skutečně v průběhu tisíciletí, jde o to vytvořit atmosféru vhodnou a dýchatelnou pro člověka, se správnou koncentrací plynů a to je obávám se na delší dobu než pár tisíciletí. Ale vše záleží na budoucích technologiích takže jakékoliv odhady jsou zde zbytečné.
    • shadow
      Ano, protože přesně víme jak to funguje a už jsme to dělali stokrát, viď :)
      Na papíře všechno funguje skvěle. Lidstvo je v tomhle trochu jako malý dítě a všechno je v pohodě a tohle uděláme takhle a tohle takhle....easy. Taky jsem znal jednoho pokrývače a ten měl hubou hotovou střechu za 5 minut ;)
      Neříkám, že se mylíš, neříkám, že pan Grygar má pravdu, jen bych tady přestal prskat TEORIE, která prezentuješ jako několikanásobně ověřená fakta.
  • Nechci bejt neslusnej ale trochu postproducke by neskodilo. Proc ma lukas modre rty? Co takhle vystrihnout hluche mista a tak dale?
    • Mart9
      Jaká hluchá místa?
    • jedině upravit audiostopu v momentech, kdy praská mikrofon. Jinak je to prvotřídní gameplay.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit