Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    Genové dispozice těchto dvou osob splnují všechny potřebné předpoklady pro můj genetický program.

    Leto II božský imperátor
  • Opožděně se přidávám s poděkováním za perfektní pořad. *4*
  • Diky moc za tento Let's Play.Astronomie mi vubec nic nerika, ale posouchat pana Grygara bylo hodne zajimave a rozhodne jsem se ani trosku behem tech 2. hodin nenudil.
    Kez by bylo vic takovych videi plne zajimavych informaci.
  • To je boží!!! Já chci gamesplay s mr.Grygarem seniorem a KERBAL SPACE PROGRAM. Z toho by měl bejt absolutně nadšenej.:-D
  • Moc diky za to, ze jste mi splnili prani. Necht p. Grygara sila provazi :)
  • Tak to neni shoda jmen? OMG ja pana Grygara znam osobne jsme se nekolikrat setkali kdyz u nas hostoval na prednaskach poradanych hvezdarnou a na otevreni rezervace tmy atd...Kamarad pro nej foti pres internet robotickym dalekohledem v Argentine ;) a muj sef hvezdarny ho zna velice dobre.A ja trcim v praci ;( Perlicka: byl jsem na jeho prednasce v roce 1989, 17 listopadu LOL. Svetova kapacita na tiscali Good;o)
    • Nechci byt rejpal,ale kdyz o nekom rikam,ze ho znam,tak se aspon naucim jeho jmeno...
      • alien5
        Jo diky upraveno , psal jsem na mobilu ve spechu a jeste polovicni dizlektik ..cus
  • MickeyMutant
    První GamesPlay, na který jsem se vydržel dívat od začátku do konce, i když mě jinak Elite ani moc nezajímá. Gratulace dříve narozenému panu Grygarovi k jeho obdivuhodné duševní svěžesti.
  • Veskoslav
    Jste si na sebe upletli tak trochu bič:) Teď to všichni budou vyžadovat u všech her:-D
    • Magister_Peditum
      OK, až vyjde Kingdom Come, tak musíte přizvat historika Petra Čorneje nebo alespoň Vlastimila Vondrušku nebo Lenku Bobkovou. *15* A pokud někdo z redakce umí polsky, tak do příštího videa o Zaklínači přizvěte rovnou Andrzeje Sapkowskeho.
      • U Bobkový by chcípli nudou. *1*
        • Magister_Peditum
          Tak ono asi i u Čorneje, přece jen s Grygarem se to srovnávat nedá, ten je už z rádia vyškolený.
          • 13_11
            S Čornejem a nuda? Soudě z osobních několikaletých zkušeností (přednášky, hospoda) určitě ne! :-)
      • Netroškáriť! Kingdom Come jedine s Jánom Žižkom!
        • Magister_Peditum
          Žel, ten už je pěknou řádku let na pravdě boží.

          EDIT: A navíc bychom mu s jeho staročeštinou ani pořádně nerozuměli...
  • tak na tohle se hodně těším... zatím si du na rozjezd pustit některej díl večerů pod lampou s panem grygarem
    • taky, to si nemohu nechat ujít
  • Lukáší já ani ve snu netušil že máš tatínka Jiřího Grygara???!!! Tímto jsi mě dostal do kolen,myslím že všichni tady,ať už pravidelní,a nebo semtam pozorující diváci gamesplaye ti smekají za to,že jsi do pořadu přivedl tátu a udělal z toho úžasně naučnou hodinu a půl. Pana Grygara mám v úctě,za vše co dokázal,publikoval, a jakým stylem přivedl astrofyziku mezi laickou veřejnost. Díky,Díky,Díky:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit