Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad to není "luxusní" příběh úrovně Last of Us nebo Uncharted...
  • Já bych spíš řekl průměrná. Hnusný ženský vypadaj jinak :)
  • Rád bych připoměl, že je únor. Takže s tou akční peckou roku bych byl opatrnej.
  • Ano, je to akční pecka a hra roku. Pokud s tím máš problém, máš Smolíka.
  • Je to hype
  • Že to není Open World? Kup si oči a nepiš tu kraviny, buď tak hodný;) A Příběh to má luxusní, na to si můžeš spolehnout ;)
  • Nechapu, proc sis porizoval PS3, kdyz The Last of Us je remaster na PS4. Asi nejsi dost dospely, abys umel anglicky...
  • Rejsek
    Shlédnutí budou mít dost i po tom, co lidi přijdou z práce a pustí si to. Kecy děcek v livechatu po obědě nejsou rozhodujícím faktorem sledovanosti, ty logiko ;-)
  • Moc bych to nehrotil. Zajimalo by mne jak se v lore vyporadali s vyvsvetlenim tech robodinosauru. Openworld to taky videlo jen z rychliku. Kazdopadne video jsem zatim nevidel ale podivam se na neho pozdeji.
  • Přijde to jenom mně že ta ženská je škaredá? Taková opuchlá neboco.
  • karlman.hajsky
    A není v tomto případě jejich práce mít co největší sledovanost? Copak tohle už je za hranicí tvé logiky?
  • Rejsek
    Pro ně je to snad taky práce. Máš v té logice trochu zmatek synku ;-)
  • Ja mám teda Lovecrafta načteného, ale v Bloodborne tu atmosféru prostě necitím. Problém celého Lovecrafta a jeho zpracování v počítačové hře je v tom, že jeho povídky pracují s náznaky a představivostí, takže když na vás někdo vrhne rádoby Lovecraftovský vizuál jako do dělá Bloodborne, je to místy spíše k smíchu. A to mě u některých povídek při prvním čtení fakt mrazilo v zádech.
  • To rozhodně ano, já jsem od Vánoc také přešel z PC na PS4 a nemůžu si stěžovat. Hlavně když se to dá pořídit i za 6K a kousek, tak to je opravdu slušná cena.
  • tady je obrázek, je tam toho na nastavení nezvykle hodně, což je jedině dobře :)

    http://cdn1-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2017/02/horizon-zero-dawn-hud.jpg
  • MadMaxGP
    Killzone série určitě JE výjimečná. V rámci lineárních sci-fi stříleček neměla konkurenci a hodnocení všech dílu to jen podtrhuje (poslední uspěchaný díl nepočítám).
  • frag.ment
    To víš, kdyby to vysílali navečer nebo večer, tak by jim asi museli zaplatit přesčasy.. *1*
  • PS4 za tu koupi stojí,já si koupil PS4 pro jenom kůli Bloodborne,morbidní dark gothic rpg s atmosférou děl H.P.Lovecrafta.Jasně,dokoupil sem ještě pár her,co mě zaujali.
  • Ta hra vypadá parádně! I Ta slečna by si zasouložila mojí pozornost! :D Jinak, asi tak za půl roku půjdu do PS4ky, zatím do normální verzi, ale těším se, teď jsem si nedávno pořizoval PS3ku Superslim, a to jen a jen kvůli The Last of US!!! Protože já tyhle apokalyptický hry, mám pro ně slabost! Zvlášť, když takový skvosty jako je tahle hra nevychází na mém nadupaném PC :D, přiběh, scénář, ty postavy Joela a Ellie, profi hra pro dospělé! Takže
    Horizon Zero Dawn za půl roku u mně na stole. Jinak chválím gamesplaye Adama a Aleše, libil se mi tenhle díl, jen tak dál Games.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit