Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není nad to dát začátek přenosu ve 2 hodiny odpoledne, kdy každej slušnej a normální člověk je ještě v zaměstnání nebo ve škole..To pak musí mít asi čtenařskej ohlas v těch dotazech online... *7*
    • Rejsek
      Pro ně je to snad taky práce. Máš v té logice trochu zmatek synku ;-)
      • karlman.hajsky
        A není v tomto případě jejich práce mít co největší sledovanost? Copak tohle už je za hranicí tvé logiky?
        • Rejsek
          Shlédnutí budou mít dost i po tom, co lidi přijdou z práce a pustí si to. Kecy děcek v livechatu po obědě nejsou rozhodujícím faktorem sledovanosti, ty logiko ;-)
          • ano to si pustí potom, v tom není kámen úrazu...ale potom jaxi postrádá smysl mít jakýkoliv dotaz v průběhu vysílání když se na to online nikdo nedívá, nemyslíš?... *7* to se pak nemusí ptát... "a pokud máte nějaký dotaz, napište nám jej tady dolů do chatu a my vám na něj s radostí odpovíme" *3*
    • frag.ment
      To víš, kdyby to vysílali navečer nebo večer, tak by jim asi museli zaplatit přesčasy.. *1*
      • těžko...všichni co tam jsou dělají buď na ŽL nebo jsou THP a těm se přesčasy neproplácí :) jedou na pevnou taxu nebo úkol *3*
  • Zase jedna hra, kterou jsem konzolistům záviděl. No po shlédnutí videa již vím, že zbytečně. Na PC máme FC 2,3,4 a tohle je v podstatě jen další odvar podobného zaměření, ať si říká Adam, co chce. A je úplně jedno, kolik je tam ve výsledků věží a táborů. Jediné, co se mi nakonec líbilo, jsou souboje s jednotlivými silnějšími roboty.
    • A ještě vlastně Primal. *6*
  • MadMaxGP
    Killzone série určitě JE výjimečná. V rámci lineárních sci-fi stříleček neměla konkurenci a hodnocení všech dílu to jen podtrhuje (poslední uspěchaný díl nepočítám).
    • Mezi fps na PS mozna. Vyjimecna napric platformami? To jiste ne.
      • MadMaxGP
        Jistě ne? Uveď příklady, jsem zvědav...
  • TheGGG
    killzone 2 jedna z nejatmosferičtějších FPS co jsem kdy hrál...
  • Odulin
    Staženo a za chvíli jdu na to, ale upřímně...moc od toho nečekám, snad to překvapí. :)
  • "Akční pecka"? Tak to jsem zvědav. Z toho označení ale cítím další těžce průměrnou repetitivní střílečku, co díky mediální masáži dostane na Games 9/10.
    • Ano, je to akční pecka a hra roku. Pokud s tím máš problém, máš Smolíka.
      • V tvojí hlavě možná.
      • Rád bych připoměl, že je únor. Takže s tou akční peckou roku bych byl opatrnej.
  • V dnešní době by jenom blázen chtěl koupit xbox... PS4 se předvedl a tento rok ještě výjdou paradní exkluzivity (God of War, Last of Us II, Uncharted, Spiderman, Crash, ...) ... Bože jak já tu konzoli miluju.... *14* *4*
    • Z toho vyjmenovaného za pozornost stoji pouze TLOU II a Uncharted imho. Zbytek je spise prumer. TLOU a Uncharted ovsem za koupi PS4 stoji a pak zase obratem prodat.
    • geez what a dork
  • no moc me to nezaujalo...btw ti roboti funguji na jake palivo ? Nekdo je vyrabi ?? prijde mi, ze neni problem behem ,,par dni,, vyvrazdit prakticky celou populaci robotu v krajine...kde se objevuji novi ? to je nekdo tak rychle vyrabi ? protoze rozmnozovat se asi nemuzou.
    • Co si to radši prvně zahrát ? *7*
      • neztraci to potom ten efekt, kdy chci zjistit, jestli ta hra stoji za koupi ?
        • Tilwaen
          Když si nejdřív zjistíš, jak to celé dopadne, tak určitě ano.
  • Ta hra vypadá parádně! I Ta slečna by si zasouložila mojí pozornost! :D Jinak, asi tak za půl roku půjdu do PS4ky, zatím do normální verzi, ale těším se, teď jsem si nedávno pořizoval PS3ku Superslim, a to jen a jen kvůli The Last of US!!! Protože já tyhle apokalyptický hry, mám pro ně slabost! Zvlášť, když takový skvosty jako je tahle hra nevychází na mém nadupaném PC :D, přiběh, scénář, ty postavy Joela a Ellie, profi hra pro dospělé! Takže
    Horizon Zero Dawn za půl roku u mně na stole. Jinak chválím gamesplaye Adama a Aleše, libil se mi tenhle díl, jen tak dál Games.cz
    • Nechapu, proc sis porizoval PS3, kdyz The Last of Us je remaster na PS4. Asi nejsi dost dospely, abys umel anglicky...
    • PS4 za tu koupi stojí,já si koupil PS4 pro jenom kůli Bloodborne,morbidní dark gothic rpg s atmosférou děl H.P.Lovecrafta.Jasně,dokoupil sem ještě pár her,co mě zaujali.
      • Ja mám teda Lovecrafta načteného, ale v Bloodborne tu atmosféru prostě necitím. Problém celého Lovecrafta a jeho zpracování v počítačové hře je v tom, že jeho povídky pracují s náznaky a představivostí, takže když na vás někdo vrhne rádoby Lovecraftovský vizuál jako do dělá Bloodborne, je to místy spíše k smíchu. A to mě u některých povídek při prvním čtení fakt mrazilo v zádech.
        • fanoušek Dark Souls 2 by měl soudy o atmosféře vynechat, jinak Bloodborne využívá jen motivy, ne zasazení světa. Máš to popletené
        • V Bloodborne necítíš atmosféru?? Sorry, ale ty fetuješ? :D
        • Lovecraft je v dnesnej dobe len ako styl typu artdeco. Nastastie to nema s jeho zastaranymi nudnymi smiesnymi poviedkami okrem gotiky nic spolocne a je to svizny moderny temny horor
        • U Thing mi moc do smíchu nebylo. *15*
          • zaty
            No to ale není Lovecraft, že ano :)
            • Byl, Carpenter to sám řekl... stačí trochu google...
            • Ani King.

              John Campbella - Kdo je tam?
            • Inquisitor
              Stephen King.
              edit: jasný "věc" já si to popletl s "To"
            • zaty
              Nebyl. Teď se mi to nechce lovit na mobilu, ale je to podle nějakého románu.
            • Byl inspirací pro film.
      • To rozhodně ano, já jsem od Vánoc také přešel z PC na PS4 a nemůžu si stěžovat. Hlavně když se to dá pořídit i za 6K a kousek, tak to je opravdu slušná cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit