Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě vlastně Primal. *6*
  • Zase jedna hra, kterou jsem konzolistům záviděl. No po shlédnutí videa již vím, že zbytečně. Na PC máme FC 2,3,4 a tohle je v podstatě jen další odvar podobného zaměření, ať si říká Adam, co chce. A je úplně jedno, kolik je tam ve výsledků věží a táborů. Jediné, co se mi nakonec líbilo, jsou souboje s jednotlivými silnějšími roboty.
  • Ok ale je to totálně dětinské a naprosto bez atmosféry. Prostě tam chybí to atmo jak v Zaklínači nebo Dark Souls.
  • no moc me to nezaujalo...btw ti roboti funguji na jake palivo ? Nekdo je vyrabi ?? prijde mi, ze neni problem behem ,,par dni,, vyvrazdit prakticky celou populaci robotu v krajine...kde se objevuji novi ? to je nekdo tak rychle vyrabi ? protoze rozmnozovat se asi nemuzou.
  • Mimořádně krásná hra s propracovanou hratelnosti a hernimi mechanikami, klenot, ktery se objevi jednou za nekolik let. Ale nekteri lide nepoznaji kvalitu ani kdyz o ni zakopnou.
  • Z toho vyjmenovaného za pozornost stoji pouze TLOU II a Uncharted imho. Zbytek je spise prumer. TLOU a Uncharted ovsem za koupi PS4 stoji a pak zase obratem prodat.
  • Mezi fps na PS mozna. Vyjimecna napric platformami? To jiste ne.
  • zaty
    Nebyl. Teď se mi to nechce lovit na mobilu, ale je to podle nějakého románu.
  • Co to meleš? Sakra... co je to tady za lidi...
  • Byl inspirací pro film.
  • musí??? proč by museli? zrovna u kluků je jasně vidět, když je něco opravdu ví a do čeho se musí naopak nutit...
  • zaty
    No to ale není Lovecraft, že ano :)
  • geez what a dork
  • Další generická open world hra... navíc totální slátanina. Zajímalo by mě jestli to chlapi z redakce opravdu tak žerou nebo prostě musí.
  • Odulin
    Staženo a za chvíli jdu na to, ale upřímně...moc od toho nečekám, snad to překvapí. :)
  • Lovecraft je v dnesnej dobe len ako styl typu artdeco. Nastastie to nema s jeho zastaranymi nudnymi smiesnymi poviedkami okrem gotiky nic spolocne a je to svizny moderny temny horor
  • ach Dele...
  • V dnešní době by jenom blázen chtěl koupit xbox... PS4 se předvedl a tento rok ještě výjdou paradní exkluzivity (God of War, Last of Us II, Uncharted, Spiderman, Crash, ...) ... Bože jak já tu konzoli miluju.... *14* *4*
  • V tvojí hlavě možná.
  • U Thing mi moc do smíchu nebylo. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit