Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Když si nejdřív zjistíš, jak to celé dopadne, tak určitě ano.
  • To těžko nějak vyřeší. Je to krabička, která převádí signál z myši a klávesnice do konzole, jako by to byl gamepad.

    Na mulťák je tuna FPS na PC. Jde mi o těch pár exkluzivit.
  • Na konzoli s K+M jde hrát, ale lepší je to s gamepadem, protože jsou na něj ty hry dělaný líp. U FPS je myš sice lepší, v singlu podle mě s obtížností nebude problém když dáš největší, ale v multiplayeru se to bere jako nefér, lidi nadávaj a už sem slyšel i nářky od výrobců, že jim to vadí a chtěj to nějak řešit, takže s K+M na konzoli bych moc nepočítal.
  • A hraješ na konzoli pomocí M+K?

    To že jde přidat myš a klávesnice na Playstation, je pro mě argument, abych si to koupil.

    Tak sháním "reference" od někoho, kdo tak hraje. Zda to neuškodí hratelnosti?
  • Byl, Carpenter to sám řekl... stačí trochu google...
  • Lehkou se stane jen proti někomu kdo hraje na gamepadu.
  • Ani King.

    John Campbella - Kdo je tam?
  • neztraci to potom ten efekt, kdy chci zjistit, jestli ta hra stoji za koupi ?
  • Hrajete někdo na PS4 s klávesnicí a myší?

    Není potom člověk moc "rychlý" oproti ovladači? A hra se tak stane lehkou...
  • fanoušek Dark Souls 2 by měl soudy o atmosféře vynechat, jinak Bloodborne využívá jen motivy, ne zasazení světa. Máš to popletené
  • Inquisitor
    Stephen King.
    edit: jasný "věc" já si to popletl s "To"
  • těžko...všichni co tam jsou dělají buď na ŽL nebo jsou THP a těm se přesčasy neproplácí :) jedou na pevnou taxu nebo úkol *3*
  • ano to si pustí potom, v tom není kámen úrazu...ale potom jaxi postrádá smysl mít jakýkoliv dotaz v průběhu vysílání když se na to online nikdo nedívá, nemyslíš?... *7* to se pak nemusí ptát... "a pokud máte nějaký dotaz, napište nám jej tady dolů do chatu a my vám na něj s radostí odpovíme" *3*
  • V Bloodborne necítíš atmosféru?? Sorry, ale ty fetuješ? :D
  • Hra vypada hezky barevne. AI tupe jak uz je zvykem u open world her. Pribeh klasicka slatanina. Combat prumer.

    Me ocekavani hra temer naplnila az na ten combat, kde jsem cekal, ze bude zajimavejsi.
  • Co si to radši prvně zahrát ? *7*
  • Není hnusná, jen podle mého vkusu dost podprůměrná.
    A to jsem ještě neviděl tu fotku co je u recenze - tam mě přijde mimika hodně špatná.
  • MadMaxGP
    Jistě ne? Uveď příklady, jsem zvědav...
  • TheGGG
    killzone 2 jedna z nejatmosferičtějších FPS co jsem kdy hrál...
  • Jasně babi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit