Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a taky co se stane kdyz 747 narazite do mrakodrapu jestli do hodiny spadne nebo ne....
  • V DTG už nejspíš nevědí, jak by s licencí na FSX naložili. Po FSX:SE a DTG Flight School tu máme DTG FS World. Vše má stejný základ, takže ne, díky, raději nějaký let. sim. než tuhle půlarkádu :)
  • Ahahahaha ha ;)
  • Jsem zvědavý, jak moc bude reálná fyzika, nebo zda-li bude možné se 747čkou skákat po runway jako v nejmenované konkurenci (i při nastavení fyziky na real)
  • Nemluvě o tom, že se na tuhle novou platformu moc nepohrne klíčová cílová skupina FSX - vlastníci desítek vypiplaných payware letadel. Problém je, že dovetail chce umožnit 3rd party addony jen skrze vlastní distribuční kanály (steam, dovetail shop?), což vzhledem k brutální marží (30-40%) odmítají klíčový firmy jako PMDG / Flight1 udělat.
  • Vyhrožovat někomu zabitim je trestný čin, v takovém případě, pokud na to upozorníme policii, je společnost Tiscali povinná poskytnout policii tvojí ip a další údaje, screenshot tvěho přìspěvku jsem si každopádně uložil, tohle bude legrce *4*
  • Doporučuji condorworld, skvělý letecký simulátor
  • No nevim ... nevypada to o nic lip nez letity FSX, spis o dost hur, ale narozdil od FSX ktery dneska beha i na kalkulacce, tohle ma dropy FPS jak svin ... Navic to nejspis aspon zatim neumi behat v okne, a viceobrazovkovou konfiguraci to nezvlada vubec.

    Z ukazky ktery sou na yt je pak videt, ze je to nehorazne zabugovany - nefunkcni brzdy ...

    A sou tam jen pidiletadla. Jestli pak budou prodavat jedno letadlo za $40 ...
  • Diky ja nevedel ze existuje google kokotko
  • A ty nevylejzej z domu nebo si zjistim tvoji IP a zabiju ti rodinu
  • Jdi dopici kokotko
  • Paulcz
    klid, oni si ho tu pěstují :)

    Možná časem zmutuje do nějaké další fáze.
  • Když nevíš co je DCS, tak vůbec nelez kamkoliv, kde se vyskytuje slovo "simulátor"
  • diky ale to je moc složitý. ja myslel že je to nejaká arkáda
  • Lukyz
    Bobe... *7*
  • DCS - Digital Combat Simulator
    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/
  • co je dcs?
  • Tak to je super zpráva, realistických leteckých simů neni nikdy dost, ačkoliv já zůstsnu asi chvíi u bojových letadel v DCS, ta vrstva zbraňových systémů navrch mi přijde ještě o něco zajímavější, ale neběží to náhodou na stejném enginu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit