Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjadreni k vyhruzkam: samozrejme jsem to nemyslel vazne, nejedna se o realnou hrozbu protoze diskuze je anonymni, neznam vasi identitu a nemam si ji jak zjistit. Pokud se to kohokoliv jakkoliv dotklo, tak se omlouvam.
    • Paulcz
      Pevně věřím, že minimálně 6 měsíců věřejně prospěšných prací a monitorovací náramek nebudou brát tvůj výklad práva v potaz :)
    • Ty jsi ještě větší d...l než jsme doufali *15* *15*
      • je dobre že mne neberete vážne, to se bude hodit u soudu jako dukaz *3*
  • Blbost a moralni upadek zdejsich diskuteru nezna mezi. Jednak operuji pojmem nebezpecne vyhruzky v anonymni diskuzi, co je samo osebe nesmysl. Soucasne sami uznavaji, ze u nich k duvodnym obavam nedoslo, protoze se na tom dobre bavi, pokladaji mne za neplnolete dite a tak dale.
    Na jejich mravni ubohost ukazuje ze jsou ochotni vlacet druhe po policii a soudech ne proto ze se citi ohrozeni, ale "aby mi dali za vyucenou".
  • V prvem rade, podani oznameni/podnetu na PCR muze dat kdokoliv, kdo se domiva, ze doslo k poruseni zakona, v tomto pripade konkretneji TZ § 353 v odst.1 (pripadne by se dalo uvazovat o 2b, protoze vyhrozujes zabitim cele rodine!).
    Na podavatelovi oznameni nevysoudis nic, takze vyhruzky jsou zbytecne. Vse je na posouzeni PCR.

    Me oznaceni coby ubozaka prechazim, neb nejsem ten kdo te vykazoval z diskuze, naopak jsem ti poskytnul relevantni informace co je to DCS.
    Dalsi podnet jde na Tiscali.cz, protoze podobna vyjadreni, at uz jsou smerovana proti komukoliv, proste nenechavam bez reakce.
    • Naprosty souhlas, ono staci par exemplarnich pripadu a tyhle zmetci se zacnou bat kdyz zjisti, ze nejsou nepostizitelni...tohle uz bylo hooodne pres caru.
      • Btw, nikomu z Vas nic nebrani ucinit to same ... ;-)
        At uz smerem k PCR, nebo provozovateli (t.j. Tiscali.cz)
        • Ok, posíláš to jako klasický doporučený dopis? Rozhodně nevadí, když se jim to tam sejde vícekrát
          • jj, uz ho mam zformulovane, zitra to poslu ... a tu jeho posledni sentenci (co je ted primo nad tebou), tam pridam take.
            Zajimava bude i reakce tiscali.cz, protoze existence takovychto diskuzi (respkt. jejich obsahu) poskozuje i je.
            • Proc az zitra? Prave ses usvedcil ze moje vyhruzky u tebe nevzbudili duvodnou obavu, kdyz to nechavas az na zitra. To se bude u soudu hodit jako dukaz
        • Misto advokata si zaplatim nejaky levny rusky hackery a vrahy a poslu je na tvoji rodinu kokotko
      • Souhlas, těžko říct, zda je takový bob plnoletý a trestně odpovědný, ale i kdyby nebyl, už jen to že u jeho dveří zazvoní policie a bude se vyptávat asi nebude moc príjemné, pokud třeba žije s rodiči, aspoň se dozvědí, co jejich synáček na internetech píše, to budou tedy asi dost koukat
        • Tim se policie ani soudy nebudou zabyvat :-) Ale kdyby ano, tak identitu poskozeneho nebo osoby ktera podala podnet, zjisti muj advokat nahlednutim do spisu. A tyhle osoby pak budou mit skutecny duvod se bat, o to se postaram:-)
          • Zacinas pistet stachy, Bobanku...tyhle prazdne vyhruzky jsou toho dukazem...
            • Keci o tom. jak se postaras cez advokata nekomu o problemy jsou prazdne...hlavne kdyz je pises v reakci na trestne oznameni od nekoho, komu pises o zabiti rodiny...to uz prazdne neni...
            • Prazdne vyhruzky... tak za co pujdu sedet kdyz jsou ty vyhruzky prazdne a nevzbudili u tebe duvodnou obavu?
    • smerovano k uzivateli Bob.
      • Bacha aby te neprejelo auto:-)
        • Bobanku, ty bys mel mit tedka uplne jine starosti...napriklad kde je ve sleve vyhodne XXL baleni Indulony...
          • Jestli se to stane zaplatim rusky hackery at zjisti tvoji ip a zabiju te. Ale predtim ti znasilnim an4l motorovou pilou.
            • Nac ruske hackery a zjistovani IP? Klidne si muzem soukrome dohodnout stretnuti...prines i tu pilu, ta se doma vzdycky hodi...
  • V DTG už nejspíš nevědí, jak by s licencí na FSX naložili. Po FSX:SE a DTG Flight School tu máme DTG FS World. Vše má stejný základ, takže ne, díky, raději nějaký let. sim. než tuhle půlarkádu :)
  • Jsem zvědavý, jak moc bude reálná fyzika, nebo zda-li bude možné se 747čkou skákat po runway jako v nejmenované konkurenci (i při nastavení fyziky na real)
    • Záleží na tom, který fyz. model si nastavíš, možno volit mezi arcade/surreal/unreal :).

      Na "real" prý bude brzy DLC!
    • a taky co se stane kdyz 747 narazite do mrakodrapu jestli do hodiny spadne nebo ne....
  • Doporučuji condorworld, skvělý letecký simulátor
  • No nevim ... nevypada to o nic lip nez letity FSX, spis o dost hur, ale narozdil od FSX ktery dneska beha i na kalkulacce, tohle ma dropy FPS jak svin ... Navic to nejspis aspon zatim neumi behat v okne, a viceobrazovkovou konfiguraci to nezvlada vubec.

    Z ukazky ktery sou na yt je pak videt, ze je to nehorazne zabugovany - nefunkcni brzdy ...

    A sou tam jen pidiletadla. Jestli pak budou prodavat jedno letadlo za $40 ...
    • Nemluvě o tom, že se na tuhle novou platformu moc nepohrne klíčová cílová skupina FSX - vlastníci desítek vypiplaných payware letadel. Problém je, že dovetail chce umožnit 3rd party addony jen skrze vlastní distribuční kanály (steam, dovetail shop?), což vzhledem k brutální marží (30-40%) odmítají klíčový firmy jako PMDG / Flight1 udělat.
  • Tak to je super zpráva, realistických leteckých simů neni nikdy dost, ačkoliv já zůstsnu asi chvíi u bojových letadel v DCS, ta vrstva zbraňových systémů navrch mi přijde ještě o něco zajímavější, ale neběží to náhodou na stejném enginu?
    • Můžu se zeptat, na jaké konkrétní herní periferii hraješ DCS? Klávesnice a myš asi nebude to pravé ořechové :-)
      • Já mám X52 pro a TrackIR. Pokud to myslíš se simulátory vážně, tak můžu jen doporučit.
        Pokud přemýšlíš a zatím nemáš s hotas zkušenosti, doporučuji Thrustmaster T.Flight Hotas X. Má velmi dobrý poměr cena / výkon
        • No jo TrackIR, to už je taková "vyšší dívčí" :-). Kdysi jsem si do Šturma stavěl Freetrack a bylo to super. Člověk si musel trochu pohrát s tím nastavením, ale pak to chodilo krásně s 6DOF. Ani nevím jestli je ten projekt stále aktivní.
      • No, tady na výběr moc nemáš, potřebuješ joystick. :-)
        Pokud začínáš, kup něco levnějšího co má osu i na směrovku a plyn. Ať zjistíš jestli tě to chytne, nebo ne. Ale na co se hlavně připrav, je doslova studium manuálů, myslím ke konkrétnímu stroji. Bez toho to sice taky nějak jde, ale připravíš se podstatnou část zážitku.
        • A příprava před letem není pro každého - pamatuji si, jak jsem s kamarádem vyhrál sázku, že do 15 min bez manuálu nebude schopen vzlétnout s KA-50 (v zmiňovaném DCS) - byla docela sranda ho pozorovat
          • Jinak díky za reakci, ušetřili jste mi dost času brouzdáním po webech *1*
          • Koukal jsem na pár gameplayu a právě se mi líbilo, co všechno předcházelo tomu, než se člověk vůbec pořádně vydal na runway *1* Některé měli v popisku videa Keyboard+mouse, tak proto mě to zajímalo. Ještě že je ta 14-denní lhůta pro vrácení zboží bez udání důvodu *1*
            • Myší tam klikáš po kokpitu. Takže jestli to spíš nebylo myšleno takhle. :-)
    • co je dcs?
      • Lukyz
        Bobe... *7*
        • Diky ja nevedel ze existuje google kokotko
          • Maxíku, už si zase vynechal medikaci?
        • Paulcz
          klid, oni si ho tu pěstují :)

          Možná časem zmutuje do nějaké další fáze.
          • jamar28
            No hlavně aby to nenakladlo vajíčka. Jeden Bob je přesně o jednoho Boba víc, než by člověk snesl. *7*
            • jamar28
              Bob: No jo, jenže tebe tam fakt vychcala... *7*
            • Tebe mnela mama radeji vychcat do hajzlu
          • Jdi dopici kokotko
      • DCS - Digital Combat Simulator
        https://www.digitalcombatsimulator.com/en/
        • diky ale to je moc složitý. ja myslel že je to nejaká arkáda
          • Volal jsem svymu advokatovi, rikal ze muzu byt v klidu;)
            • § 353Nebezpečné vyhrožování
              (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
              (2) Odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
              a) jako člen organizované skupiny,
              b) vůči dítěti nebo těhotné ženě,
              c) se zbraní,
              d) na svědkovi, znalci nebo tlumočníkovi v souvislosti s výkonem jejich povinnosti, nebo
              e) na zdravotnickém pracovníkovi při výkonu zdravotnického zaměstnání nebo povolání směřujícího k záchraně života nebo ochraně zdraví nebo na jiném, který plnil svoji obdobnou povinnost při ochraně života, zdraví nebo majetku vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.
            • Podavej co chces, jestli mne budes vlacet po soudech, vysoudim po tebe trovy rizeni a advokata, ze to budes splacet cely zivot. Typicky ubozak co ma spinave kecy (urazky, reci ze nemam lezt do diskuze atd.) ale kdyz dostane pres hubu, hned jde volat fizly.

              K pripadu: trestnim cinem neni jakakoliv vyhruzka, ale jen takova ktera muze vzbudit duvodnou obavu. Duvodna obava neni vyhruzka anonymni nezname osoby v chatu, ktera si nema jak zjistit tvoji identitu, protoze IP muze poskytnout poskytovatel internetu jen na soudni prikaz.
            • Tak ci onak, pripojuju se k "aaa" a to oznameni na Policii CR podam.
              Tohle je proste hodne za hranou normalni verejne diskuze.
          • Když nevíš co je DCS, tak vůbec nelez kamkoliv, kde se vyskytuje slovo "simulátor"
            • Paulcz
              Nejspíše používá anonymní proxy, ale je reálné, že to ze začátku nedělal, takže "vypátrat" půjde snadno :)

              Nicméně games.cz je celé vtipné a problém sem něco napsat má spíše registrovaný uživatel než anonym. Dá se registrovat jen přes českou IP a musí to projít seznamem povolených adres. Poláček se bojí o to aby diskuze neutichly tak tu pěstuje boba a další podobné existence, jenže za chvíli tu bude už jen web kde skoro celou plochu zabírají reklamy a mr. bob v diskuzích :)
            • Ahahahaha ha ;)
            • Vyhrožovat někomu zabitim je trestný čin, v takovém případě, pokud na to upozorníme policii, je společnost Tiscali povinná poskytnout policii tvojí ip a další údaje, screenshot tvěho přìspěvku jsem si každopádně uložil, tohle bude legrce *4*
            • A ty nevylejzej z domu nebo si zjistim tvoji IP a zabiju ti rodinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit