Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Pevně věřím, že minimálně 6 měsíců věřejně prospěšných prací a monitorovací náramek nebudou brát tvůj výklad práva v potaz :)
  • je dobre že mne neberete vážne, to se bude hodit u soudu jako dukaz *3*
  • Ty jsi ještě větší d...l než jsme doufali *15* *15*
  • Vyjadreni k vyhruzkam: samozrejme jsem to nemyslel vazne, nejedna se o realnou hrozbu protoze diskuze je anonymni, neznam vasi identitu a nemam si ji jak zjistit. Pokud se to kohokoliv jakkoliv dotklo, tak se omlouvam.
  • Blbost a moralni upadek zdejsich diskuteru nezna mezi. Jednak operuji pojmem nebezpecne vyhruzky v anonymni diskuzi, co je samo osebe nesmysl. Soucasne sami uznavaji, ze u nich k duvodnym obavam nedoslo, protoze se na tom dobre bavi, pokladaji mne za neplnolete dite a tak dale.
    Na jejich mravni ubohost ukazuje ze jsou ochotni vlacet druhe po policii a soudech ne proto ze se citi ohrozeni, ale "aby mi dali za vyucenou".
  • Keci o tom. jak se postaras cez advokata nekomu o problemy jsou prazdne...hlavne kdyz je pises v reakci na trestne oznameni od nekoho, komu pises o zabiti rodiny...to uz prazdne neni...
  • Proc az zitra? Prave ses usvedcil ze moje vyhruzky u tebe nevzbudili duvodnou obavu, kdyz to nechavas az na zitra. To se bude u soudu hodit jako dukaz
  • Prazdne vyhruzky... tak za co pujdu sedet kdyz jsou ty vyhruzky prazdne a nevzbudili u tebe duvodnou obavu?
  • jj, uz ho mam zformulovane, zitra to poslu ... a tu jeho posledni sentenci (co je ted primo nad tebou), tam pridam take.
    Zajimava bude i reakce tiscali.cz, protoze existence takovychto diskuzi (respkt. jejich obsahu) poskozuje i je.
  • Zacinas pistet stachy, Bobanku...tyhle prazdne vyhruzky jsou toho dukazem...
  • Nac ruske hackery a zjistovani IP? Klidne si muzem soukrome dohodnout stretnuti...prines i tu pilu, ta se doma vzdycky hodi...
  • Ok, posíláš to jako klasický doporučený dopis? Rozhodně nevadí, když se jim to tam sejde vícekrát
  • Misto advokata si zaplatim nejaky levny rusky hackery a vrahy a poslu je na tvoji rodinu kokotko
  • Jestli se to stane zaplatim rusky hackery at zjisti tvoji ip a zabiju te. Ale predtim ti znasilnim an4l motorovou pilou.
  • Btw, nikomu z Vas nic nebrani ucinit to same ... ;-)
    At uz smerem k PCR, nebo provozovateli (t.j. Tiscali.cz)
  • Tim se policie ani soudy nebudou zabyvat :-) Ale kdyby ano, tak identitu poskozeneho nebo osoby ktera podala podnet, zjisti muj advokat nahlednutim do spisu. A tyhle osoby pak budou mit skutecny duvod se bat, o to se postaram:-)
  • Bobanku, ty bys mel mit tedka uplne jine starosti...napriklad kde je ve sleve vyhodne XXL baleni Indulony...
  • Myší tam klikáš po kokpitu. Takže jestli to spíš nebylo myšleno takhle. :-)
  • Jinak díky za reakci, ušetřili jste mi dost času brouzdáním po webech *1*
  • Souhlas, těžko říct, zda je takový bob plnoletý a trestně odpovědný, ale i kdyby nebyl, už jen to že u jeho dveří zazvoní policie a bude se vyptávat asi nebude moc príjemné, pokud třeba žije s rodiči, aspoň se dozvědí, co jejich synáček na internetech píše, to budou tedy asi dost koukat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit