Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bacha aby te neprejelo auto:-)
  • Koukal jsem na pár gameplayu a právě se mi líbilo, co všechno předcházelo tomu, než se člověk vůbec pořádně vydal na runway *1* Některé měli v popisku videa Keyboard+mouse, tak proto mě to zajímalo. Ještě že je ta 14-denní lhůta pro vrácení zboží bez udání důvodu *1*
  • Naprosty souhlas, ono staci par exemplarnich pripadu a tyhle zmetci se zacnou bat kdyz zjisti, ze nejsou nepostizitelni...tohle uz bylo hooodne pres caru.
  • No jo TrackIR, to už je taková "vyšší dívčí" :-). Kdysi jsem si do Šturma stavěl Freetrack a bylo to super. Člověk si musel trochu pohrát s tím nastavením, ale pak to chodilo krásně s 6DOF. Ani nevím jestli je ten projekt stále aktivní.
  • smerovano k uzivateli Bob.
  • V prvem rade, podani oznameni/podnetu na PCR muze dat kdokoliv, kdo se domiva, ze doslo k poruseni zakona, v tomto pripade konkretneji TZ § 353 v odst.1 (pripadne by se dalo uvazovat o 2b, protoze vyhrozujes zabitim cele rodine!).
    Na podavatelovi oznameni nevysoudis nic, takze vyhruzky jsou zbytecne. Vse je na posouzeni PCR.

    Me oznaceni coby ubozaka prechazim, neb nejsem ten kdo te vykazoval z diskuze, naopak jsem ti poskytnul relevantni informace co je to DCS.
    Dalsi podnet jde na Tiscali.cz, protoze podobna vyjadreni, at uz jsou smerovana proti komukoliv, proste nenechavam bez reakce.
  • Já mám X52 pro a TrackIR. Pokud to myslíš se simulátory vážně, tak můžu jen doporučit.
    Pokud přemýšlíš a zatím nemáš s hotas zkušenosti, doporučuji Thrustmaster T.Flight Hotas X. Má velmi dobrý poměr cena / výkon
  • Paulcz
    Nejspíše používá anonymní proxy, ale je reálné, že to ze začátku nedělal, takže "vypátrat" půjde snadno :)

    Nicméně games.cz je celé vtipné a problém sem něco napsat má spíše registrovaný uživatel než anonym. Dá se registrovat jen přes českou IP a musí to projít seznamem povolených adres. Poláček se bojí o to aby diskuze neutichly tak tu pěstuje boba a další podobné existence, jenže za chvíli tu bude už jen web kde skoro celou plochu zabírají reklamy a mr. bob v diskuzích :)
  • A příprava před letem není pro každého - pamatuji si, jak jsem s kamarádem vyhrál sázku, že do 15 min bez manuálu nebude schopen vzlétnout s KA-50 (v zmiňovaném DCS) - byla docela sranda ho pozorovat
  • No, tady na výběr moc nemáš, potřebuješ joystick. :-)
    Pokud začínáš, kup něco levnějšího co má osu i na směrovku a plyn. Ať zjistíš jestli tě to chytne, nebo ne. Ale na co se hlavně připrav, je doslova studium manuálů, myslím ke konkrétnímu stroji. Bez toho to sice taky nějak jde, ale připravíš se podstatnou část zážitku.
  • jamar28
    Bob: No jo, jenže tebe tam fakt vychcala... *7*
  • § 353Nebezpečné vyhrožování
    (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
    (2) Odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
    a) jako člen organizované skupiny,
    b) vůči dítěti nebo těhotné ženě,
    c) se zbraní,
    d) na svědkovi, znalci nebo tlumočníkovi v souvislosti s výkonem jejich povinnosti, nebo
    e) na zdravotnickém pracovníkovi při výkonu zdravotnického zaměstnání nebo povolání směřujícího k záchraně života nebo ochraně zdraví nebo na jiném, který plnil svoji obdobnou povinnost při ochraně života, zdraví nebo majetku vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.
  • Maxíku, už si zase vynechal medikaci?
  • Podavej co chces, jestli mne budes vlacet po soudech, vysoudim po tebe trovy rizeni a advokata, ze to budes splacet cely zivot. Typicky ubozak co ma spinave kecy (urazky, reci ze nemam lezt do diskuze atd.) ale kdyz dostane pres hubu, hned jde volat fizly.

    K pripadu: trestnim cinem neni jakakoliv vyhruzka, ale jen takova ktera muze vzbudit duvodnou obavu. Duvodna obava neni vyhruzka anonymni nezname osoby v chatu, ktera si nema jak zjistit tvoji identitu, protoze IP muze poskytnout poskytovatel internetu jen na soudni prikaz.
  • Můžu se zeptat, na jaké konkrétní herní periferii hraješ DCS? Klávesnice a myš asi nebude to pravé ořechové :-)
  • Tak ci onak, pripojuju se k "aaa" a to oznameni na Policii CR podam.
    Tohle je proste hodne za hranou normalni verejne diskuze.
  • Volal jsem svymu advokatovi, rikal ze muzu byt v klidu;)
  • Tebe mnela mama radeji vychcat do hajzlu
  • jamar28
    No hlavně aby to nenakladlo vajíčka. Jeden Bob je přesně o jednoho Boba víc, než by člověk snesl. *7*
  • Záleží na tom, který fyz. model si nastavíš, možno volit mezi arcade/surreal/unreal :).

    Na "real" prý bude brzy DLC!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit