Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Teda sorry, každej má právo na svuj názor, je to absolutně bezpohlavní zase muj názor, ale Alžběta řiká uplný nesmysly. To je přesně co nemám rád na herních redaktorech a je to jedno, jestli je to ženská nebo chlap, uplně povrchní vnímání věci a neschopnost vidět na hře něco víc než jednoduchej subjektivní dojem, líbí, nelíbí. Je rok 2013 a od lidí kritizující hry čekám víc.
    • Mě zas přišla v pohodě .Byla i docela dost sní sranda ,myslím že bez Běty by ten speciál byl poloviční.Já bych chtěl vidět vás vy profi kritici ;)
    • No je to hrůza a to jsem teprve v polovině.
      Otázka zní kdy ona neříká nesmysly ? :)
  • No to není možné. Oni ten speciál přece jen vydali. To je skoro zázrak. Po mnoha planých slibech a 3 měsíce od vydání jsme se dočkali.
  • montatatana
    Bude audio na iTunes?
  • Robotron3
    Alžběta je zástupkyně ženských hráček? A koho máme my, za zástupce? Já jen, aby nevznikla nějaká diskriminace. *15*
    • Trisska
      Tak váš zástupce by moh bejt třeba Mikoláš Tuček, ne? *4*
      • Amylee.Anderson
        Myslím, že na nás za všechny můžu říct, že je to jediný a jedinečný JD!
  • Diky videu jsem dostal chut na AC2 + AC2:B Dik, koupim na vikend :) Stejne nejlepsi dily...
    • Trisska
      Jak víš, že to jsou nejlepší díly, když si je chceš teprve koupit?
      • Uz jsem je dávno dohrál na pc, teď hraju primárně na PS3 *4*
        • Trisska
          Ach tak, tím se to vysvětluje... *4*
  • Alžběta mě pěkně nasr.la, bohužel. Pokud ji AC nezajímalo už od 1 ičky, tak proč tam do toho speciálu vůbec lezla.
    Nemám rád takové lidi. Nevhodný host
    • Ve vší úctě, Alžběta se v tématu orientuje dost povrchně. Jako člověk, který si tu sérii neodehrál, by o ní opravdu neměla kvákat. Je to neúcta k tvůrcům. Hodnotit dílo by měl člověk, tkerý ho dokonale zná, a ideálně který si ho zakoupil za své těžce vydělané peníze.
    • A co jako? Já si myslím že tam měli pozvat i nějakýho odpůrce té série (a to myslím u všech speciálů), kvůli větší různorodosti názorů.
    • Pohled nezasvěceného se vždycky hodí *3* Už kvůli tomu aby fandy držel při zemi .
      • Tohle je ale podcast na téma AC.Poslouchač předpokládá, že o ni něco účastnící vědí. :)
  • BLADIA-AMNESIA
    Kam kracis? Ani se neptejte.
    • Cosi
      https://www.youtube.com/watch?v=BOHTxh7bybw#t=47s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit