Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim, já ve 20 taky musel občas v hospodě ukazovat občanku.
  • ale vypadají jak deti
  • Ona to není špatná hra, řekl bych. že je dost zábavná, jen bys měl k tomu přistupovat opatrně a ne podlehnout hypu.
  • Magie, fira, blizzard, thunder a jejich silnější verze, Ring of the Lucii moc použití nemá. Summonů je v lore hry 6 což je na FF hru docela málo, to je to na co sem chtěl poukázat. NPC jsou nudné, nic o nich nevíš Aranea tam moc zas nevystupuje a přiznejme si, Cindy je řádně vyprsená, takové lákadlo na určitou sortu osamělých pánů a mladých chlapců. Co vlastně bez anime víš o svých společnících?
  • ne nevadi, magie zas tak osekana neni jak by se mohlo zdat, summoni jsou myslim takhle v poradku, jsou nastaveni jako neco ultimatniho a kdyby je clovek mohl pouzivat neomezene nebyla by to zadna velka zabava. Summoni jsou prekerni vec, bud je clovek muze pouzivat neomezene, ale zase jsou slabsi a po case celkem k nicemu, nebo maji jista omezeni, treba na jednu postavu jako mela FF X nebo to co ma ted FF 15. nezajimave NPC, no nevim, sam si priznej jak casto si vzpomenes treba na Cindy nebo Araneu a Ardyn s prehleden zacina kandidovat do nejlepsi petky zaporaku v serii....nemyslim ze NPC jsou nezajimava. Ja si spis myslim ze prave novacci budou mit z FF 15 problem, veterani si tam to svoje bez problemu najdou, jako ja:)
  • Děti? Asi myslíš co to hráli, protože nejmladší ve hře Noctis a Promto by měli mít 20.
  • To bych řekl, že novým hráčům by se to mohlo líbit víc než veteránům, hlavně jsem čekal, že ti bude vadit osekání magie, summonů a nezajímavé npc.
    Malá parta je fajn, odpadá problém s nevylevlenýmy záložnímy charaktery, akční souboj je dobrý, obzvláště warpování za mečem, navíc s využitím odrážení útoků.
  • Můžeš se přihlásit.
  • Pár jednoduchých vět, ale prostě ne. Bez chyb by to nešlo.
  • Zajímavé hra? Nechtělo by to korektora, když redakce sama je neschopná?
  • To je subjektivni, ja bych dal zatim s klidem 9/10. Po 70 hodinach jsem v osme kapitole a prijde mi to super, ale hodne holt dela to ze FF pro me byla vzdycky dulezita a zasadni hra, nepristupuju k tomu jako ze jdu hrat neco jako zaklinac a ocekavam ze to bude lepsi. Nevim, zadne bugy jsem ve hre nemel, jediny co me trochu rozciluje je sptanej frame pacing co ma PS4 verze, to by chtelo opravit.
  • To by sedělo, pokud budeš kritický dost, tak i 6 jde.
  • No, co můžu v klidu přiznat (dohrál nebo aspoň podstatnou část) FF7 crysis core, FF8, FF13, FF14. ty "středověké" mne moc nebraly
  • kolik dilu FF jsi hral pred timto, jestli se muzu zeptat?
  • ja videl pár minut na YT a i to jsem se musel spíš nutit, ale zase dívat se na ty deti a divný gamedizajn byla sranda
  • Takže tak 7/10, s přivřenejma očima max 8, to by tak sedělo *7*
  • FFXV MÍNUSY je potřeba vidět anime aby člověk věděl aspoň něco o společnících a vstahu k Noctisovi, ze hry se o nich moc nedozvíte. Je třeba vidět Kingsglaive (řekl bych povedený film) abyste věděli co přesně se stalo mezi kapitolou 1 a 2 ve hře. Příběh hry docela o ničem, závěr ušel. AI nic moc, parta se mi dost často válí na zemi, potřebují vylepšit spoustu skillů aby byli použitelní aspoň trochu. Ty schopnosti co jim můžete v boji přikázat použít se hodí. Side questy jsou jako s mmorpg, dones fazole, hlídaje parta bubáků, dones náklad z dodávky, hlídá to jiná banda bubáků. Dungeony ujdou, ale end game dungeony, které můžete odemknou po dohrání jsou nad sebou naházené spousta pater s generickými bubáky, za mně zklamání a nuda. Není lěčivá magie, musí se pořád pít lektvárky, které můžete použít i když už máte celou partu dole, takže není to moc velká výzva. Summoni docela taky zklamání, ale mají pěkné animačky když už je přivoláte. Objevilo se mi i pár dost nepříjemných bugů - kompletně mi zmizely všichni nepřátelé z volného prostředí, občas sem měl neviditelné členy party, při prohlížení fotek co dělá Prompto to hodilo Data corrupted.
    PLUSY pěkný svět, akční soubojový systém (i když mi to víc přišlo jako nějaká akční záležitost než RPG), chocobo je fajn.
    Celkem hra nebyla špatná a bavila mě, má potenciál který můžou rozvinout v dalším díle, ale nedostatků má dost a nikde je moc nezmiňujou (v recenzích). Zatím mám nahráno 82 hodin, chce někdo něco rozvinout?
  • A co treba informace o crown patchi, nebo nadchazejicich DLC, pripravovanem coop multiplayeru, prodanych kusech a dalsich asi stovce veci co jste jaksi minuly. Kdyz byl v kurzu zaklinac tak se tady psalo pomalu i o tom kolikrat byl patnactej designer z CD projektu na zachode a casu na to mel kazdy dost. Najednou ten cas nema nikdo..kdyz na to nemate cas, najdete externistu co vam tyhle japonsky hry osefuje, tohle je vazne takova bida ze by jeden brecel..

    PS: je fakt ze tenhle podcast se k tomu nehodil, Alzbeta by k tomu nemela absolutne co rict..
  • Femto
    Dobře *3* Úplně ji neignorujete, ale to co píšete dole jsem slyšel i Xenoblade a jak se divám, recenze tu pořád není. Je zcela evidentní, že ignorujete japonskou tvorbu na úkor západní a to i na úkor malé zapadní tvorby. Samozřejmě vaše volba, váš web, ale dle mého by si to největší internetový herni web prostě dovolit neměl. To není jenom Xenoblade, není tu ani recenze na The Old Hunters a mohl bych pokračovat.

    Last Guardian tu měl poslední článek 18.11 před vydáním
    http://games.tiscali.cz/preview/blizici-se-vydani-the-last-guardian-pripomina-nove-video-i-vzpominajici-fumito-ueda-289034

    Bylo to označeno jako preview, jenže to bylo o třech odstavcích, následovala recenze, kterou snad ani nemá cenu komentovat.
  • ales.smutny
    Ahoj,
    tady máš ten launch trailer a s ním i ten druhý :) Pár dní před tím i extended 101 trailer.
    http://games.tiscali.cz/video/final-fantasy-xv-vychazi-v-doprovodu-dvojice-odlisnych-traileru-289530

    Stejně jako přehled článků, které celkem snadno ukazují, že tu hru neignorujeme.
    http://games.tiscali.cz/final-fantasy-xv-11995/clanky

    Patnáctku budu hrát já i Petr, ale ani jeden z nás na ní prostě nemá teď čas (svých pět hodin nepočítám jako relevantní), ani jeden z nás jí ani nerecenzuje. Zvát někoho do podcastu jen kvůli FFXV by bylo nesmyslné, protože to nebyl podcast o FFXV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit