Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtel jsem jen rict ze ti proste odpada tvorba konceptu a docela dost prace na modelu a premysleni jestli ti nejaky vystupek pri animaci nekoliduje. Team bondi skenovali obliceje v la noire jiz v pred rokem 2011(ani dnes to neni tak rozsirene jak by clovek cekal) Robosaura nemuzes animovat jakkoliv i mu musis verit ze to je tvor co neco vazi atp. a musis se ridit referencemi co najdes v prirode. Dukazem ze to nemuzes udelat jakkoliv je jen obycejna animace mice na ktere zacina dost animatoru.
  • No, máš pravdu. Dle user score se řeší propadák roku. Co teprve takový Dishonored. PC verze 6,1. To je propadák desetileti. Protože základ kvalitní hry je měřen dle hodnocení na MT.
  • Koukám Final Fantasy meta score 7.9, tak aby to nebyl stejný propadák jako Last Guardian nakonec *7*
  • jeanczarny
    Na druhou stranu, když neni animace člověka nebo mimika dobře zvládnutá, okamžitě to (i podvědomě) poznáš, protože to můžeš porovnat s realitou. Zato robosaura můžeš animovat poměrně jakkoliv.
  • Blue.Shark
    Myslím, že bys měl začít s Games spolupracovat a předvést své kvality, znalosti a obecně rozhled.
  • Femto
    Vyšlo po 10 letech FFXV. Je to největší hra roku s obrovským rozpočtem a v redakci o tom nikdo nic neví, nikdo to nehrál. Tak nevím, jestli tu práci děláte dobře hoši. To je jako by sportovní novinář nesledoval El Clasico. To samé Last Guardian. Znovu událost roku a nikdo k tomu nemá co řici. WTF? Jedna naprosto sračkoidní recenze a dále nic? Ani debata ve FC? To to nikdo nehrál opět? Asi by jste měli trošku změnit priority, protože tohle zavání totální neprofesionalitou. Podívejte se na ostatní weby, kolik článku je o FFXV nebo TLG a tady? Ticho!
  • Se urazil po tom, co jeho obličej nakonec nebude v Kingdom Come? Najednou je to ona*ie *1*
  • Blue.Shark
    Jednoduše: Pavlovi se nelíbí převod známých lidských tváří do her. Je tam prostor pro diskuzi asi jako v tvrzení: "Dnes je hezky". Ale jo, potom, co další hodinu uváděl podcast, určitě mimo kameru seděl v rohu a uraženě mlčel. Vsadím se, že odmítal i teplé kakao. *7*
  • fight club ako vzdy bez fightu :D radsej to rychlo zahovorit a potom zbytok podcastu drzat urazene hubu:D
  • Souhlas, hlavně mohl vzniknout skutečně zajímavý fight, ale Pavel si asi uvědomil velmi rychle, že by prohrál, tak to utnul... mohlo se to vyvinout víc... je to škoda
  • Mě tedy hlavně přijde, že vytvořit kopii člověka je mnohem ale mnohem snadnější než onoho robosaura. Nevím přesně jak se řeší animace, riggování a jak to jde dohromady s převáděním mimiky v reálném čase. Ale je to prostě skenování, začištění a retopo v zbrush nějaké kosti a rigging atp. Simulace a tvorba oblečení díky nástrojům jako marvelous designer je také dnes mnohem snazší.
    A zatím co u bipedů není dnes již moc nutné řešit animaci tak u quadrupedu se to "asi" řeší stále ručně (jasně, již jsem viděl koně v mocap oblečku ale tohle bude jiný případ.)
    Zkrátka není to žádná technologická oManie ale prosté sledování a používání současných technologii. Prostě máme nástroje, které rapidně zkracují čas vývoje a navíc to skvěle vypadá, tak proč je nepoužívat.
  • Tak "digitalizovani" herci v hrach a jejich prinos - v tom ma Pavel do urcite miry pravdu. K te technologicke onanii...obe hry bezi na stejnem enginu :)
  • Dobrovska asi mala kramy... Kazdopadne keby je Death stranding PC titul tak samozrejme spieva inu pesnicku, to vyjadrenie k traileru bolo absolutne smiesne ... Podcasty maju hodne kolisavu kvalitu a chyba mi konzolove zastupenie... Niekotre temy a hry ktorym sa venuje cas su maximalne nezaujimave...
  • Tak hlavně ... Dobrovskej a jeho myšlenkový pochody...ehm
  • Dominator666
    Petr to parádně vrátil Pavlovi. Mám na mysli tu tech onanii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit