Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    http://games.tiscali.cz/recenze/killing-floor-2-recenze-290029

    Ta hra má dva komentáře. Si myslíš, že fantasické DLC k Bloodborne by mělo méně než dva komentáře či fantastické JRPG Xenoblade Chronicles X? Opravdu ne. Redakce na to kašle a vymlouvá se na čas. Tvl kdybych řekl v kanceláři, že nemám čas pracovat, tak letím, chtěl bych být herní novinář na Games.cz, ti můžou ignorovat i největší události a je jim hej. Tak trochu závist.
  • jasne a proto tu mame kazdy den pet clanku o nejake indie hre kde neni jediny prispevek od ctenaru, to jiste bude ctenejsi *7*
  • PreidaQ
    Redakce určitě má k dispozici statistiky čtenosti jednotlivých článků a pokud je evidentní, že v té naší kotlině to zajímá asi tak tři lidi, tak se prostě takové články nedělají, protože to není rentabilní. Žádné další konspirace bych v tom nehledal.
  • zatom co lowpoly a uvw na robosaurovi se udela samo...
  • bikiny jako armor? to už bude nejaka uchylka. jinak nejde o to že by nemohl mít hrdina 20 nebo 10, ale když dvacetilety vypadá jak petileta holčička je neco špatne
  • 13 nebyla špatná jen ty jejich dialogy o hledání naděje a podobně nebyly zrovna nejlepší. Ale na 13-2 a 13-3 jsem už moc chuť neměl i když byly snad obě lepší.
  • Jo, přesně takové narážky na věk mi vždy připomenou jak mi jeden borec řekl, že je nereálné když mají MÁGOVÉ ve ff14 na sobě bikiny jako armor. Ono má totiž velký význam ve fantasy světě řešit jestli je hrdina už dost starý na to aby mohl zachránit svět nebo jestli s tím má pár let ještě počkat.
  • No nevím, co se Cindy mělo být za provokaci, když ta je úmyslně dělaná jen aby zabrala na pohled, ale o její minulosti se aspoň něco dozvíš. O svých parťácích se dozvíš dá se říct jen z anime, jak vypadal malý Promto, o významu Gladiova povolání, jak ste se zkamarádili... Jde mi o to, že v předešlých dílech se ti ve hře snažili něco o tvých společnících říct, tady se to hlavně musíš dozvědět z jiného zdroje, což by se dalo hodnotit jako mínus kvůli špatnému podání informací ze hry.
  • tyhle pitominy ohledne veku v jrpg jsem prestal resit zhruba v dobe kdy me bylo 30, pred 18ti lety..nejak mi to zaclo byt jedno, asi to je tim ze jsem skutecne zacnul starnout, tezko rict. Spis mi vadi detinska grafika, ale jelikoz jsem schopen hrat hry jako megadimension neptunia, asi mi to zas tolik nevadi. :)
  • Femto
    já bych to mohl srovnat třeba s CGI Captain Harlock a ten z toho vychází lépe, i když to není taky žádné terno. A když to srovnám s Top anime filmovou tvorbou(Perfect Blue, Milenium Actress, Paprika, Memories, Innocence, Jin- Rou atd), tak to je prostě odpad. Mě to vůbec nebavilo a to jsem nečekal vůbec nic od toho filmu a taky jsem tak k tomu přistupoval, samozřejmě je blbost to srovnávat s Paprikou, jak dávám nahoře do příkladu, tohle je pro konzum ale i tak je to slabé. Ale to je jen subjektivní pohled, např. na https://myanimelist.net/anime/33082/Kingsglaive__Final_Fantasy_XV?q=kings to má pozitivní recenze většinou, takže se možná mýlím já *3*
  • ja mam FF rad vsechny, paradoxne, na rozdil od obecneho nazoru mam hodne rad FF 13, ale kdybych mel vypotit nejaky muj FF TOP..tak asi 12,7 a 10...nejmin rad mam devitku..ocasnik zidane mi nejak nesednul :)
  • Femto
    Mám rád oba díly. Nejvíce mám stejně rád Vagrant Story *2* *14*
  • No na film o hře se jim povedl. Samozřejmě jestli to chceš srovnávat s neherními filmy tak to je něco jiné, tam už záleží jaké filmy se komu líbí.
  • 10 to věřím, na to sem slyšel samou chválu, ale o 12 spíš opak. Já teď hlavně čekám co vypadne z té předělávky 7.
  • magie ma dalsich asi 15 kombinaci krome zakladnich zivlu, treba instakill, exp up, limit break damage, poison, heal atd, neni to zadna slava ale neni to ani zadnej prusvih, moznosti tam jsou. Me sest Summonu staci, kdyby byli jen treba dva..ale sest je ok. S tou Cindy to byla provokace, jestli se chytis na ty kozy, zabralo to:) Jo, vykresleni NPC mohlo byt lepsi, ale zas tak zly to neni. A kamosi v parte? ja ymslim ze o jejich povahovych rysech mi toho je znamo vic nez dost, samo nevim jak casto Prompto onanuje nad fotkou Cindy, ale to nevis ani o svojich nejlepsich pratelich v realu..jsou to proste kamosi.A jestli mel gladio nejakej komplex menecenosti v mladi pac ho spoluzaci mlatily a tak zacal posilovat az se z nej stal borec, me je srdecne jedno a doufam ze tam nic takovyho ani neni. Staci ze vim ze ma rad ty nudle:)

    femto - jo mam *3*
  • *Reakce na úpravu* to že mi zmizeli nepřátelé, se stalo po souboji, asi hra nějak vyhodnotila, že jsem v boji a tak mi nechtěla naspawnovat nic dalšího, jediné co mi pomohlo je odcestovat pomocí Umbry. Neviditelnými se stali pravděpodobně po tom, co byli hadím typem nepřítele proměněni v žábi a při tom zabiti, nestane se to vždy, stačí použít camp nebo něco takového, jinak za tebou budou běhat neviditelní a to s fotkama se mi stalo jednou, ale smázlo mi to save, doporučuju ukládat často a na více pozic, ne jen se spoléhat na autosave.
  • Femto
    desítka a dvanáctka jsou jedny z nejlepších dílu ne-li vůbec nejlepší.
  • Ardyn je dobrý to jo, ten se jim opravdu povedl.
  • Femto
    "Je třeba vidět Kingsglaive (řekl bych povedený film) "

    Ten film je nehorázná sraačka. Hra je naopak povedená. Řekl bych 8,5 - 9/10 to klidně ustojí. Až to popatchují, dají tam ty příběhová DLC, tak bych řekl, že to bude devítková hra jako řemen.
  • Femto
    BTW Flashi ty už máš PS4 konečně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit