Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Nechcem nejak specialne hejtovat Alzbetu ale skutocne ma fascinuje ako ludia dokazu rozoberat trailery,ked vidim na youtube video "analyza traileru" mam z toho vyrazku, to pri Kojimovi sa to aspon trosku oplati ale tu prezentovat svoje pocity a riesit pribeh a herne mechaniky z traileru k rozrobenej hre nema hodnotu ani diskusnu ani informacnu ani ziadnu. Genericke scify? Vsak je to presne ten isty Mass Effect ako pred tym,su tam tie iste rasy a vsetko,co je na tom generickejsie ako pred tym? Takticky gameplay? Mass Effect bolo obycajne TPS kde za Vami behaju 2 NPC ktory mozete davat primitivne prikazy. Bioware robi roky presne to iste,jediny projekt kde sa od toho odklonil bol Dragon Age 2 a presne tak to aj dopadlo, Inquisition je dobra hra ale doplaca na "otvorenost",pribeh je rozriedeny medzi debilne vedlajsie ulohy a to je podla mna jedine coho sa treba bat pri Mass Effecte aby ta hra mala este nejaky pribehovy tah a nebolo to len jazdenie v aute a plnenie generickych uloh.
  • Je jedno, komu se Final Fantasy 15 libi nebo ne. Jde proste o monstr AAA hru s mnohamilionovymi prodeji a zrecenzovat by se zde mela. Jak mam ale games.cz povazovat za seriozni herni web, kdyz se zde recenzuje prakticky kazda hra obsahujici ctverecky s nozickami, ale o FF15 po par tydnech ani zminka? Jak muzou pry nejvetsi a nejvyznamejsi ceske herni stranky takovou hru opomenout?
    • Nechápu, proč to lidi tak tankuje. Na webu je tuna recenzí na větších a uznávanějších webech, ale oni jí musí mít i tady. Bude se vám pak líp spát? Nechcete už dopředu zaručeně objektivně doporučit, kolik by to mělo dostat? *15*
      • Cim vic recenzi, tim objektivnejsi pohled pro vahajiciho kupujiciho. A sorry, ale od webu, kde se s gustem recenzuji pixelovate prumerotiny, bych cekal rychlejsi reakci na takovy hit. Nechat si v tomhle pripade takhle ujet vlak neni dobra znamka pro zdejsi redaktory. Nemam nic proti retro hrani, ale ceho je moc, toho je prilis. Uz je skoro rok 2017.
        • Ano, je rok 2017 a tenhle osmičkový hit vypadá jak několik let stará hra...
        • ffxiii taky melo hype dlouhej jako vlak a jak to dopadlo, takze o jakych hitech tu mluvime? lehce nadprumerny rpg s astronomickym rozpoctem
          • Ktere k dnesnimu dni prodalo 12 000 000 kusu..asi tak
            • Tak stačí se podívat na fanatika flashe. Ten by i téhle průměrné hře s průměrnou grafikou dal 10/10. Pak se nediv, že to pořád kupujou - prostě slepé nekritické fanboyství. Díky takovým hry degenerujou...
            • kdyz tam maj dve rpg za generaci, tak to uz by musel bejt naprostej vybuch, aby se neprodavaly

              navic zname tyhle fandy serii jako ff, to je neco jak u maria, i kdyby nekdo udelal auticka s nazvem ff, tak by se to prodavalo
            • A opět ta nesmyslná logika prodeje = kvalita... *7*
  • Zajímavé hra? Nechtělo by to korektora, když redakce sama je neschopná?
    • Pár jednoduchých vět, ale prostě ne. Bez chyb by to nešlo.
      • Můžeš se přihlásit.
  • FFXV MÍNUSY je potřeba vidět anime aby člověk věděl aspoň něco o společnících a vstahu k Noctisovi, ze hry se o nich moc nedozvíte. Je třeba vidět Kingsglaive (řekl bych povedený film) abyste věděli co přesně se stalo mezi kapitolou 1 a 2 ve hře. Příběh hry docela o ničem, závěr ušel. AI nic moc, parta se mi dost často válí na zemi, potřebují vylepšit spoustu skillů aby byli použitelní aspoň trochu. Ty schopnosti co jim můžete v boji přikázat použít se hodí. Side questy jsou jako s mmorpg, dones fazole, hlídaje parta bubáků, dones náklad z dodávky, hlídá to jiná banda bubáků. Dungeony ujdou, ale end game dungeony, které můžete odemknou po dohrání jsou nad sebou naházené spousta pater s generickými bubáky, za mně zklamání a nuda. Není lěčivá magie, musí se pořád pít lektvárky, které můžete použít i když už máte celou partu dole, takže není to moc velká výzva. Summoni docela taky zklamání, ale mají pěkné animačky když už je přivoláte. Objevilo se mi i pár dost nepříjemných bugů - kompletně mi zmizely všichni nepřátelé z volného prostředí, občas sem měl neviditelné členy party, při prohlížení fotek co dělá Prompto to hodilo Data corrupted.
    PLUSY pěkný svět, akční soubojový systém (i když mi to víc přišlo jako nějaká akční záležitost než RPG), chocobo je fajn.
    Celkem hra nebyla špatná a bavila mě, má potenciál který můžou rozvinout v dalším díle, ale nedostatků má dost a nikde je moc nezmiňujou (v recenzích). Zatím mám nahráno 82 hodin, chce někdo něco rozvinout?
    • Femto
      "Je třeba vidět Kingsglaive (řekl bych povedený film) "

      Ten film je nehorázná sraačka. Hra je naopak povedená. Řekl bych 8,5 - 9/10 to klidně ustojí. Až to popatchují, dají tam ty příběhová DLC, tak bych řekl, že to bude devítková hra jako řemen.
      • No na film o hře se jim povedl. Samozřejmě jestli to chceš srovnávat s neherními filmy tak to je něco jiné, tam už záleží jaké filmy se komu líbí.
        • hoši bacha na to jestli se vam líbí japonske hry (decka v bikinách). v evrope se tomu ríka pedofilie a je to trestné *7*
          • Fordzy
            Už jsem ani nedoufal, že dorazí i neohrožený ochránce dětí a ničitel kvalitních diskuzí v jedné osobě alias blázniví Bob.
        • Femto
          já bych to mohl srovnat třeba s CGI Captain Harlock a ten z toho vychází lépe, i když to není taky žádné terno. A když to srovnám s Top anime filmovou tvorbou(Perfect Blue, Milenium Actress, Paprika, Memories, Innocence, Jin- Rou atd), tak to je prostě odpad. Mě to vůbec nebavilo a to jsem nečekal vůbec nic od toho filmu a taky jsem tak k tomu přistupoval, samozřejmě je blbost to srovnávat s Paprikou, jak dávám nahoře do příkladu, tohle je pro konzum ale i tak je to slabé. Ale to je jen subjektivní pohled, např. na https://myanimelist.net/anime/33082/Kingsglaive__Final_Fantasy_XV?q=kings to má pozitivní recenze většinou, takže se možná mýlím já *3*
    • kolik dilu FF jsi hral pred timto, jestli se muzu zeptat?
      • No, co můžu v klidu přiznat (dohrál nebo aspoň podstatnou část) FF7 crysis core, FF8, FF13, FF14. ty "středověké" mne moc nebraly
        • Femto
          desítka a dvanáctka jsou jedny z nejlepších dílu ne-li vůbec nejlepší.
          • Zajímavé. Většinu JRPG fanů co znám uznává nejvíc FF7...
          • ja mam FF rad vsechny, paradoxne, na rozdil od obecneho nazoru mam hodne rad FF 13, ale kdybych mel vypotit nejaky muj FF TOP..tak asi 12,7 a 10...nejmin rad mam devitku..ocasnik zidane mi nejak nesednul :)
            • 13 nebyla špatná jen ty jejich dialogy o hledání naděje a podobně nebyly zrovna nejlepší. Ale na 13-2 a 13-3 jsem už moc chuť neměl i když byly snad obě lepší.
          • 10 to věřím, na to sem slyšel samou chválu, ale o 12 spíš opak. Já teď hlavně čekám co vypadne z té předělávky 7.
            • Femto
              Mám rád oba díly. Nejvíce mám stejně rád Vagrant Story *2* *14*
    • ja videl pár minut na YT a i to jsem se musel spíš nutit, ale zase dívat se na ty deti a divný gamedizajn byla sranda
      • Děti? Asi myslíš co to hráli, protože nejmladší ve hře Noctis a Promto by měli mít 20.
        • ale vypadají jak deti
          • Nevim, já ve 20 taky musel občas v hospodě ukazovat občanku.
            • bikiny jako armor? to už bude nejaka uchylka. jinak nejde o to že by nemohl mít hrdina 20 nebo 10, ale když dvacetilety vypadá jak petileta holčička je neco špatne
            • Jo, přesně takové narážky na věk mi vždy připomenou jak mi jeden borec řekl, že je nereálné když mají MÁGOVÉ ve ff14 na sobě bikiny jako armor. Ono má totiž velký význam ve fantasy světě řešit jestli je hrdina už dost starý na to aby mohl zachránit svět nebo jestli s tím má pár let ještě počkat.
            • tyhle pitominy ohledne veku v jrpg jsem prestal resit zhruba v dobe kdy me bylo 30, pred 18ti lety..nejak mi to zaclo byt jedno, asi to je tim ze jsem skutecne zacnul starnout, tezko rict. Spis mi vadi detinska grafika, ale jelikoz jsem schopen hrat hry jako megadimension neptunia, asi mi to zas tolik nevadi. :)
    • Takže tak 7/10, s přivřenejma očima max 8, to by tak sedělo *7*
      • To by sedělo, pokud budeš kritický dost, tak i 6 jde.
        • Ona to není špatná hra, řekl bych. že je dost zábavná, jen bys měl k tomu přistupovat opatrně a ne podlehnout hypu.
        • To je subjektivni, ja bych dal zatim s klidem 9/10. Po 70 hodinach jsem v osme kapitole a prijde mi to super, ale hodne holt dela to ze FF pro me byla vzdycky dulezita a zasadni hra, nepristupuju k tomu jako ze jdu hrat neco jako zaklinac a ocekavam ze to bude lepsi. Nevim, zadne bugy jsem ve hre nemel, jediny co me trochu rozciluje je sptanej frame pacing co ma PS4 verze, to by chtelo opravit.
          • *Reakce na úpravu* to že mi zmizeli nepřátelé, se stalo po souboji, asi hra nějak vyhodnotila, že jsem v boji a tak mi nechtěla naspawnovat nic dalšího, jediné co mi pomohlo je odcestovat pomocí Umbry. Neviditelnými se stali pravděpodobně po tom, co byli hadím typem nepřítele proměněni v žábi a při tom zabiti, nestane se to vždy, stačí použít camp nebo něco takového, jinak za tebou budou běhat neviditelní a to s fotkama se mi stalo jednou, ale smázlo mi to save, doporučuju ukládat často a na více pozic, ne jen se spoléhat na autosave.
          • To bych řekl, že novým hráčům by se to mohlo líbit víc než veteránům, hlavně jsem čekal, že ti bude vadit osekání magie, summonů a nezajímavé npc.
            Malá parta je fajn, odpadá problém s nevylevlenýmy záložnímy charaktery, akční souboj je dobrý, obzvláště warpování za mečem, navíc s využitím odrážení útoků.
            • No nevím, co se Cindy mělo být za provokaci, když ta je úmyslně dělaná jen aby zabrala na pohled, ale o její minulosti se aspoň něco dozvíš. O svých parťácích se dozvíš dá se říct jen z anime, jak vypadal malý Promto, o významu Gladiova povolání, jak ste se zkamarádili... Jde mi o to, že v předešlých dílech se ti ve hře snažili něco o tvých společnících říct, tady se to hlavně musíš dozvědět z jiného zdroje, což by se dalo hodnotit jako mínus kvůli špatnému podání informací ze hry.
            • magie ma dalsich asi 15 kombinaci krome zakladnich zivlu, treba instakill, exp up, limit break damage, poison, heal atd, neni to zadna slava ale neni to ani zadnej prusvih, moznosti tam jsou. Me sest Summonu staci, kdyby byli jen treba dva..ale sest je ok. S tou Cindy to byla provokace, jestli se chytis na ty kozy, zabralo to:) Jo, vykresleni NPC mohlo byt lepsi, ale zas tak zly to neni. A kamosi v parte? ja ymslim ze o jejich povahovych rysech mi toho je znamo vic nez dost, samo nevim jak casto Prompto onanuje nad fotkou Cindy, ale to nevis ani o svojich nejlepsich pratelich v realu..jsou to proste kamosi.A jestli mel gladio nejakej komplex menecenosti v mladi pac ho spoluzaci mlatily a tak zacal posilovat az se z nej stal borec, me je srdecne jedno a doufam ze tam nic takovyho ani neni. Staci ze vim ze ma rad ty nudle:)

              femto - jo mam *3*
            • Ardyn je dobrý to jo, ten se jim opravdu povedl.
            • Femto
              BTW Flashi ty už máš PS4 konečně?
            • Magie, fira, blizzard, thunder a jejich silnější verze, Ring of the Lucii moc použití nemá. Summonů je v lore hry 6 což je na FF hru docela málo, to je to na co sem chtěl poukázat. NPC jsou nudné, nic o nich nevíš Aranea tam moc zas nevystupuje a přiznejme si, Cindy je řádně vyprsená, takové lákadlo na určitou sortu osamělých pánů a mladých chlapců. Co vlastně bez anime víš o svých společnících?
            • ne nevadi, magie zas tak osekana neni jak by se mohlo zdat, summoni jsou myslim takhle v poradku, jsou nastaveni jako neco ultimatniho a kdyby je clovek mohl pouzivat neomezene nebyla by to zadna velka zabava. Summoni jsou prekerni vec, bud je clovek muze pouzivat neomezene, ale zase jsou slabsi a po case celkem k nicemu, nebo maji jista omezeni, treba na jednu postavu jako mela FF X nebo to co ma ted FF 15. nezajimave NPC, no nevim, sam si priznej jak casto si vzpomenes treba na Cindy nebo Araneu a Ardyn s prehleden zacina kandidovat do nejlepsi petky zaporaku v serii....nemyslim ze NPC jsou nezajimava. Ja si spis myslim ze prave novacci budou mit z FF 15 problem, veterani si tam to svoje bez problemu najdou, jako ja:)
  • Ty sou z ty holciny vzdycky tak vypleskly *1*
  • Sr_Lobo
    Jj Pavel jinak je v pohode, ale dneska bud byl mimo anebo se snazil tim rict neco uplne jinyho nez to vypadalo.
  • Spousta lidi nezna letiste?...ale no tak..Alzbeto..

    A jinak se pripojuju ke starsimu prispevku niz, vysla FF 15 a tady delate ze nic, zase to nikdo nehral? nezajima vas to? Dalsich deset indie ptakovin misto toho kde staci venovat hodku a je hotovo?
    Silne neprofesionalni, vzdyt uz i na hrej cz kam skoro nikdo nechodi maji recenzi, gameplay a plno clanku. *7*
    • Myslela prostory letiště,do kterých se jako pasažér nedostanete.
      • Jen aby..
        • Hanzales
          Ze to tak myslela (zakulisi a zazemi letiste) jsem z jejiho vykladu bezpecne poznal taky. Jestli ty ne, jsi ignorant.
          Pokud tě zajímají hry typu Final Fanzasy, co ti brání si přečíst tu recenzi na tom hrej, nebo je určitě spousta webů, které se na takovéto hry zaměřují.
          Mně třeba přijde japonská a obecně asijská kultura zajímavá, mám rád filmy z Honkongu, Tokia, chtěl bych se projet "šinkanzenem" ale hry právě jako Final Fantazy mně prostě absolutně neberou, stejně tak manga a podobné, výjimkou jen tak třeba Ghost in the Shell.
          Tak jako tak mi nevadí, že tady recenze a gamesplay chybí, stejně tak jako tady nejdou podrobnosti ze světa simracingu, na což jsou zase jiné specializované weby ;o) Stejně tak tady třeba nenajdeš pomalu každou položku z PS Store, na což jsou zase jiné specializované weby.
          PS: Nepopírám že Final Fantasy je skvělá hra. Podle netu je to další skvelá jízda, ale mně prostě ti týpci s frikulínskými účesy a abnormálními meči nejfdou pod kůži. Tak jako někomu nemusí jít pod kůži Cyberpunk a dark noir sci-fi a nebo třeba právě ty simulátory (což jsou přád i hry)
          • tak hlavně, žes mu sdělil, že je ignorant, borče...
            • Tech informaci ktere tu nebyli vubec zmineny je spousta, crown patch, multiplayer, naloz DLC, free DLC z ruznych eventu atd atd..kde sis vsugeroval ze zadne informace nejsou to fakt nechapu..
          • to je nesmysl, jsi na největším českém herním webu, proto by se mělo ke všemu přistupovat stejně. Pokud se tu ignoruje největší událost roku, protože se lidem v redakci nelíbí, tak ať někoho najmou.
            • Ten koho nezajímá FF15 je zamindrákovaný uhřík. Skvělý způsob, jak spláchnout úroveň svého postu do žumpy.
            • Blue.Shark
              A psaní jakýchkoliv článků nemá přímou souvislost s volným časem? Např. když jej využíváš na psaní recenze? Proč by jinak o FF XV přibývaly další novinky, když prostě žádné nejsou? Všechno, co v součastnosti koluje na jiných serverech, jsou recenze; na tu si na Games počkáš, protože, jak psal Aleš, ještě nikdo hru nehrál dostatečně dlouho. Až bude k dispozici nějaká podstatná informace, zcela jistě ji tu najdeš, možná se zpožděním, ale najdeš. Pokud se službami Games nejsi nadále spokojen, vytrestej je jediným možným způsobem - přestaň sem chodit.
            • Prestan to prevracet. Tady nejde o recenzi ale o aktualni informace, a ze jich je v pripade FF 15 od te doby co vysla mraky a nebylo o tom tady ani slovo je nepopiratelny fakt. Kasle se tady na to. Navic 90% vetsich webu ma uz i tu recenzi, asi tam zrejme nemaji do ceho jineho pichnout, zaneprazdnena je jen redakce games..lol
            • Blue.Shark
              No jestli chceš recenze, které budou posuzovat kvalitu hry z první hodiny, tak to jsi nad svým tvrzením zřejmě moc nepřemýšlel. Ale když tě uspokojí kvantita, prosím. Nedostatek času je prostě fakt a redakce se musí vzhledem k délce herní doby rozhodovat, které hry recenzovat. Nevím, co je na tom k nepochopení. Jediné, na co redakce kašle, je banování blbců v diskuzích.
            • Femto
              http://games.tiscali.cz/recenze/killing-floor-2-recenze-290029

              Ta hra má dva komentáře. Si myslíš, že fantasické DLC k Bloodborne by mělo méně než dva komentáře či fantastické JRPG Xenoblade Chronicles X? Opravdu ne. Redakce na to kašle a vymlouvá se na čas. Tvl kdybych řekl v kanceláři, že nemám čas pracovat, tak letím, chtěl bych být herní novinář na Games.cz, ti můžou ignorovat i největší události a je jim hej. Tak trochu závist.
            • jasne a proto tu mame kazdy den pet clanku o nejake indie hre kde neni jediny prispevek od ctenaru, to jiste bude ctenejsi *7*
            • PreidaQ
              Redakce určitě má k dispozici statistiky čtenosti jednotlivých článků a pokud je evidentní, že v té naší kotlině to zajímá asi tak tři lidi, tak se prostě takové články nedělají, protože to není rentabilní. Žádné další konspirace bych v tom nehledal.
            • A co treba informace o crown patchi, nebo nadchazejicich DLC, pripravovanem coop multiplayeru, prodanych kusech a dalsich asi stovce veci co jste jaksi minuly. Kdyz byl v kurzu zaklinac tak se tady psalo pomalu i o tom kolikrat byl patnactej designer z CD projektu na zachode a casu na to mel kazdy dost. Najednou ten cas nema nikdo..kdyz na to nemate cas, najdete externistu co vam tyhle japonsky hry osefuje, tohle je vazne takova bida ze by jeden brecel..

              PS: je fakt ze tenhle podcast se k tomu nehodil, Alzbeta by k tomu nemela absolutne co rict..
            • Femto
              Dobře *3* Úplně ji neignorujete, ale to co píšete dole jsem slyšel i Xenoblade a jak se divám, recenze tu pořád není. Je zcela evidentní, že ignorujete japonskou tvorbu na úkor západní a to i na úkor malé zapadní tvorby. Samozřejmě vaše volba, váš web, ale dle mého by si to největší internetový herni web prostě dovolit neměl. To není jenom Xenoblade, není tu ani recenze na The Old Hunters a mohl bych pokračovat.

              Last Guardian tu měl poslední článek 18.11 před vydáním
              http://games.tiscali.cz/preview/blizici-se-vydani-the-last-guardian-pripomina-nove-video-i-vzpominajici-fumito-ueda-289034

              Bylo to označeno jako preview, jenže to bylo o třech odstavcích, následovala recenze, kterou snad ani nemá cenu komentovat.
            • Femto
              Jak píše flash, tak je opravdu jedno jestli je to z Japonska nebo Polska. Když vynechám PC sféru, tak Final Fantasy XV prodalo na konzolích za týden to co Zaklínač za rok a něco. Že tady chybí launch trailer, nějaký shrnují článek je prostě ostuda. Ta recenze není problém, klidně ať ji dodájí později, ale v redakci by to měl někdo hrát, když už mají podcast, tak by tam měli pozvat někoho, kdo to hraje či dohrál, jelikož jak píše kolega nahoře, není větší události v single hře letos než FFXV. Že to tady nezajímá par zamindrákovaných uhříku nikoho nezajímá, opakuji, že hra za týden prodala na 5 milionů kusů.

              Hanzales Cyberpunk i Dark noir scifi jsou super žánry. Právě Innocence považuji za jeden z vrcholu žánru samozřejmě spolu s Blade Runner, ale nemám absolutně problém si zahrát road trip FFXV s pěknými kluky. Je to osvěžující hrát hru, kde jsou čtyři kamarádi, navíc opravdu fungují jako kámoši. Vždyť současné herní postavy jsou tak strašně nudnéééééé a stereotypní.
              • ales.smutny

                Reakce na příspěvek:

                Ahoj,
                tady máš ten launch trailer a s ním i ten druhý :) Pár dní před tím i extended 101 trailer.
                http://games.tiscali.cz/video/final-fantasy-xv-vychazi-v-doprovodu-dvojice-odlisnych-traileru-289530

                Stejně jako přehled článků, které celkem snadno ukazují, že tu hru neignorujeme.
                http://games.tiscali.cz/final-fantasy-xv-11995/clanky

                Patnáctku budu hrát já i Petr, ale ani jeden z nás na ní prostě nemá teď čas (svých pět hodin nepočítám jako relevantní), ani jeden z nás jí ani nerecenzuje. Zvát někoho do podcastu jen kvůli FFXV by bylo nesmyslné, protože to nebyl podcast o FFXV.
            • tady nejde o to ze to je japonsky a kdesi cosi. jde o to ze se jedna o velkou AAA hru a nikdo ji tady nevenuje pozornost a radsi se tu pise o hrach ktere delaji lidi v garazi za 20 korun. je to uplne to same jako by se tady vykaslali na Zaklinace 3. FF 15 se prodalo 5 milionu kusu za tyden, vsude o ni pisou, plno lidi to hraje..nevenovat tomu pozornost je ingnorantsvi nejvetsiho kalibru a pro nejvetsi cesky herni web to je ostuda jak poleno..
            • přesně, taky nechápu, jak se tu může DOTA2 International tak zanedbávat, herní událost roku a dostaneme jeden článečekse zpožděním *13*
            • Prý největší událost roku. Myslím, že tady už netřeba nic dodávat. Typický weeaboo záchvat...
  • Mart9
    Pavel: Dal jsem jim 16€ za kartičky, ale nepřišlo mi, že to ze mě ta hra tahala. *1* Zaplatil jsem jim, protože mi to dávalo smysl. :D
  • Femto
    Vyšlo po 10 letech FFXV. Je to největší hra roku s obrovským rozpočtem a v redakci o tom nikdo nic neví, nikdo to nehrál. Tak nevím, jestli tu práci děláte dobře hoši. To je jako by sportovní novinář nesledoval El Clasico. To samé Last Guardian. Znovu událost roku a nikdo k tomu nemá co řici. WTF? Jedna naprosto sračkoidní recenze a dále nic? Ani debata ve FC? To to nikdo nehrál opět? Asi by jste měli trošku změnit priority, protože tohle zavání totální neprofesionalitou. Podívejte se na ostatní weby, kolik článku je o FFXV nebo TLG a tady? Ticho!
    • Není nad kvalitní rage. *15*
    • co sa ti nepaci. namiesto hrania FF a last guardian spravili video o novych kartickach v heartstone :D
    • Koukám Final Fantasy meta score 7.9, tak aby to nebyl stejný propadák jako Last Guardian nakonec *7*
      • No, máš pravdu. Dle user score se řeší propadák roku. Co teprve takový Dishonored. PC verze 6,1. To je propadák desetileti. Protože základ kvalitní hry je měřen dle hodnocení na MT.
        • Tak je jasné, že kvalitu her určuje Femto, tady pan *ukal, Edge magazín a nikdo jiný. Názory zbytku světa nemají váhu, zvlášť když jsou kritické a jedná se o japonskou hru za kterou stojí zástupy fanboy ovcí...
          • Zastupy ovci dnes naopak lritizuji.
            • Už jsi někdy viděl ovci něco kritizovat? *1*
    • Blue.Shark
      Myslím, že bys měl začít s Games spolupracovat a předvést své kvality, znalosti a obecně rozhled.
  • fight club ako vzdy bez fightu :D radsej to rychlo zahovorit a potom zbytok podcastu drzat urazene hubu:D
    • Blue.Shark
      Jednoduše: Pavlovi se nelíbí převod známých lidských tváří do her. Je tam prostor pro diskuzi asi jako v tvrzení: "Dnes je hezky". Ale jo, potom, co další hodinu uváděl podcast, určitě mimo kameru seděl v rohu a uraženě mlčel. Vsadím se, že odmítal i teplé kakao. *7*
      • Vlastne uhodil hrebik na hlavicku. Kdyz prevadis znameho herce, vystup se nebude nikdy shodovat na 100 procent. Aspon ne dalsich min 10 let. Tolik kosti v tom modelu nikdy mit nebudes a technologie na to, abys to prevedl a nemusel to rucne doupravovat tu nejsou. I kdybys to delal morfovanim a skenem. Duvodem proc to nedelat je skutecnost, ze toho cloveka mas nakoukanyho odjinud, clovek potom ma moznost srovnavat. Proto se vetsinou vybiraji neznami herci.
        Zarnym prikladem kde ty animace maji, ale pusobi divne, je napr. Until Dawn (hlavne Peter Stormare, Rami Malek), ale lze videt i her nastavajicich, napr. Star Citizen - Gary Oldman - kdo je zna, budou mu pripadat neveryhodny. U Gillian Anderson ti to nastesti tolik neprijde, protoze ji zmenili k nepoznani.
      • Se urazil po tom, co jeho obličej nakonec nebude v Kingdom Come? Najednou je to ona*ie *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit