Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aby z toho nakonec nebyl kockopes, kdyz to dela od vseho neco, ale nic poradne...
  • Mě baví oldschool hipstři co hejtujou bethesďácký fraško-příběhy, hráli jste vůbec Fallout 1 a 2? Copak si nevzpomínáte, že příběh F1 a F2 je uplně stejně hloupej jako příběh jakýkoliv hry od bethesdy?
    Co dělá Fallout Falloutem není příběh, ale dialogy, atmosféra a černý humor. A minimálně od 2 ze 3 věcí se Bethesda vzdálila víc než je dýlka mýho dicka, takže kurňa hodně.
    • Falout je predevsim funcni system abilit ... abilit, ktery maji zprdele veljej vliv na zpusob hrani. F3+ je prachsprosty FPS.
  • Jsem zvedavej a urcite si to zahraju ... ale proc proboha grafika vypada tak .. zastarale
    • Mart9
      Grafika je naprosto v pohodě. Tohle piš u těch rozpixelovaných srágor.
  • Já z toho bohužel necítím vůbec postapo atmosféru jako ve Fallout 1 a 2.
    • a nemůže to bejt třeba i tím že jednička a dvojka probíhala dějově těsně po apokalipse kdežto tady už je to pěknej pátek a svět se stačil zmátořit. tady to není postapo ale svět ve kterém se civilizace už obnovuje
      • JezboX
        23. Říjen 2077
        Bomby jsou odpáleny. Kdo tehdy začal se neví... možná Čína, možná Amerika. Poplašné sirény shánějí lidi do Vaultů, ale do krytu se uchyluje jen nemnoho lidí – mají to za falešný poplach. Vaulty jsou uzavřeny. Velká Válka
        5. Prosinec 2161
        Vault Dweller je vykopnut z Vaultu 13, aby našel náhradní vodní chip. Začátek Falloutu 1
        25. Červenec 2241
        Bucoucí Vyvolený (úspěšně) podstupuje v Chrámu Zkoušek mystický test.
        Zdroj: události v Arroyu (Fallout 2)
        ZAČÁTEK FALLOUTU 2
  • wenceslaus
    Tak tohle mě spíš odradilo. Rád bych věřil, že ten sandbox je jen navíc ke kvalitnímu RPG ale bojím se, že to spíš bude na jeho úkor.
  • Mart9
    Už vidim, jak mi budou nějaké potvory kazit příjemné budování městečka. Díky nechci. Vždyť v tom traileru se jenom střílelo.
  • Vypadá to tak dobře, že jsem dokonce ochoten si to stáhnout z torrentu a zahrát, hned jak to vyjde.
  • Nezbývá než doufat, že ti fušeři z Marylandu si nechají udělat pokračování od Obsidianu. Aspoň ušetřím prachy a můžu pár let počkat.
    • ne diky, od Obsidianu nic nechci, banda vyzirku co neumi ani poradne udelat izometrickou hru.
  • už aby to vyšlo. Jen když to vidím, tak bych si to rád zahrál... :-)
  • Jo a ta postava je opět vlevo, snad to nějaký modder vycentruje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší