Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak to vypada hodne zajimave.. ..uvidime ..uvidime :)
  • JezboX
    Takže to výjde v listopadu. K tomu si člověk připočte cca 6 měsíců co se budou opravovat největší bugy a komunita z toho udělá aspoň trochu hratelnou věc. Takže když všechno půjde dobře tak Summer Sales v roce 2016 to jistí. Tak se třeba Bethesdě podaří udělat kvalitní Fallout. I když mně prostě připadá, že Fallout je něco co oni nedokážou uchopit. A jejich způsob designu her je prostě divnej. V TESu se ještě nějaký podivnosti schovaj, ale ve Falloutu ne.
  • Francis
    to vyzerá tak krásne, že som sa od šťastia rozplakal
  • Ten gameplay nevypada spatne, ani ta grafika v pohybu neurazi.
  • ...a ...kde je pribeh? *9*
  • tohle bude zajímavé a hlavně těšivost největší !
  • zní to strašně... ani Zaklínači 3 ten přechod na sandbox moc neprospěl, ale teď to neříkám proto, že by to snad CDP odflákli, tohle je prostě fakt, že sandbox musí nutně přijít o takovou tu příběhovou svázanost a kus atmosféry. zároveň taková ta snaha mít ve hře VŠECHNO, to nemůže dopadnout dobře...
    • RazorProduction
      to sov zase keci o sandboxu *7*
      • Morraw
        Ono to hlavně není sandobox, ale open-world s prvky sandboxu. Jestli jsi to myslel takhle. Takové hry sice můžou trpět jistou příběhovou roztroušeností, ale vždycky je to na hráčovi, jestli chce všechny ty vedlejší aktivity dělat nebo ne. Hra by měla být dohratelné bez dělání jakéhokoliv vedlejšího obsahu.
        Já takhle naposledy dohrál FC4. Čistě příběhová linka, nic navíc.
      • no jo, nemám je rád, přiznávám, ještě jsem nehrál žádnej, kterej by mě bavil... takže mě samozřejmě netěší, kam se W3 posunul. ale tohle je o F4, a proboha, namísto probíhání po světě si budeš stavět domeček? na to jsou přece specializovaný hry... takhle to místo Falloutu bude fakt minecraftogta...
        • když tě nebaví sandbox tak nevím proč tu hru už teď kritizuješ. Bylo jasné, že Fallout bude sandbox a kdybys jsis pořádně přečetl ten článek, tak ty kravinky navíc vůbec nemusíš provádět. Ono dělat si co chce to je podstata sandboxu , ale tebe nebaví , takže ti není pomoci :)
          • mně to asi jasný nebylo... Fallout je moje oblíbená značka, i když trojka byla slabší, New Vegas mě zase bavilo hodně. a vím, že je nemusíš provádět, ale proč tam jsou? aby si užil každej - takže z toho bude kočkopsodort. ale jasný, hrát to nemusím :)
            • no je možná u mne asi problém s rozlišením open-world a sandbox , tak se když tak omlouvám :)
            • no vidíš .... New Vegas byl klasický krásný sandbox :)
    • naopak u zaklínače 3 je krásně vidět , že i sandbox může mít propracovaný příběh
      • Lukass
        To ja, ale musim rict ze po strance hratelnosti a omacky okolo sandbox Zaklinaci neprospel, ja uz z te hry tak nadsene jako na zacatku nejsu.
        Dvojka me bavila vic, a postavy me prisly lepsi a i ten pribeh sem vic hltal a bavil me vic.
        Na pomery her ma Zaklinac 3 super pribeh, ale na dvojku nema.
        • jakubc
          Zaklínač nikdy nebyl a neměl být sandbox.
          A jaký nadšení od začátku? Plival jsi na to tady ještě než to vyšlo a pak v každém příspěvku sis jenom stěžoval.
          • Lukass
            Coze? Zcela opravnene sem byl rozpacite z grafiky.
            Jinak si nevybavuju ze bych na hru plival, chyby co sem zminoval vidi vsichni kteri nejsou zaslepeni a davaji bezmyslenkovite 10/10. Na takovy hodnoceni musi hra vypadat trosku jinak. V kazdym prispevku zminuju ze je to dobra hra, jenom plna chyb ktery ja nedokazu prehlizet.
      • příběh propracovanej má, to netvrdím, ale zkrátka ve všech těch tunách balastu a aktivit kolem tak hezky neodsejpá... (pokud teda člověk neběží jen hlavní dějovou linku, ale tím pádem bude zaprvý moc slabej, zadruhý neuvidí 3/4 hry)
        • Myslim ze Witcher 2 je pro tebe uplne idealni.
        • Takže mám to chápat tak, že by pro tebe bylo ideální, kdybys Zaklínače projel během deseti hodin a šlus? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit