Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    zmazany
    • To je právě ten skvělý "role playing" prvek, budeš tam prostě chodit bydlet. Pak si tam nabalíš manželku, najebeš děcko, dohraješ hlavní dějovou linii zakončenou zabitím bosse a můžeš to odinstalovat.
  • Už tam chybí jen оnanie a proto si jdu vyhоnit nad fotografií své šestileté sestry.
  • Když tak mě opravte, ale doufám, že se nemýlím. CRAFTING, STAVĚNÍ VESNIC, BOJE MEZI JEDNOTLIVÝMI FRAKCEMI V MULTIPLAYERU BYL UŽ VE FALLOUT 2!!!!! Pamatuji si, jak jsem omylem zavedl jednoho parchanta, kterej mě stopoval přes půl mapy až do našeho vaultu. Ten parchant dal potom souřadnice ostatním a ty nám ukradli všechny náboje, zbraně a vesnici vypálili - takže tohle je ve Falloutu 4 REVOLUCE? AHA :-D.

    Bojím se toho, že tam bude zase všechno a vlastně nic
    • Fallouta 2 jsem hrál několikrát i s patchem Restoration, ale na toto jsem nikdy nenarazil. Můžu se zeptat prosím na detaily?

      jestli myslíš nálet Enklávy tak ten je automatický at děláš cokoliv :D
      • Hráli jsme to cca 5 let zpět s kamarádem. Všichni používali head-sety, byly tam České, Ruské, Francouzské klany. Engine to používalo z Falloutu 1-2. Prakticky celá mapa byla identická s Fallout 2. Nadstandartní prvek byla právě ta válka lidskejch frakcí. Přesné jméno módu ti neřeknu. Hrál jsem to cca 5 x. Každopádně tam bylo spoustu lidí, kteří to hráli denně 24/7 po dobu několika let. Bylo to poměrně dost promakaný, hrálo to hodně lidí. Stavěly se Vaulty, frakce mezi sebou bojovali
        • Počkej, myslíš tu hru, ve které když jsi se jako nováček čerstvě respawnoval, tak tě nejbližší týpci v energozbrojích a s rotačními kulomety zabili, okradli a pak znesvětili tvou mrtvolu, aby se to mohlo zase za chvíli opakovat? Já byl okamžitě frustrován, ale nápad to byl dozajista dobrý.
          • Taronyu
            Ja to hrám doteraz na Fonline reloaded a tieto vec sú tam poriešené, že nie v každom meste je povolené PvP. Len treba mať partiu. Ako loner si tam veľa hráč neužije. Mojich kamarátov to omrzelo hrať a ostal som sám, mám celý vault a kopec vybavenia len pre seba, ale už to nie je ono.
        • né....opravdu se nejednalo o nálet Enklávy - píšu, že se jednalo o MULTIPLAYER
    • Přesně tak, všechno a vlastně vůbec nic, protože to všechno nikdo nechce, protože to nikoho nebaví, tak jako zcela zoufalé Skyrim Online.
  • Oháníte se inovacemi, ale žádné nejsou, hra je dělaná na stejném enginu jako F3, jediný jasný rozdíl je vidět ve velikosti textur, ale to je věc, kterou modderská komunita udělá během pár dní po vydání hry, nutno dodat že konzole to stejně neutáhnou, ale nalejme si čistého vína, je dobře, že Bethesda ukázala hru ve stávající kvalitě, předejdou tak stížnostem o účelovém downgradu ve prospěch konzolistů a neprospěch PC hráčů, kteří musí sklopit hlavu a příjmout tato opatření, protože přece Bethesda nenabídne konzolistům hru graficky na úrovni roku 2005 a PC hráčům hru z roku 2015, to by konzole nikdo nechtěl, ale hlavní investoři a největší zisky jsou z konzolí, proto se bude Bethesda raději držet konzolí. Ty funkce navíc jako "stavění" vesnic, tower defense a kombinování předmětů není také nic nového, jedná se pouze o zpřístupněné (a okleštěné) části nástrojů herního editoru vývojářů, je otázkou jestli někoho bude bavit stavět vesnici ze starých ohořelých desek, krámů a radiací nasáklých předmětů a potom tu skládku ještě bránit před naskriptovanými nájezdy banditů.
    • Poměrně jsi se rozkecal, vezmu to tedy postupně. "Jediný jasný rozdíl je vidět ve velikosti textur.." Naprostý nesmysl. Koukal jsi vůbec na keynote Bethesdy? Physically-based shading? Haló? O tom se F3 mohl jen zdát a výrazně se to projevuje na kvalitě nasvícení objektů a světa celkově.

      "Ty funkce navíc jako "stavění" vesnic, tower defense a kombinování předmětů není také nic nového, jedná se pouze o zpřístupněné (a okleštěné) části nástrojů herního editoru vývojářů.." Můžeš toto prosím něčím doložit? Taháš si to totiž z prd_le.

      Pokud bys vynechal ten balast konzole vs. PC, stačily by pár vět. Celkově tím snižeješ hodnotu příspěvku, pokud je z něho jasně vidět, že jsi opět pouze jen zakomplexovanej fanboy. Také budu hrát PC verzi, ovšem dokážu se nechovat jak 13leté dítě.
  • Preed
    Crafting v pohode,ale neviem ci housing a tower defense bolo to co chybalo falloutu,ja osobne som nikdy nevidel pointu stavat dom v hre pokial to nie je hlavna pointa hry,resp. tak v MMOcku.
    • vlastni dum, to uz je holt bethesdackrj rukopis *5*
    • Vsak bolo recene, ze stavat nemusis.
      • Preed
        No vsak ja netvrdim,ze musim, len mi to pride ako zbytocny herny prvok, ktory nema nic spolocne s tym co ludi bavi na falloute, dalsi problem je ten, ze ked sa robia taketo herne nadstavby do hry, ktora primarne o tom nie je tak to vacsinou nie je vobec zapracovane do core hratelnosti (na co mi bude dom v bode A ked budem cely cas behat po svete a zabijat mutantov,robit Q,objavovat nove veci atd) a dalsia je ta ze to ani nie je vacsinou dobre prepracovane (ako ked do AC pridavali tie rozne obrany zakladne,posielanie assasinov na misie,lodne minihry a podobne, vsetko to bolo nudne a zbytocne a nemalo to nic s core hratelnostou).
        • Tak muzes odehrat tech 10 Qstu na tema prines a zabij, tim to dohrajes a hotovo.
        • Radsi budu behat po mape pri shaneni materialu pro stavbu sve vladtni vesnice, nez kvuli nesmyslnym generickym questum. Vetsinou jsem rad, kdyz hru vubec dohraju. Ale jsou take hry, do kterych se rad vracim radu let. Treba do sveta Red Dead Redemption a docela zamrzi, kdyz v nem po dohrani hry neni moc co delat. Mit jako endgame nejaky propracovany ekonomicky simulator rance, kde bych choval kone, dobytek, stopoval zlodeje dobytka, lovil skodnou a podobne, bylo by to fajn. Uvidime co F4 nabidne, pokud to bude dobre, tak ja jsem pro, at je v te pustine porad co delat, idealne v kooperaci s dalsimi hraci.
          • Jasne ... takze budes jak kkt behat k pile, tam shodis kladu (ses totiz nabusenej borec) pak pobezis k pace abys tu pilu spustil a az to udelas asi tak 100x, a budes mit dost klad na zakladni domek, tak dobehnes k manikovi kterej ti zanehoraznej peniz ty klady dopravi. Pak budes potrebovat nejaky mensi drivi, takze budes pekne hodinu stipat drivi (z niceho). K tomu nejaky zelezo, takze budes obihat 10 spawnu zeleza a dalsi 3 hodiny kutat, abys ho mel dost ... ze NE? Ale tohle je PRESNE popis toho, jak funguje Skyrim, a toto bude fungovat presne stejne.

            Sak si nahodi skyrim a postav si vlastni barak, abys vedel jaka uzasna zabava te ceka. Jop, mam postaveny ty baraky vsechny ... ale az dlouho po skonceni hry, protoze to jaksi ingame postrada zcela jakejkoli smysl. Jop, kup si k baraku kravu ... neco ti ji sezere, a dalsi uz si ani nekoupis, protoze ji prece mas. Normalni lidi si totiz bezne stavej neopplocenej barak uprostred divociny/bazin/...
        • Radsi budu behat po mape pri shaneni materialu pro stavbu sve vladtni vesnice, nez kvuli nesmyslnym generickym questum.
        • MrSanta
          Já stavbu vlastních domků/osad vítám. Naopak mi to pro tento typ her přijde vhodné. V Bethesdím Falloutu mi tohle scházelo. V jejich hrách na příběh moc nehledím, mám to spíš jako takový simulátor dobrodruha a vlastní osada mi vždycky chyběla.
          Takže to v žádném případě není zbytečný herní prvek.
        • Behat po svete je herni prvek, delat q je herni prvek, zabijet mutanty je herni prvek. No vidis a tady si muzes jeste spravovat vesnicku. Nerozumim co myslis core hratelnosti. Rozumel bych obavam, ze implementace noveho herniho prvku, nebo rekneme: prvku navic, ubere kvalitu ostatnich, rekneme zajetych prvku, ale to se dozvime az si to zahrajeme.
          • Preed
            Keby to stavanie domu a dediny bolo nejak pribehovo naviazane do hlavnu hru, to znamena,ze tie postavy budu nejake konkretne postavy z pribehu a veci co sa tam budu diat budu v tom svete podstatne tak by to bolo fajn,ak to bude random dedina,random npc,random ulohy,tak to pre mna ako hraca nema zmysel,ak si chcem stavat domy su na to ine hry. Okrem toho tie herne prvky co som menoval ja su zakladne kamene RPG,proste exploracia,combat,ulohy,zlepsovanie statistik atd,to ze si niekde postavim dom mi do toho nic neprinesie,lebo s tym domom nemozem nic robit,na co tam budem chodit? maximalne odlozit loot.
  • EPICK!!! Pokud to nebude zabugovane a povede se to v pohodě tak je to 50% hra roku.
    Protože 50% má ještě u mě Witcher 3 :-)
  • PreidaQ
    Jak to bude dobré jako hra je sice otázka, ale z ukázek jsem každopádně nadšený a těším se.
  • Celkovo ma to nejako nenadchlo, herný engine vyzerá sto krát lepšie ako ten otrasný engine z F3 a NV ale stále to je ako keby boli v bethesda game studios stále pozadu, celé mi to príde také nejaké nemastné neslané, aj keď je nasvietenie pekné tak stále to je také nejaké divné, hlavne ten pes ako keby tam ani nepatril, jeho textúry sú ohavné rozmazané, dúfam, že bethesda spolupracuje s nvidiou a urobí nejaké hairworks alebo niečo podobné, lebo zatiaľ to je ako pesť na oko tie textúry psa. Ale celkovo Fallout 4 vyzerá lepšie, chovanie zbraní a celkový pocit zo strielania je podstatne lepší ako u F3, kde to bol fakt otras, ale pochybujem, že Fallout 4 čo do kvality prekoná Fallout 2 či nebodaj Fallout 1....to sú pre mňa srdcovky. Možno Fallout 5 sa vráti k izometrickému pohľadu zhora, ktorý tejto hernej série svedčí najviac.
    • Boze hlavne ne hairworks od nvidie a vubec zadne optimalizace aby to zase podelaly jak s wit3 a slo to naprd aji na jejich grafikach...Svet bude daleko vetsi nez wit3.Grafika se mi libi ne jak ve wit3 je to takova omalovanka
      • Ja hrajem witcher 3 na ultra aj s hairworks úplne bez problémov kde mi to pod 60 fps ani raz nespadlo...
        Witcher 3 má parádnu grafiku, ale porovnávať fantasy RPG s post apokalyptickým RPG ako Fallout 4 je tak trošku mimo čo sa týka celkového art designu, ale budiž ľudia už porovnávali dirt showdown s dirt rally.
        • Pod 60 ti to nepadlo, ani kdyz si se zasekl v rohu a kamera ti najela par centaku od hlavy? Ted jeste tu o cerveny karkulce.
          • No na rozdiel od teba nemám rozhasený PC, takže hej pod 60 fps mi to ani raz nepadlo, ak chceš môžem ti nahrať aj pekné videjko na jewtube nech máš radosť a potichu závidíš.
            • JJ videl jsem a zavidim, slape ti to paradne, smekam.
            • už sa to nahráva na jewtube, nejakú dobu ale bude trvať kým to bude v 1080p a 60 fps, mimochodom ten jeden jediný prepad pod 60 fps keď začalo načítať textúry tej chatrče ku ktorej som sa blížil, asi problém enginu.
              tak tu to máš záviď https://www.youtube.com/watch?v=dzE__usxBnI
            • Nahraj, at zavidim.
    • F1 a F2 se take obesly bez hairworks a dodnes na ne vzpominas. Nekdo se zameruje na grafiku, nekdo na atmosferu a nekdo na hratelnost. Jedno ovlivnuje druhe, je fajn, ze F4 nebude dalsi Order.
      • Doba pokročila, tiež by som nebol úplne rád keby fallout 5 bol v rovnakej grafike ako F2 alebo F1, samozrejme som mal na mysli vylepšený izometrický pohľad, ako má trebárs Umbra, ktorá bude bežať na najnovšom cryengine. Hrateľnostne bol F3 a FNV na veľmi biednej úrovni, celé mi to pripadalo také kostrbaté a miestami až otrasné, jednoducho falloutu sedí strategický pohľad zhora a nie tento 3D fps model.
        Hairworks sa priam žiadajú aby boli zakryté tie low res textúry toho vlčiaka.
        Mne osobne sa Order 1886 náramne lúbil, ja som skôr na kvalitné single playerové kampane a hru som dokopy prešiel už 3 krát a nebol by som proti nejakej príbehovej expanzii, aj keď je možné že sa toho asi nedočkám.
        • Jaky je rozdil v grafice mezi F1 a F2? Az F3 ma modernejsi grafiku, ale rozhodne pro to neni oblibenejsi.
        • tak pocitam, ze budou chtit aby to fachalo i na konzolich, takze nejake ultra textury cekej az od moderu
          • No nové konzoly majú celkom dosť zjednodenej DDR5 pamäte takže s textúrami by problém byť nemal, asi sa jednalo o nejaký skorší release a keď tá hra výjde tak to bude vyzerať lepšie hádam.
  • Fajn, mne se to libi. Preji si aby ta strategicka nadstavba byla poradne propracovana a komplexni. Aby to byl ekonomicky simulator, ktery se jen tak neomrzi.
  • ...môže to byť dobrá hra, ale nebude to dobrý Fallout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit