Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No na gamerankings to ma pres 82%, na Metacritics 81 a od uzivatelu 8.4 takze zas takovy sranec to nebude. Holt to nesedlo autorovi recky..
    • Oni mají bazény, oni mají záchody, oni mají sprchy...
  • ja sa recenziami ohladom Fable neriadim, pretoze ani dvojka nedostavala najvysie cisla a je to kvalitna hra, vsetko je to individualne....ale u ludi ktori hrali predchadzajuce diely a bavili ich tak ich bude bavit aj trojka...
    • Práve naopak, dvojka bola na to aká to bola mizerná hra prehypovaná až hrôza... *9*
  • Cetl jsem, ze je hra neuveritelne snadna a k tomu na RPG kratka. Jenom za tohle si to zaslouzi tohle hodnoceni :(
  • Recenzim by se věřit moc nemělo.Každej má jinej vkus až hru zkusíte tak teprve se rozhodněte zda vás baví nebo měli v recenzi pravdu.Co byste dělali kdyby u Mass Effectu 2 například dali hodnoceni 3/10 bysme se na to ani nepodivaly? ani byste to nezkusily?Pro mě nejsou recenze důležité.
    • Podívali! Zašli BYCHOM do obchodu a koupili si za litr hru, které je naprostá kokotina s hodnocením 3/10 :)
      • Takže říkáš, že bychom měli jít do obchodu a koupit hru, která dostala 10/10, ačkoli to byla naprostá zhovadilost, která si ani ty 3/10 nezaslouží?
        • Ne. říkám že je nutno to nejprve vzkoušet tu hru a to znamena třeba stáhnout nebo Demo a když tak dát na Videa Gameplay a záleží na tom Jak se ti to bude líbit.Jsou i hry co maj hodnoceni 2/10 a lidi to hrajou protože se jim to libi a jsou i hry co maj 10/10 nebo 9/10 a lidi to nehrajou protoze se jim to nelibi.Znam třeba typka kteremu se nelibi Star Wars Force Unleashed 2 a nebo někoho Komu se strašně líbí Mass Effect 2 a někoho komu se nelíbí a řiká že je to sračka.
      • ou jea:)
    • Souhlas, dobrá řeč!
  • Jako když si to vezmu tak EA Games (po případně Micromrkev) to poslední dobou orá..nejdříve rozporuplné pocity z Medal of Honor kde herní doba šest hodin (má alespoň multiplayer kvalitní) , pak tahle sprcha no bojím se s čím přijdou příště.

    Jinak celkově zklamání trochu...tenhle rok měli být samé pěkne hry žánru RPG..dopadlo to více než smutně..Gothic 4 je něco otřesného teď Fabel III ...sakra doufám že nezvorají Witchera to by bylo už na mašli *1*
    • ...asi tak. Ak "zvorají" aj Witchera, tak ti pôjdem pomôcť dať tú mašľu - na hlavy vývojárom.
    • Když to tak vezmu, tak Microsoft vydal letos naprosto skvělého Alana Wakea a perfektní Halo: Reach. Nevím, co má má MS společného s EA games. MS naopak pro mě osobně nejlepší vydavatel letoška. Dobré ceny, hezké edice a dvě skvělé hry.
      • Pravda Halo jsem opoměl i Alana už hold stárnu :-)

        Jinak EA a Ms má celkem hodně společného.
        • dvě hry za rok je malo...
  • Hm, tak moc jsem se na treti dil tesil, ale kdyz to tak ctu, tak uz se netesim. *11*
  • To naštve na PC 2ku neudelaj a trojku ktera stoji za prd jo doufam že když na PC vyjde pozdejc to nejak doladijou *6*
    • Heh no, vime jak to ted chodi s PC hrama
      • jo?! no pouč nás, jak to je ted s PC hrama
  • Původní FABLE mě bavila. Po audiovizuální stránce na PC úžásný. Fable2 byla pro mě slabší. Vypadala opět skvěle, ale měla příliš mnoho nedostatků. Sliby,chyby....V soubojích jsem necítil žádnou výzvu. Prostě to jen tak kosíte.... Na trojku jsem zvědav.... Jinak dungeon keeper2 by se do mé top5 asi dostala. Populous3 taky seuper...
  • dobra recenze, konecne se nekdo neboji rict pravdu pekna natvrdo, je videt ze v games svita na lepsi casy :)
    • Už vidím, jak tohlé říkáš, kdyby dali 5/10 tvé oblíbené hře:o)
  • prestane baviť človeka s vekom nad 15 rokov po pár hodinách

    opravdu važně ???? dvojku jsem dohrál a moc se u toho bavil stejně jako všichni moji známí kteří jsou světe div se dospělí.
    takže milí cOnane z těma kecama tahni někam beztak jsi ani jedno fable nehral
    • Máš smolu, hral. Kúpil som XBox360 práve kôli Fable2 (vtedy to bol bundle) a dodnes je to jediná hra z cca 20tich, ktoré naň mám, ktorú som nedohral, pretože ma po pár hodinách prestala totálne baviť - plytký príbeh, slabí protivníci, po pár investíciách do realít nekonečný prísun peňazí, otrasný inventár... jednoducho mizerná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit