Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejda to je zas sranda si cist tyto prispevky. Na obranu autora recenze bych chtel rict ze kazdy ma pravo na nazor, zacnete psat, uchazejte se o misto recenzenta na nejakym webu a pak si prezentujte vase nazory, nikdo vam prece nebrani. Nejsme prece ve stredoveku aby bylo nutne odsoudit cloveka ktery ma jiny nazor a recenze je vzdy subjektivni. Samozrejme chapu ze pro nektere je to zklamani, protoze je to jejich oblibena hra, ale tak to je vase vec, vsak si ji kupujte, hrajte..nikdo vam nebrani, recenzent pouze vyjadril nazor a popsal veci co se mu nelibi. A jak uz nekdo psal, jsou hry ktere dostanou 9 a nebavi me a jsou hry ktere dostanou 5 a bavi me. proste kazdy sme jiny a pokud se nekdo rozhoduje nad koupi na zaklade jedne recenze mel by se zamyslet. Ja osobne si recenzi projdu vic, prectu si zapory (jestli je to pro me skutecne zapor), pripadne shlednu videa, zkusim demo a pak teprve investuju svoje vydelane penize za produkt..
  • V Alze uz to maj od vcera, takze mam za sebou probdelou noc. A musim ric, ze uz me zadna hra takhle nechytla. Komu se libily predchozi dily bude opet nadseny. Opet spousta peknych questu zalozenych na ruznych znamych pohadkach, mytech a pribezich, pochopitelne spis anglosaskych. Ano, neni to challenge, ale zase si je potreba uvedomit, ze hry jsou dnes vseobecne mnohem lehci nez v roce 2000, nebo nedej boze 95. To je proste trend. A Molyneux udelal pohadku, ve ktere si muzete HRAT. A muzete se na to soustredit. Ja jsem spokojeny, zatim bych dal 9/10. Jinak mam za sebou 8 hodin a podle indicii na netu jsem tak zhruba v polovine.
  • se*te na recenze tahle hra je skvělá a recenzent je *12*
  • no alespon že se ten Fallout New Vegas povedl když už nic jineho

    PS: na Fable 3 jsem se hodně těšil ale ted se bojim hru kupovat
  • Nevím co tady řešíte je to jen názor recenzenta a upřímně já s ním boužel souhlasím .-( Vše co píše je pravda. Fable III jsem dohrál a o proti dvojce je to fakt "zklamání" příběh je fakt stupidní a je to ještě lehčí než dvojka.
  • Opravdu nechápu tolik negativních komentářů. Jde o názor recenzenta pane bože! Nemůžete říct, že je recenze špátná jen proto, že na jiném webu to dostalo více či méně. Navíc by, podle mě, recenzenti měli být trošku přísnější (čím přísnější bude kritika, tím se vývojáři budou víc snažit... teoreticky). Nehledě na fakt, že "6" = nadprůměrná hra. Už mě prostě nebaví vidět na konci skoro každé recenze číslo 8.
    • samozrejme 6, ze je nadprumer je totalni nesmysl, ano, je to nadprumerne hodnoceni, ale v tom pripade je to podprumerna hra. Musis si uvedomit, ze prumer her se stanovuje z hodnoceni vsech her a jake dostali hodnoceni a ne jake mohou dostat *3* tudis prumerna hra je na nejakych 7,5. To, ze tebe to nebavi jeste neznamena, ze je to spatne, pokud jsi nebyl schopny dodelat ZS a nedokazes si u 8micky dopocitat jak na tom hra doopravdy je, tak te lituju.
      • pleteš si průměrnost kvalitativní a průměrnost výskytu kvalit (spíš rozdělení pravděpodobnosti výskytu kvalit)
        • Ale průměrná kvalita je relativní veličina závislá na sumaci kvalit ostatních produktů.
          Zkrátka a dobře - IARK má pravdu. Pokud hra dostane 6 v systému hodnocení, jaké je nastaven v současnosti na herních webech, znamená to, že je méně kvalitní (a tím pádem podprůměrně kvalitní vzhledem k celku), než cca 70 % produkce.
          • Ještě by se mělo brát v potaz, že né všechny recenze psal stejný autor. Pokud by se jednalo o velmi přísného recenzenta, který dává většině her "5", a pak dá nějaké hře "6", tak nám tím opravdu sděluje, že se jedná o nadprůměrnou hru.
            • Takze, kdyz pri krasobrusleni, dostanou od vsech 9,0 a od jednoho 6,0, tak to znamena, ze je jen prisnej? *1*
        • Nechapu, pokud hra dostane 5, tak ma prumerne hodnoceni, ale nemuze to byt prumerna hra, kdyz hry dostavaji 7,5, tak to je hluboky podprumer. Defakto hodnoceni od 5ti dolu je zbytecne, protoze se nepouzije pomalu nikdy, 6 je mozna nadprumer, ale urcite to neni nadprumerna hra, mozna nadprumerne dobra, ale to je 90% her. 6 proste znaci, ze hra se da hrat, ale kazda se koupit vyplati vic, kdyz se kouknu co za hry dostalo 9 a meli stejne zmeny *8* ale nerikej, ze hra ma byt podprumerna jen kvuli tomu, ze neprinesla poradne zmeny? To jak rikal nekdo nize by CoD dostal 3/10
  • Jasny zase se Češi ukazali boze my dame 6 jenom proto abychom byly odlišny nikdy sem xbox nemel a nikdy sem nic na xboxu nehral ale tohle je fakt moc recenze ovce ktera nevi nic a nikdy hru nehrala a snazi se moc aby byla odlisna od ostatnich ovcich. Prosim aby lidi ktery davaj dohromady tyhle recenze dohromady tyhle sra*** vyhodily protoze tohle je moc. Tyhle lidi nikdy nic nehraly a nejsou objektivni. Mimochodem nenavidim xbox a vsechny hry okolo. Ale tohle je trochu moc zase cesi si mylej jak moc sou dobry cur****.
    • Nečekal jsem, že tu někdo napíše až takovou hovadinu. Četl si vůbec tu recenzi, nebo zatím umíš jen čísla??? Autor tam všechny klady i zápory hry rozepsal a odůvodnil hodnocení. To, že jednoho recenzenta hra baví, ještě neznamená, že musí bavit všechny. "Objektivní" podle tebe znamená "dát hře aspoň 9/10, ikdyž si to nezaslouží"???
    • Giant Bomb 6/10
      Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.

      Nejsou Češi *3*
  • Zajimavé je že v zahtraničních webech nespadla hra pod 8bodů a tady jen 6 ... no hoši i IGN dalo Fable 3 8,5
    • Giant Bomb to vzal skokem na 6/10 a nejníže zatím stojí Destructoid s průměrnou známkou 5.5/10.
  • Recenzent má něco proti Xboxu? :-D...Už mám dost bezpříběhových her kde behám od zákopu k zákopu a střílím nácky. Doufám že si Fable III najde svoje hráče *1*
  • pokuď dáváte takové originální hře jakou je Fable 3 6/10, tak CoD: Black Ops by si zasložilo maximálně 3/10, za to že je to jen vylepšené CoD4
    • Dokážeš pochopit, že ve hře nejde jenom o originalitu, ale i o zpracování těch nápadů??? A v tom Fable III podle recenze selhává. Dobré nápady jsou jedna věc, ale jejich realizace už věc druhá.
    • ako môžeš vypotiť takú kokotinu ked Black Ops si ešte nehral?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit