Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Stačí to vypnout. A pokud vím, tak doteď neumí Origin offline režim.
  • Správně. Ne nedělá.
  • No jasně, to steam nedělá.....
  • Vnutili hráčům oridžin.. klient, který spíš dost otravuje, nic neumí, zahlcuje PC, nemá žádné fce, sprostě kopíruje Steam, který je ale napřed o 100 světelných let...a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. BF3? ano taky jsem koupil.. za 3 měsíce mě íej podělalo, když za stejnou cenu vydalo premium edici (se všema DLC) za stejnou cenu, co já kupoval původní hru. Crysis 3? Ne díky, už dvojka byla nuda a jenom kvůli grafice nemá cenu hru kupovat. ME2? Jednička byla nedoceněná, jinak výborná, ale ne díky, nemůžu jí mít v jedný knihovničce s prvním dílem. BF4? VŮŮŮBEC NE! A nejen kvůli tomu podělu s BF3..
    A kdyby to někomu nedošlo, nemám íej rád.. jak jsem je dřív miloval (série FIFA a NHL jsem pařil od prvních dvou dílů (NHL 93 a 95, resp. FIFA 97), NFS série... stovky hodin. Teď jim nedam ani kačku. Nemůžu mít hry pohromadě v jednotný sbírce. Komunikace s podporou na bodě mrazu. Amatérismus. Půlroční hype a výsledek? Většinou průměrná (např NFS posledních let) nebo vyloženě špatná (MoH:W) hra. Těžce nesu, že íej bude pravděpodobně vydávat Star Wars hry.. ve sbírce mi nechybí ani jedna. Vše pochopitelně origo, ale teď? 1000 Kč za novou a většinou průměrnou hru je až moc. Proč musím mít klienta, kterej neumí nic a jenom otravuje? Proč jsem do něčeho nucenej? Proč nemůžu hry od íej pořídit jinde (na Steamu)? Proč.......?!
  • stejně jako ostatní klienti..
  • 50 miliónů instalací. A to možná ještě ne na unikátní účet. No škoda, že nemáme relevantní informace, kolik lidí se denně připojuje jako u Steamu, kde se můžu kdykoliv podívat na online stav. No jedno vím jistě, můžou si jednu instlaaci škrtnout, o víkendu jsem odstranil BF3 i Origin a hned 30 GB místa.
  • keby len predrazeny... ono ten origin ti aj prezera PC...
  • EA ma porad spoustu titulu ktery budou kupovat lidi orydzin neorydzin.
    Taky jsem si rikal ze od nich uz nic nekoupim a ze BF3 byla posleni hra od EA. Nakonec jsem koupil Crysis 3 i kdyz ne digitalne protoze ta cena na orydzinu uz fakt byla ulet a na 90% planuju nakup BF4 a Mirrors Edge 2. No proste at jsou EA povazovany za nejvetsi zlo herniho prumyslu pravem ci nepravem nakonec vzdycky dokazou nabidnout neco cemu neodolam :D
  • Z íej a hlavně z oridžinu bych blil... ME3 byla poslední hrou, kterou jsem od nich (kvůli oridžinu) pořídil, byla to totiž srdcovka. V budoucnu rozhodně žádnou z her kupovat nebudu, pokud je budou vydávat pouze na ten "beta" klient, co si hraje na Steam, přitom neumí vůbec nic. Drtivá většina přátel a kolegů vnímá íej stejně.. Ony ty jejich tržby budou jenom a pouze díky tý Asii.
  • Veskoslav
    A přesto je Origin nechutně předražený.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit