Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenže i vnutit se musí umět...
  • Bohužel to není jen Origin a EA skoro všechny hry jsou na oficiálních stránkách dražší než v kamenym obchodě, což je paradox kterej nikdy nepochopím. *12*
  • Veskoslav
    Na obranu EA mě ME3 a Bf3 baví, bavilo mě i SW ToR či KoA, tudíž všechno jsem si poctivě koupil. Protože ani jedna her není z produkce EA, ale jiných firem, které pro EA vyvíjí dané hry. Na druhou stranu, představa, že bych si to koupil za nehorázné prachy na Originu, tak si raději prostřelím hlavu.

    P.S: Nikdy nekupujte nic od EA na Google Play, Dead Space mi doteď neodpověděli, jak mám zprovoznit....
  • Veskoslav
    Jo jo. uPlay mám jenom díky tomu, že mám FC 3: BD koupené na Steamu....
  • Valve zase vnutilo lidem Steam, ktery otravuje a spehuje, nevyberes si.
  • filias
    Tak to mám naopak. UPlay funguje. GfWL většinou ne. Ale ani Origin s EA není žádní skvost. ME3 spouštím pře origina poté co hra naběhn se další 10sekund připojuje na nějaký server proooč?

    Na UPlay je ale největší zlo, že když koupím hru na Steamu, tak se mi do toho ještě u her od Ubi pouští před tím UPlay - za to bych vraždil.
  • promitac
    jdu blejt velebnosti
  • smejki
    Ne, nedělá. Kouká jen do svých souborů a info o hardwaru je prostinký dotaz na OS.
    Ovšem pokud se nepletu, tak Origin už neprohledává celé PC nějaký ten půlrok.
  • a potom, že hráči nie sú tupé ovce (bez urážky)....ja som už 3 roky EA nepodporil ani eurom, lebo sa mi hnusia a hnusí ich prístup k hráčom a hyenistické zdieranie, praktiky, mikrotransakcie v hrách za 50 eur a ničenie kvalitných značiek.....ak by takýto moloch skrachoval bolo by to len pre herný priemysel dobré, takto sa to ženie i vďaka nim ku cloudu, nevlastníctvu hier, DRM a zákazom, lebo im nestačí nič, ani keby mali zisk bambiliardu.
  • smejki
    <>60 ojro za SimShitty *8*
  • smejki
    <>
  • Veskoslav
    Ten mi alespoň narozdíl od uPlay funguje:-D
  • Peknej kravatak na tom screenu, muzu si ho vzit domu ?
  • V tom je vlastně ten jeden velkej problém, co íej neustále potápí a jednou možná utopí úplně... Rozhodli se konkurovat activisionu a sérii cod (předem prohráno, série MoH u ledu, na řadě je BF) a zároveň se pustili do boje (předem prohraného, ještě o tom ale nevědí) o digitální distribuci s Valve (Steam).. Ostatně minimálně jeden diktátor v 1. půlce 20. století boj na dvou frontách naštěstí nezvládl.
    Jistě, poměrně nevhodný přirovnání, nicméně vystihující vše.
  • V podstatě s tebou souhlasím, nicméně nedat GfWL na poslední místo je hřích *4*
  • Veskoslav
    A nakonec humorná vsuvka: Origin: 12 her pod 10 Euro, Steam: 2807 her pod 10 Euro *1*
  • Veskoslav
    Ale aby se neřeklo, tak graficky je Origin pěkný, ale pakliže to měla být konkurence Steamu, tak neměli zaměstnávat tu opici, co měla na starost vývoj. A štve mě, že na čtyři hry (Kingdoms of Amalur, SW ToR, ME 3 a BF3 Premium) musím mít nového klienta. Ale pořád lepší než uPlay, co dodává Steamu zastaralé konfigurace, tudíž při instalaci nové hry doporučuji odinstalovat a znova nainstalovat. Tudíž pořadí klientů je: Steam>Origin>Game for Windows či co to je>uPlay.....
  • Viktor_H
    Přesně. Občas se vyskytnou nějaké slovy, ale je to slabota...
  • BF4? Nemyslím si, že by oproti BFBC2 byl nějaký posun dopředu. Celá ta série smrdí CODem až je mi z toho blbě.

    Osobně byl ME2 poslední hra od EA, kterou jsem si koupil (a už ta mě celkem naštvala) takže se Originu stále úspěšně vyhýbám, i když tam mám patrně účet, přestože jsem si ho nikdy nezakládal a Origin nikdy (sobě) neinstaloval.
  • On toho neumí víc. Největší fíčura je.... světe div se, přidat si kamaráda a chatovat s nim!!!! Teda za předpokladu, že přes to debilní vyhledávání ho vůbec najdete..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit