Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si ještě pamatuju, jak jsem na steam nadával, pak přišel origin:) Momentálně si steam nemůžu vynachválit (i když už je to vlastně takový facebook), ale Origin ne-e
  • Heya. Proti EA nic nemam. Ale se*e me Origin. Takze smula *5*
  • na steamu mám něco málo přes třicet her, na GOGu něco přes dvacet, ale origin nemám vůbec, přijde mi, že tam krom The Sims nic moc nemají a těch pár her co nejsou na steamu ani gogu si radši upirátím, třetí službu nechcu
    • No ja bych hlavne vubec nesrovnaval GOG se Steamem a Originem. To je uplne jina kategorie.
      K tomu, abys nakupoval a hral hry z GOG nepotrebujes instalovat zadneho klienta.
      • je to digitální distribuce a klient není podstatný

        podstatné je to, že steam a gog krom společných indie her mají rozdílné zaměření - zatímco gog staví (prozatím) především na starých hrách optimalizovaných pro nové OS, steam nabízí široké portfolio těch nejnovějších her, co vychází, zatímco těch klasic starších deseti let tam moc není, obě služby se ideálně doplňují

        jenže origin je jak páté kolo u vozu, nepotřebná a drahá služba, jejichž funkci by lehce převzal steam, ustanovená jen kvůli vidině peněz při pohledu na steam
  • Je jasné, že mají největší tržby za hry v digitální podobě. Jsou nejlevnější. Samozřejmě je nesmíte kupovat na Originu.
  • Hm to není dobrá zpráva. Já si tak nějak říkal, že ty předražený hry na Originu nemůže nikdo kupovat a že s je to snad donutí pochopit proč je steam někde jinde... Proč krabicoivka toho samého stojí o dost míň než digitální download nepochopim.

    Osobně EA taky dost nemusim, tu jejich nenažranost a prasení sérií. Občas se ještě něco povede ale moc toho není. NFS stojí zaprd tedy díky aspoň za SHIFT, Battlefield i když má své mouchy hraju stále celkem často. Neodpustim jim ale absenci NHL a to že opět bude "problém" s přesunem FIFy na PC kvůli novejm konzolím.

    I tak ale když se podívám zpět, tak si pamatuju jak jsem nadával na HL2 když přišel se steamem. Tohle v PC nechci!!! No a dneska mám na steamu hafo her. Nijak mi nevadí, prakticky mě donutil přestat warezit a navíc mám účty jak v originu, tak uplay a GFWL... *1*
  • Já už nějaký rok od EA zásadně nic nekupuji. Na ty jejich blbiny stačí warez, ale ono stejně není o co stát. Zlatá Sierra a i Ubisoft ve svých začátcích byli dobří.
  • promitac
    jdu blejt velebnosti
  • a potom, že hráči nie sú tupé ovce (bez urážky)....ja som už 3 roky EA nepodporil ani eurom, lebo sa mi hnusia a hnusí ich prístup k hráčom a hyenistické zdieranie, praktiky, mikrotransakcie v hrách za 50 eur a ničenie kvalitných značiek.....ak by takýto moloch skrachoval bolo by to len pre herný priemysel dobré, takto sa to ženie i vďaka nim ku cloudu, nevlastníctvu hier, DRM a zákazom, lebo im nestačí nič, ani keby mali zisk bambiliardu.
    • Veskoslav
      Na obranu EA mě ME3 a Bf3 baví, bavilo mě i SW ToR či KoA, tudíž všechno jsem si poctivě koupil. Protože ani jedna her není z produkce EA, ale jiných firem, které pro EA vyvíjí dané hry. Na druhou stranu, představa, že bych si to koupil za nehorázné prachy na Originu, tak si raději prostřelím hlavu.

      P.S: Nikdy nekupujte nic od EA na Google Play, Dead Space mi doteď neodpověděli, jak mám zprovoznit....
      • Napište na podporu znovu a uveďte číslo svého minulého dotazu. Rádi Vám poradíme, jak problém se hrou vyřešit. V současné chvíli tady žádný aktivní dotaz ohledně Dead Space z České republiky nemáme.
  • Peknej kravatak na tom screenu, muzu si ho vzit domu ?
  • Veskoslav
    A nakonec humorná vsuvka: Origin: 12 her pod 10 Euro, Steam: 2807 her pod 10 Euro *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit